Banner

Nejnovější povídky

Příjemná porucha

Příjemná porucha

Ve svém zaměstnání přicházím neustále do styku s novými lidmi. Samozřejmě i s krásnými ženami. Není to tak dlouho, co jsem v jedné firmě něco programoval a byla tam v se mnou přítomna moc pěkná slečna sekretářka. Instaloval jsem jistý program na jejím PC. Měl jsem nějaké technické problémy, a tak jsem hledal příčinu. Asi špatný konektor v zásuvce pod stolem!?

Orální sex

Víkendový úlet

Víkendový úlet

„Tak co Franto, jak seš na tom doma se starou, šukáte ještě vůbec?“ zeptal se mě můj kolega v práci Libor. „No, občas mi Maruna přidrží, ale ona už na to moc není, a tak se musí činit moje pravá ruka, protože já mám chuť skoro každý den.“

BDSM

Neteř Terezka

Neteř Terezka

Ke své sestře Janě jezdím moc rád. Má dvě dcery. Jedné, která se jmenuje Sylva, je osm a druhé, Tereze čerstvě 15. Obě byly roztomilé a Tereza zvlášť. Moc mě vzrušovala, neboť se velmi podobala své matce. Jana mě vždy velmi vzrušovala.

Incest | Onanie | Školačky

Plný koš hub

Plný koš hub

Bylo krásné letní počasí. Sluníčko svítilo a ptáčkové zpívali. Prostě idylka. Znáte to ne? Ne? Tak nevíte, o co přicházíte. A jestli nevíte, co je to procházka lesem, tak to už fakt přicházíte o hodně. Já tedy vím, co je to procházka lesem. A také vím, co to je být na houbách.

Klasika

Rozhovor s mámou

Rozhovor s mámou

Když jsem se vrátil ze školy, byla u mě v pokoji mamka. Dokonale mi tam uklidila, a když jsem vešel, zrovna luxovala. Zastavil jsem se ve dveřích a pozoroval jsem mamčinu nádhernou kulatou zadničku, zatímco jezdila vysavačem sem a tam. Velké prsy se jí pohupovaly pod tenoučkou vrstvičkou tkaniny. Když si mě konečně všimnula, vypnula vysavač a přivítala mě svým obvyklým zářivým úsměvem.

Incest

Tak trochu jiné posilování

Tak trochu jiné posilování

Když mi bylo 16 let, měli jsme s kamarádama z našeho baráku v jedné sklepní místnosti takovou primitivní posilovnu. Pár podomácku vyrobených činek, nějaká pružina a posilovací lavice. Zařídili ji starší kluci, ale nejvíc jsme jí používali my mladší, teda já a můj stejně starý kamarád, se kterým jsem vyrůstal od prvních měsíců našich životů.

Gay

Pořádně nadrženej

Pořádně nadrženej

Stalo se to asi před půl rokem, byl jsem sedmým rokem na osmiletém gymplu a stále více se ve mně projevoval sexuální chtíč. Jenže vždy to skončilo u počítače u porna. Jednou po škole, jsem se s kámošema domluvil, že si půjčíme nějaký "péčko."

Onanie

Slast

Slast

U lesíčka, tam u háje,
ukázalas mi cestu ráje.
Tvá ňadra se tak vzdouvala,
když z ní šaty servala.

Sex poezie

Na diskotéce

Na diskotéce

Pracujeme s přítelem na stejné diskotéce - já za barem a on jako vyhazovač. Přes to, že se máme rádi, neodpustíme si občas zabrouzdat i do jiných vod. A tak se to stalo i tu noc, na kterou budeme ještě dlouho vzpomínat... Opět jsme se chystali do práce, oba ještě rozechvělí po krásném sexu, já se právě malovala, když se ke mně přitočil.

Grupáč

Večer s kamarádkou Katrin

Večer s kamarádkou Katrin

Moje kamarádka, bisexuálka Katrin, mě na dnešek pozvala do čajovny. Už dlouho mi říkala, že se jí jako holka líbím a že by to chtěla se mnou zkusit. Já samozřejmě nebyla proti, proč taky, když vyzkoušet se má všechno. Hned před čajovnou mě přivítala dlouhou pusou a zajela mi pod tričko.

Lesbičky

Jitčino odpanění

Jitčino odpanění

Ahoj, jmenuji se Marta, je mi 35 let a pracuji již řadu let jako zdravotní sestra. Pan doktor Bláha má zařízenou soukromou ordinaci ve své vile. Je to pohledný mladý muž, je mu něco přes třicet. Svou práci vykonává pečlivě a s nadšením, proto mě překvapilo, když jsem se dozvěděla, že ve své vile pořádá sexuální večírky a mnohdy využije i ordinaci.

Klinik | Školačky

Poprvé uvnitř mamči 2 - akce

Poprvé uvnitř mamči 2 - akce

... znamenalo to, že mamku musím připravit. Pořádně jsem si naslinil ukazováček a pomalu jsem ho zasouval do mamky. Dělal jsem to opravdu jemně, protože jsem se bál, aby se neprobudila. Celou proceduru jsem opakoval asi pětkrát, abych si byl jistý, že je mamka dostatečně připravená na průnik. Potom jsem do ní strčil ještě dva prsty a mamka nijak nereagovala.

Incest | Poprvé

Zobrazit všechny povídky