Banner

Nejnovější povídky

Sex v kuchyni

Sex v kuchyni

Lucka byla zajímavý typ člověka. Vypadala slušně, ale uvnitř to byla nezkrotná a vášnivá kočička. Každý večer se udělala, aby dobře spala a každé ráno, aby byla čilá. Tentokrát to ale nestačila. Jednoho pochmurného sobotního dne ji probudil zvonek u dveří. Podívala se na budík. 10:12.

Klasika

Slapy

Slapy

Ahoj, jmenuju se Martin a chtěl bych vyprávět svůj příběh, který se mi stal minulý léto. Teda, ono těch dobrodružstvích, co jsem zažil, bylo fakt hodně, ale tohle bylo fakt hustý... Krátce před letními prázdniny jsem se seznámil s Míšou, s holkou, do který jsem se fakt doopravdy zamiloval na první pohled.

Školačky

Soužití s Pepou

Soužití s Pepou

Po prožitém týdnu u Pepy, kdy mi denně přivedl nějaké "štamgasty", kteří mě píchali k mé blaženosti, jsem se rozhodla, že pokud dál bude trpět to, že mě nebude prcat jen on sám, zůstanu u něho. Byl z toho nadšený a každý víkend se pořádaly "šoustací víkendy".

Grupáč | Znásilnění

Přitažlivost

Přitažlivost

Potkali se na jednom netradičním večírku v malé vísce blízko Prahy. On - vysoký a zvláštním nevinným způsobem pohledný, Ona - trochu silnější s nejistým pohledem za skly dioptrických brýlí. On pil pivo, ona colu.

BDSM

Má první láska

Má první láska

Stalo se to jednoho obyčejného dne, on to vlastně ani nebyl obyčejný den, byl to jeden z dnů, kdy na sobě měla Jitka své uplé rifle, přes které se rýsovaly její kalhotky. Nosila klasické, ne moderní tanga a mně se klasické kalhotky hodně líbí... Ale pojďme od začátku.

Klasika | Poprvé

Noc plná vášně

Noc plná vášně

Odemykám vchod a u chodníku brzdí taxi. Zadní dveře se otevírají a z nich vylézá v podroušeném stavu sousedka z 10. poschodí. Čekám, abych jí přidržel dveře, a když kolem mě vrávorá, koukám jako blázen. Ona má jednu kozu úplně celou venku a dělá jako by se nechumelilo.

Baculky

Večer s kamarádkou

Večer s kamarádkou

Jmenuji se Kateřina a je mi 15 let. Většinu svého času jsem se svojí nejlepší kamarádkou Jitkou, které je taky 15 let. Obě jsme v posledním ročníku základky a už se nemůžeme dočkat střední. Už bylo jaro, a tak jsme většinu dnů trávily venku. Já i Jitka jsme brunetky, ale to je asi jediné, čím jsme stejné.

Lesbičky | Školačky

Strýček - učitel sexu

Strýček - učitel sexu

K tetě Janě (sestra mé mamči) jsem jezdila pravidelně na prázdniny a bylo mi u nich vždycky moc fajn. Když mi bylo 14, strýček náhle zemřel, ale jelikož byla teta ještě fešanda a žádoucí, pořídila si hned nového mužského. Sice spolu žili, jak říkala moje mamča, na psí knížku, ale teta Jana ho zbožňovala, což by poznal snad i slepý.

Incest | Pissing | Poprvé

Učitelka biologie 2

Učitelka biologie 2

„Vezmeme si to pěkně po pořádku, Věruško.“ Přešel jsem k tykání. „Potřeboval bych zopakovat poslední dvě hodiny, nějak jsem se na látku nemohl patřičně soustředit. Co jsme to vůbec brali?“ Ona jen polkla a nesměle připomněla, že vylučovací a pohlavní soustavu. „No tak do toho paní profesorko.“

Anální sex | Klasika

Klášter

Klášter

Jako každé dívce i mně začaly dívčí touhy. Rodiče si toho nemohli nevšimnout. Byli oba takový ti staromódní rodičové, kteří si představují, že jejich dcerka bude alespoň do 20 panna. Tak se oba rozhodli, poslat mě do kláštera. Měli jsme v sousedním městě malý klášter a rodiče mě na víkend poslali právě tam. Prý „pro tvé dobro Gábinko“ jak mi řekli.

Poprvé

Návrat ze služební cesty

Návrat ze služební cesty

Vracela jsem se ze služební cesty o dva dny dříve, než bylo plánováno a těšila se do postele ke svému miláčkovi. Probudím ho tím, že mu ho začnu kouřit a pak mě bude pěkně celou noc vymrdávat. Ráno zavolá do práce a budeme pokračovat. Máme oba sex moc rádi a už nám to takhle klape šestý rok.

Grupáč

Pohled z okna

Pohled z okna

Koukala jsem z okna ven. Procházel tam nějaký 40letý chlap. Zahlédl mě v okně, což nemám ráda a oblíznul si rty. Trhnutím jsem záclonu vrátila zpátky. Úchyl, pomyslela jsem si. A to jsem netušila, jakou pravdu jsem řekla.

Znásilnění

Zobrazit všechny povídky