Banner

Nejnovější povídky

U rybníka

U rybníka

Je léto, vyrážíme k vodě. Vidím, jak se těšíš, až se půjdu převlíct do plaveček. Úmyslně to oddaluju, chci tě malinko potrápit. Dobrá, teď už mám všechno sbaleno a nezbývá nic jiného, než ze sebe shodit oblečení a vzít na sebe bikinky. Sedíš na posteli, stoupnu si před tebe a pomalu se začnu hladit, vidím, jak čekáš, co bude.

Klasika

Tři sestry

Tři sestry

Příběh, který mi Renda vyprávěl se stal jen několik měsíců poté, co si užíval s paninkou při opravě baterií. Tentokrát přišel do bytu, kde žily společně tři starší vdovy - sestry. Odhadoval je věkem od 50 - 60 ti let a vypadaly prý tak počestně, že by nikdy nevěřil, že by byly schopné toho co mu provedly. Měl zde opravit veškeré odpady a když byl hotový, pozvaly ho sestry na oběd.

Zralé ženy

Inkvizitor

Inkvizitor

Seděl jsem u stolu a světlo svíce matně osvětlovalo knihu vězňů. Dnes jsem měl vyšetřovat jednu obzvláště zatvrzelou kacířku. Pročítal jsem se spisem a přemýšlel o postupu výslechu. Už ráno jsem se rozhodl, že tento případ si nechám až na konec dne. V kobkách pod klášterem bylo chladno a já si přitáhl plášť pevněji k tělu. Většina výslechů dnešního dne byla nudná a já se na večerní složitý oříšek docela těšil.

BDSM

Zlo x Dobro

Zlo x Dobro

Byla horká letní noc, nemohla jsem spát a táhlo mě to k vodě. Přišla jsem k blízkému jezeru, svlékla se a oděna jen do měsíčního světla jsem vstoupila do vody. Voda mi připadala jako pohlazení. Lehla jsem si na hladinu a začala jsem si hrát.

Orální sex

Koupaliště

Koupaliště

Stalo se to na oslavě jedný mojí kamarádky, teda kamarádky. Abych se přiznal, jsem do ní už dost dlouho pěkně zblblej, ale jsme jen kamarádi. Navíc mi je 22 a jí 16, což není moc velký rozdíl, ale někomu to vadí...

Klasika

Spolužačka Lenka

Spolužačka Lenka

Ve druháku na gymplu jsem byl závislý na spolužačce Lence. Nevím, jak ten stav lépe popsat. Dělal jsem cokoli, abych mohl být s ní, i když bylo jasné, že ona o mě nijak zvlášť nestojí. Ke konci roku jsme se s Lenkou a pár kamarády dohodli, že v srpnu pojedeme na několik dní k ní na chatu do Podkrkonoší. Pak to ale postupně během prázdnin všichni kromě mě odřekli.

Školačky

Nedělní odpoledne

Nedělní odpoledne

Ráno jsem se vzbudil rozlámaný, jako po boji. Ségra přišla skoro ve tři v náladě, tak jsem ji musel uložit, a to chvilku trvalo. Teď bylo šest a já už nemohl spát. Máma byla na víkend u babičky, o kterou se starala, a tak jsem šel do kuchyně, něco sníst. Cestou jsem nakoukl na ségru. Ležela na zádech v kalhotkách a podprsence, ruce rozhozené, nohy taky a polohlasně chrupala.

Incest

Docent a já

Docent a já

Bylo to před pár lety o prázdninách. Tehdy mi bylo 16 let. Každé léto jsem jezdil k babičce na vesnici. Babička měla velký dům, kde bydlela sama, s pěkně velkou zahradou. Museli jsme jí na zahradě v létě vždycky pomáhat. Museli, to znamená já a můj o dva roky starší kamarád Docent. Docentovi bylo 18 a byla s ním docela sranda. I když ze začátku prázdnin jsem nechápal, co se s ním děje. Pořád se se mnou pral jenom tak bez důvodu. Zvyknul jsem si na to a štědře mu to oplácel. Myslím, že se chtěl předvádět, že je silnější než já.

Gay

Fisting na pláži

Fisting na pláži

Chorvatské sluníčko se začínalo sklánět k moři a malá kamenitá nudapláž se začala vylidňovat. Odešla už uřvaná německá rodinka i maďarský homosexuální pár. Eva se rozhlédla a zjistila, že osamělý Chorvat si nenápadně přisunul ručník blíž a zírá jí do nahé štěrbiny mezi nohami ze vzdálenosti 2 metrů od ní. Dál ležela na břiše a četla si.

Klasika

Já a ty

Já a ty

Ležím na posteli a hlavou se mi honí smíšené myšlenky. Jsem nahá. Dívám se do stropu a věci v pokoji se mění se stmíváním. Obrysy větších stínů se rýsují na stěnách a se západem slunce vstupuje do soukromí i vzrušení a chtíč.

Onanie

Můj první sex

Můj první sex

Tato příhoda se mi stala před dvěma roky. Tehdy mi bylo 17. Procházela jsem takovým špatným obdobím. Ve škole mi to sice šlo výborně, ale na úkor všeho ostatního. Neměla jsem přítele, ale co mě štvalo víc než touha po stálém vztahu, byla moje touha po sexu. Když jsem nad svými problémy hodně často přemýšlela, došla jsem k tomu, že vlastně nechci kluka pro vážný vztah, ale chci někoho, kdo by mě uspokojil. Všechny mé kamarádky už přišly o panenství a já jsem jen tiše záviděla, když vyprávěly svoje zážitky.

Znásilnění

Přesilovka

Přesilovka

Budu vám vyprávět příběh, ze kterého jsem se dlouho nemohl vzpamatovat. Moji ženu jsem si bral v devětadvaceti, jí bylo dvacet pět. Je od přírody pěkně rostlá, 170 cm vysoká a chlapi se po ní vždy otáčeli. Sexu jsme si užívali do sytosti, orální sex ale odmítala a já si s postupem času zvykl. V průběhu devíti let se z ní stala zralá sexy žena. Jednoho dne mi zavolal starý kamarád, že by jsme mohli zajít na druhé straně našeho hlavního města na pivo.

Grupáč

Zobrazit všechny povídky