Banner
Banner

After School

Zase už jsou prázdniny a to, i když mám ráda školu, jsem přivítala s nadšením. Ono studovat vysokou dá člověku zabrat a život na kolejích je jen pro silné povahy. Doma mě přivítali rodiče s radostí a jen čekali, aby mi hodili na krk hlídání mého mladšího bráchy Mirka, se kterým pravda puberta pěkně mlátila. Nejhorší bylo, že jsem s ním musela sdílet pokojík.

After School

Jednoho dne jsem se vracela od kamarádky a nachytala bráchu, jak si honí péro. Že už bude onanovat, to jsem ještě nečekala a o to víc mě šokovalo, že už ho má tak velkého. Brácha ležel na mojí posteli a v jedné ruce péro a v druhé moje kalhotky, které si strkal pod nos. Vpadla jsem do dveří a začala na něj ječet „Co děláš ty prase!!!“ „Nic, já si jen…“ úplně se zakoktal a zrudl jak rak. Přistoupila jsem k posteli a dala mu facku, jen takovou malou, „a tohle je co?“ Chytla jsem ho za penis. Ne snad, že bych nikdy nemasturbovala, ale to až mi bylo šestnáct. „Tak co, jak dlouho už onanuješ?“ Změnila jsem tón a byla jak mílius. „Teprve půl roku, že to na mě neřekneš prosím ségra.“ „No já nevím, to zaleží, jestli budeš hodný.“ Nasadila jsem vážný výraz! „Jo jasně, určitě budu.“ „No a co s tebou teď uděláme?“ pohladila jsem ho po obličeji.

Nevěděl, co říci a pro mě bylo vzrušující mít nad někým takovou moc, zvláště pokud to je vlastní bratr. Ale co, udělám mu dobře, řekla jsem si v duchu a rozepla si halenku, podprsenku sice nosím, ale dnes bylo teplo, tak ji nemám. Sedám vedle bratra a trochu ho políbím, je roztomile nezkušený, beru jeho ruku a dávám ji na své prso, mám je sice malé, ale bratříčkovi to určitě nevadí. Kozičky pořádně osahává, určitě se mu to líbí a mě vlastně taky. Zkouším přidat do líbání taky jazyk, no vida, bráška se rychle učí a za chvíli mám jeho jazyk až v krku. Teď ještě jeho pták, párkrát ho promnu rukou a už s něj letí plná dávka. Celou ruku mám ulepenou od semene, nahmatám kalhotky, které můj bráška očichával a otírám si ruku.

Bráška se zatím věnuje mým kozám, teď už je začal líbat a pěkně sát na střídačku. Vidím, že ptáka má furt jak skálu. Chytnu pod sukni a stahuju si kalhotky, Mirek hledí a čeká co bude dál. Nasednu tvrdě na jeho ptáka a protože jsem vlhká, zajede do mě až po koule. Chvilku čekám a pak začínám tvrdě přirážet, bráška se pode mnou svijí slastí, ruce položené na mých stehnech a jen nesrozumitelně blábolí, ani ne po dvou minutách cítím, jak do mě bráška napumpoval plnou várku semene. „Sakra, ještěže beru prášky“ křičím na něj, protože ještě nejsem. Slezu s jeho ptáka a otočím se o sto osmdesát stupňů a dám svou buchtičku nad jeho obličej a já zatím beru do pusy jeho povadajícího ptáka.

„Tak dělej, lízej,“ povzbuzuji ho a cítím jazyk na své štěrbince, která je ulepená od bráchova semene a mých šťáv, už cítím, že budu, tak zapojím své prstíky. Takový orgasmus jako teď jsem ještě nedosáhla a kdybych neměla plnou pusu bráchova ptáka, tak bych musela pořádně ječet. Brácha už zase stříká na můj obličej a kozy. „Tak co, jaký to bylo bráško?“ ležím a hlavu mám položenou na jeho hrudníku a ručkou ještě zpracovávám povadlý ocas. „Jooo, bylo to skvělý,“ povídá bráška a unaveně leží a ani se nemůže pohnout. Já vstávám a odcházím si dát pořádnou sprchu, protože mám všude bráchovo semeno. Bráška jde za mnou a vypadá to, že ho budu muset taky pořádně vykoupat.

Komentáře k povídce (0)

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.