Banner
Audio povídky

Nejnovější audio povídky

Seřadit podle: Nejnovější
Audio povídka
Flaška

Flaška

Michala byla normální 15letá holka. Chodila do 8. třídy, kde seděla se svýma nejlepšíma kamarádkama Martinou, Jindrou a Luckou. Všechny, až na Lucku a trochu i Martinu, na školu kašlaly, v hodinách si povídaly a nějaká učitelka je nezajímala. Učitelky si na to už zvykly, protože na jejich tlachání vůbec nereagovaly. Jednou v sobotu večer si Míša pozvala holky domů, že se budou koukat na nějaký film z půjčovny. Každá něco donesla - popcorn, pití atd.

Lesbičky | Školačky

Audio povídka
Míšo, prcá mě šéf

Míšo, prcá mě šéf

Ty, Míšo, musím se ti svěřit. Už nevím jak dál. Prostě to naše městečko je malý a o pořádnej flek nezavadíš. Kdybych neměla po rodičích tak hezkej domek, tak už jsem někde jinde. Víš, že jsem byla na několika konkurzech. Dělat někde v sousedním městě pokladní v supermarketu a denně dojíždět, to se mně vůbec nechce. Nakonec jsem šla do tý fabriky na nábytek, jak ji tady postavili Němci. Hledali sekretářku, znalost práce na počítači a němčiny podmínkou. Plat nabízeli celkem slušnej.

Bizardnosti | Znásilnění

Audio povídka
Perverzní večer s Adamem

Perverzní večer s Adamem

Jmenuji se Lolita a je mi 16 let, chodím na střední školu, zatím je to 8-leté gymnázium, měřím asi 170 cm, mám delší tmavé vlasy, zelené oči a na svůj věk velmi vyspělou postavu, mám velký kozičky a z toho má většina kluků velikou radost. Relativně už před dlouhou dobou jsem zjistila, co v sexu potřebuju a teď jsem konečně potkala někoho, kdo mi to umí dát - Adama.

BDSM

Audio povídka
Včera večer

Včera večer

Venku se už smývalo a já jsem se těšila na toho tajného návštěvníka, který mě měl potěšit svou návštěvou. V duchu jsem si slibovala nějaké ty nemravnosti, protože jsem už dlouho neměla pořádný sex. Zazvonil zvonek, vyběhla jsem z koupelny jenom v župánku a pod ním se skrývalo moje roztoužené tělo.

Klasika

Audio povídka
Brigáda na lékařské fakultě

Brigáda na lékařské fakultě

Právě mi volal manžel, který pracuje jako rektor lékařské fakulty. Kupodivu opět nesehnali figurantku pro zácvik mediků, jestli by mi nevadilo přijít. Už jsem se nechala přemluvit před rokem a vím tedy co mě čeká. Po dlouhém naléhání jsem svolila. Jedná se o obor gynekologie, tedy nic příjemného, ale nedal se odmítnout.

Klinik

Audio povídka
Všechno je někdy poprvé

Všechno je někdy poprvé

Potřebovala jsem milence - byla jsem nadržená jako nikdy. Pak jsem ho potkala. Vzhled nic moc - ale páni, jak ten mě krásně vylízal. Ale to předbíhám. Jsem poměrně velká baculka, ale nikdy jsem neměla problém najít chlapa. Na pohled vypadám sympaticky. Jako skryté plus je to že, hrozně ráda chlapa kouřím.

Baculky

Audio povídka
U rybníka

U rybníka

Je léto, vyrážíme k vodě. Vidím, jak se těšíš, až se půjdu převlíct do plaveček. Úmyslně to oddaluju, chci tě malinko potrápit. Dobrá, teď už mám všechno sbaleno a nezbývá nic jiného, než ze sebe shodit oblečení a vzít na sebe bikinky. Sedíš na posteli, stoupnu si před tebe a pomalu se začnu hladit, vidím, jak čekáš, co bude.

Klasika

Audio povídka
Zlo x Dobro

Zlo x Dobro

Byla horká letní noc, nemohla jsem spát a táhlo mě to k vodě. Přišla jsem k blízkému jezeru, svlékla se a oděna jen do měsíčního světla jsem vstoupila do vody. Voda mi připadala jako pohlazení. Lehla jsem si na hladinu a začala jsem si hrát.

Orální sex

Audio povídka
Fisting na pláži

Fisting na pláži

Chorvatské sluníčko se začínalo sklánět k moři a malá kamenitá nudapláž se začala vylidňovat. Odešla už uřvaná německá rodinka i maďarský homosexuální pár. Eva se rozhlédla a zjistila, že osamělý Chorvat si nenápadně přisunul ručník blíž a zírá jí do nahé štěrbiny mezi nohami ze vzdálenosti 2 metrů od ní. Dál ležela na břiše a četla si.

Klasika

Audio povídka
Já a ty

Já a ty

Ležím na posteli a hlavou se mi honí smíšené myšlenky. Jsem nahá. Dívám se do stropu a věci v pokoji se mění se stmíváním. Obrysy větších stínů se rýsují na stěnách a se západem slunce vstupuje do soukromí i vzrušení a chtíč.

Onanie

Audio povídka
Horolezkyně

Horolezkyně

Jsem Andrea a s mou kamarádkou Verčou jsme se vydaly do hor. Nejprve jsme měly energie na rozdávání, ale moc dlouho nám to nevydrželo, asi po 2 hodinách, už jsme nemohly a musely jsme si dát poněkud delší, ale později i vzrušující přestávku. Moc se mi chtělo čůrat, tak jsem si odskočila za ledovec, dlouze jsem si ulevila, a jak jsem viděla, že kolem mě nikdo není a byl tam takový válcovitý ledovec, tak jsem si vysvlékla až ke kotníkům kalhoty a kalhotky.

Grupáč

Audio povídka
Dlouhé večery

Dlouhé večery

Nesnáším podzim vůbec, když se začne brzy stmívat. S partou jsme si naplánovali, že večer vyrazíme na nějakou pořádnou pařbu. Venku zase pršelo a občas se objevila i nějaká ta vločka. Byla jsem příšerně otrávená a nikam se mi moc nechtělo.

Lesbičky

Zobrazit všechny povídky