Banner
Audio povídky

Nejnovější povídky

Seřadit podle: Nejnovější
Mamčiny legíny

Mamčiny legíny

Tato příhoda se stala jednoho letního dne, nedlouho potom, co moje mamka oslavila padesátiny. S mamkou jsem bydlel sám od svých patnácti let a pokaždé, když se hodně opila, tak jsem zkusil štěstí a pokusil se s ní vyspat. Do počátku tohoto příběhu se mi to podařilo celkem čtyřikrát a vždycky jsem zkusil štěstí, když byla nějaká příležitost a mamka se opila na mol.

Incest

Můj první bisexuální zážitek

Můj první bisexuální zážitek

Se svým přítelem jsme jednou navštívili malou kavárnu. Všechno bylo obsazené, až na jeden stůl, kde seděla zralá krásná žena (asi 40). Přisedli jsme si k ní a rozproudila se výborná zábava. V noci pak řekla, že bysme mohli zajít k ní, že manžel není doma a že si krásně užijem.

Gay | Grupáč

Dopis nymfomanky

Dopis nymfomanky

Ahoj, miláčku! Představ si, co se mi dneska zdálo! Měla jsem úplně fantastický erotický sen, hrozně mě vzrušil. Probudila jsem se s úplně mokrou kundou a hned jsem musela vzít vibrátor a udělat si to s ním! Ale s tebou by to bylo lepší! Zjistila jsem totiž, že mě nejvíc vzrušuje, když se bojím!

Klasika

Onanie v úkrytu

Onanie v úkrytu

Letošní prázdniny jsem byl s našima na chatě. Měl jsem tam kamaráda, s kterým jsme vymýšleli všechno možné, chodili se spolu koupat k blízkému jezeru, jezdili na kole, a vůbec - krásně jsme si užívali prázdnin. Jednou mi Petr oznámil, že pokud bude hezký počasí, ukáže mi něco, co jsem asi ještě neviděl.

Onanie

Horalé

Horalé

Vy, kdož máte rádi romantiku hor a milování, se pohodlně usaďte a přečtěte si tento příběh. Byl začátek léta a mně bylo sedmnáct let, když jsem dostala pozvání od kamarádky na horskou chatu, která patřila její tetě a strýci. S radostí jsem přijala a že jsme byly každá z jiného města, tak jsme se měly sejít až na chatě. Dorazila jsem tam pozdě odpoledne, představila se a ptala se po kamarádce. Bylo mi řečeno, že se musela zdržet a přijede až zítra v podvečer.

Grupáč

Moje sousedka Bára

Moje sousedka Bára

Když jsem zdárně ukončila školu, tak jsem si rychle potřebovala najít byt v Praze, abych už konečně mohla začít pracovat, a tak se osamostatnit. S byty je to v Praze celkem složité, ale jelikož mám docela dost známých, tak to nebyl až zas takový problém. Jirka, můj bývalý přítel, se který pořád dobře vycházím, dělal v jedné realitce na Žižkově. A tak jsem se během týdne stěhovala do pěkného bytečku na Vinohradech.

Lesbičky

Kamarádova dcera

Kamarádova dcera

Nedávno jsem potřeboval něco zařídit u svého známého. Jsme kamarádi už řadu roků, ale přiznám se, že jsem u něho doma byl naposled někdy před deseti lety a to měl ještě dost malou holku na to, abych jí vůbec vnímal, natož posuzoval jako objekt zájmu pro chlapa. Ale teď mi přišla otevřít parádní dvacítka v lehounkých domácích kalhotách a v takovým tom nic na kozách, co ukazuje pupík a kus bříška.

Školačky

Se sestrou a matkou

Se sestrou a matkou

Chtěl bych vám vyprávět, co se mi skutečně stalo. Jmenuju se Martin je mi 18 let. Žiju se svou matkou, které je 39 let, krásná pevná prsa. Pak mám sestru té je 16 let. Je moc krásná, prsa 2. Otec pracuje v Anglii, takže není skoro vůbec doma. Jednou večer jsem pozoroval klíčovou dírkou sestru, jak se sprchuje. Už to nešlo vydržet, tak jsem si ho začal honit. Dělal jsem to často.

Incest

Dekameron

Dekameron

Ani jsem se nenadála a klukovi začaly prázdniny. Uvědomila jsem si to až ve chvíli, když odpoledne zazvonil domovní zvonek a přede mnou stál urostlý kluk Jirkova věku.

Klasika | Orální sex | Poprvé

Na letním táboře

Na letním táboře

Odjížděl jsem na letní tábor, kde jsem měl dělat praktikanta, celý natěšený. Jela totiž i sousedovic Zdenka, kterou jsem tajně miloval a protože je známo, že večer se dětičky uloží k spánku a vedoucí se oddávají chlastu a sexu (alespoň jsem to několikrát zažil, když jsem ještě sám jako dítko jezdil na tábor) doufal jsem, že Zdence protáhnu tu její kočičku.

Baculky | BDSM | Zralé ženy

Manželské milování

Manželské milování

Dcera odjela na víkend k babičce a dědovi a to bylo právě to pravé, co jsme s manželkou potřebovali k realizaci krásného večera ve dvou se vším, co k tomu patří, včetně sexuálních hrátek. Je nám kolem 30 a vždy se na podobný večer velice těšíme.

Anální sex | Orální sex

Ostrov Dr. Moreau VII.

Ostrov Dr. Moreau VII.

Konečně jsme se blížili k přístavu. Chystala jsem se, že uteču, ale mou poslední naději zhatilo, když mi Rodriguez dal roubík a ruce mi zamknul do okovů přidělaných ke kládě, kterou mi položil za krk. Po přistání jsme v noční tmě přešli jen pár metrů po molu, aniž by nás mohl někdo zpozorovat a zapadli jsme do starého kamenného domu na nábřeží.

Bizardnosti

Zobrazit všechny povídky