Banner
Banner

Nejnovější povídky

Mika u pána 4

Mika u pána 4

Já jsem si lehla do vany, kde jsem taky usnula. Vzbudil mě až pocit zimy. Rychle jsem na sebe pustila ještě teplou vodu ze sprchy a zabalená v ručníku jsem šla ke skříni. Vybrala jsem si mini šatičky na ramínkách a tanga. Na podprsenku jsem se vybodla. Šaty krásně zvýrazňovaly poje velká prsa, štíhlý pas a prdelku k nakousnutí. Taky končili pár milimetrů pod ní.

Klasika

Nejsem na to pyšný

Nejsem na to pyšný

Mohl jsem na sebe být pyšný, po necelém roce snažení a pečlivého učení, jsem ve svých šestnácti zvítězil v okresním kole anglické konverzace. Byl jsem nesmírně šťastný, a to nejen kvůli pocitu z výhry, ale i notebooku, který jsem za odměnu dostal od poroty. Jako další a poslední kolo, následovalo krajské kolo v Českých Budějovicích.

Zralé ženy

Přepaden v parku I.

Přepaden v parku I.

Dnes jsem to na tom mejdanu trochu přepísknul s pitím. Vezmu to domů radši pěšky, abych se trochu provětral a vystřízlivěl, než vlezu do postele. Stejně už je dávno po půlnoci a jezdí jen noční doprava. Projdu Stromovkou a na Holešovickém nádraží sednu na noční tramvaj.

BDSM

Sousedka na půdě

Sousedka na půdě

V říjnu mi bude 17 let, měřím 195 cm a nosím 11 boty. Někde jsem slyšel, že kdo má velká chodidla, má velký péro. Něco na tom asi bude, protože mně, když se postaví, tak měří 19 cm. Někdy se za něj i stydím. Jsem na intru a když se jdeme s klukama sprchovat, tak si ze mě dělají srandu, ale já o tom vím své. Zvláště od té doby, co mě připravila o poctivost naše sousedka.

Poprvé

Když se ztratí zábrany

Když se ztratí zábrany

V létě 1985 jsme pobývali na rodinné rekreaci u Baltu, nedaleko polských Sopot. Bylo o nás po všech stránkách perfektně postaráno, lepší dovolenou jsme snad dosud nezažili. Dokonce i počasí bylo skutečně letní.

Klasika

Zahrada

Zahrada

Bylo nádherné letní počasí, sluníčko pálilo a já ležel venku nahý na lehátku a slunil se. Proč ne, na náš pozemek nebylo z ulice vidět. Probral mě divný zvuk. Rozhlédl jsem se a viděl, že na naší zahradě přistál malý péřový míček. Pomyslel jsem si, že patnáctiletá dcera sousedky si zase hraje s kamarádkou.

Školačky

Můj syn a jeho kamarád

Můj syn a jeho kamarád

Je mi 35 let, jsem vdaná, pohledná černovláska, která má sex ráda a s manželem jsem nikdy neměla žáden manželský problém. To, co Vám chci vyprávět, se mi přihodilo minulou sobotu a po pravdě řečeno, jsem z toho ještě teď dost rozhozená a nevím, co si počít dál.

Anální sex | Grupáč | Incest

Sex v chatce

Sex v chatce

Myslel jsem, že jsem obyčejnej kluk, který myslí jenom na to, jak sbalit holku a poprvé zažít něco pořádnýho ohledně sexu. Avšak jedné noci se to změnilo a poznal jsem, že jsem na kluky. Tehdy mi bylo patnáct a za tři měsíce mi mělo bejt šestnáct.

Gay

Citronová vodka II.

Citronová vodka II.

Když mě pak z dřímot probudil zvonek, bylo něco kolem půlnoci. Chvíli jsem se zmateně rozhlížela a snažila se vzpomenout, kde vlastně jsem. Vedle mě na pohovce ležela Lucka zabalená v přikrývce a hluboce spala. Vrávoravě jsem vstala a typicky si natáhla alespoň kalhotky a šla ke dveřím. Za nimi stál Lucčin přítel Pavel a trochu nechápavě hleděl na mou téměř nahou postavu.

Klasika

Druidská princezna

Druidská princezna

Tu noc měla princezna Irwen divoké sny. Do jejího mozku se vkrádaly divné myšlenky. Les jakoby mohutněl a zanechával na jejím srdci temný příkrov. Dubák u potůčku jakoby se natočil směrem k jejím oknům a hlídal ji. Instinktivně se schoulila do klubíčka a celá se schovala pod peřinu...

Pohádky

Musím ho mít

Musím ho mít

Bylo mi tehdy 17 a moc se mi líbil jeden kluk, řekla jsem si, že ho musím dostat. Přes kamarády jsem si zjistila, že se chystá vlakem do Prahy a taky v kolik hodin pojede. Vzala jsem s sebou kamarádky Domču a Denisu a vyrazily jsme na vlak, měl odjíždět v 21:46.

Grupáč

Vzorný manžel

Vzorný manžel

Byl jsem vzorný a věrný manžel skoro 20 let. Pak mi najednou Jiřina začala odmítat sex a já, který jsem do té doby skoro denně smáčel svého čuráka v její kundě, jsem musel prohánět ocas v ruce a vypouštět semeno do odpadu. Proto jsem se rozhodl odpovídat na inzeráty a začal Jiřině zanášet.

Znásilnění

Zobrazit všechny povídky