Banner

Ach, ta má sousedka

Bylo mi 16, když se to stalo. Máme dobré vztahy s naší sousedkou paní Horovou (55letá paní), a proto, když někam odjížděla, dostal jsem za úkol postarat se o její zvířectvo a zalévat květiny. Jednou odjela za svými příbuznými, a tak jsem nastoupil a staral se jí o domov. Chodil jsem tam denně celý týden. Když jsem tam šel poslední den, čekalo na mě velké překvapení.

Ach, ta má sousedka

Bylo odemčeno, a tak jsem vstoupil dovnitř, procházel dům a při vstupu do ložnice jsem skoro přestal dýchat, spala tam paní Horová, musela se vrátit o den dřív. Překvapením bylo, že tam ležela úplně nahá na zádech a nohy měla krásně roztažené přímo na mě. Paní Horová žila již dlouho sama, byla to dáma odpovídající svému věku, trochu při těle, s větším zadkem a pořádnejma kozama. Ležela tam přede mnou a já si vzrušeně prohlížel její hustě zarostlou kundu a krásný velký vemena. Tvrdě spala a mně se začal v kalhotách prudce vzpínat. Věděl jsem, že je to starší paní, ale já byl strašně nadrženej a se ženou jsem to ještě nedělal. Vytáhl sem ho ven z kalhot a začal si ho nad tou starou kurvou honit, zatímco ona pořád tvrdě spala. Už jsem nemohl jen koukat a začal sem jí vysávat ty její ohromný cecky, stály jí bradavky na jejích velkých dvorcích. Hnětl jsem ty vemena a pořád jich měl plnou hubu. V tom se začala otáčet a otevírat oči, rychle jsem uskočil a čekal, co bude.

Promnula si oči a koukla na mě, jak před ní stojím s napruženým klackem v ruce. Bylo na ní vidět překvapení a vylekaně z ní akorát vyšlo: „Co to tu děláš, Honzíku? Neříkej, že tě může vzrušit taková žena v letech jako sem já.“ Začal jsem koktat, že je to nádherná ženská a že má úžasný kozy a parádně zarostlou kundu. Pak jsem jí sdělil, že bych ji strašně rád pořádně vojel. Byla překvapená, ale bylo vidět, jak jí to těší a vzrušuje. „A co ti v tom brání, ty můj malej bejčku.“ Ihned jsem začal pokračovat v obdělávání jejích vemen, všemožně mi je nastavovala. Ale už jsem se nemohl dočkat, jak sjedu na tu zarostlou beranici. Začal jsem se prodírat jazykem tím houštím, až jsem narazil na tu krásně rozpálenou vlhkou starou kundu. Lízal jsem jak zběsilej, strkal jazyk dovnitř, až krásně tekla a mlaskala jako prase. Pomohl jsem si prstama a pořádně ji nima šukal, nabodávala se jako divá a řvala, že to už 10 let nezažila. Pochutnával jsem si na její šťávě. Byl jsem nadrženej, že jsem jí začal lízat celou masitou prdel a jazykem zajížděl do její druhý dírky. V tom začala řvát, ať už ji půjčím svýho čuráka, ihned jsem tý nadržený samici narval ptáka do pusy a moc dobře věděla, co s ním, kouřila jako smyslů zbavená a já už to po chvíli nevydržel a naplnil ji hubu pořádnou sprškou mojí mrdky. Všechno spolykala a olízávala mi celýho čuráka, aby jí ani kapka neunikla.

Už to nemohla vydržet a prosila, ať jí ho tam strčím a vomrdám. Nenechal jsem se dlouho pobízet a už jsem byl v tý nádherně hluboký měkký kundě. Vrážel jsem ho do ní, a přitom obdělával její cecky, bylo to neuvěřitelné. Začal jsem jí strkat prsty do prdele a už jsem cítil, jak na mě jde další výstřik mrdky, všechno jsem to do tý bachyně vystříkal, jenom vyhrkla a slastně pomlaskávala. Otočila se ke mně zády a poručila, ať ji šukám do prdele, že to má moc ráda. Poslechl jsem a začal pomalu vjíždět čurákem do masitý prdele, chvíli trvalo, než to šlo pořádně, ale potom jsem v ní jezdil jedna báseň. Ruku jsem měl pořád na její mokré kundě, ze které vytékala krásná směs moji mrdky a její šťávy, dával jsem jí to olizovat a moc si pochutnávala, neodolal jsem a lízal to taky. Po dlouhé chvíli jsem pak vystříkal zbytkem mýho semene i její prdel. Hned si strčila ptáka do huby, že miluje vůni svojí prdelky, důkladně mi ho očistila. Pak jsem ještě neodolal já a ještě jednou jsem jí pořádně začal lízat kundu, byla to dobrota. Nakonec mi poděkovala a říkala, že to musíme brzy zopakovat.

Komentáře k povídce (0)

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.