Banner

Afterparty u Jany

Nálada ten večer byla přímo skvělá. Opravdu jsem se dlouho už takhle nebavil. Slavil jsem tenkrát své dvaadvacáté narozeniny. V zakouřeném baru létal vzduchem jeden fórek za druhým. Byl jsem celkem v náladě, proto se mi dařilo celkem vtipně reagovat a bavit společnost. Když nám barmanky oznámily, že je v tomto baru už dvě hodiny po zavíračce, usnesla se většina osazenstva, že půjde raději domů. S tím jsem se ale já nedokázal smířit. Mám totiž tu neblahou vlastnost, že když už jednou piju a dobře se u toho bavím, nerad chodím domů dřív než ráno.

Afterparty u Jany

Naštěstí na tom byla podobně i Míša a Jana. Jana je o dva roky starší roštěnka s nepřehlédnutelně velkým poprsím, nižší postavy, černovláska, nakrátko ostříhaná a je hrdým majitelem opravdu krásných očí. Míša je stejně stará jako já, taktéž nižší postavy, černovláska ale s vlasama po ramena. Obě nejsou sice žádné modelky, ale musím říct, že jsou hezký. Proto jsem se ani nebránil podniknout něco společně. K našemu údivu, všechny hospody v okolí byly již zavřeny, a tak jsme přemýšleli, co s náma bude... „Tak pojď k nám...“ ozvalo se do tmy. „K vám?“ otázal jsem se nechápavě. No, měl jsem už něco upito! Jana mi proto vysvětlila, že bydlí blízko a jelikož Eva bydlí daleko, domluvily se, že u ní Eva bude nocovat. Tak to se mí líbí! Pomyslel jsem si a nabídku s radostí přijal. Jana měla hezký byt. Zavedla nás přímo do obýváku a šla nám nalít pití.

Asi po hodině všelijaké konverzace, se dopila láhev. Prázdná láhev byla vyměněná za novou. Jana pustila v televizi nějaké klipy a tanec na sebe nenechal dlouho čekat. Tancovalo se dlouho. Chvilku já s Janou a Evou, chvilku jen s Janou nebo jen s Evou a chvilku jsem se jen díval, jak holky spolu blbnou. Potom si i ony zmožení tancem přisedly ke mně na gauč, každá z jedné strany a já je objal. „Mám vás rád, holky.“ Tohle říkám všem, když jsem napitej... Holky mě ubezpečily, že ony mě mají také rády. Zeptal jsem se, jestli se mají rády i ony navzájem? Prý že ano. Nevím ani kde se to ve mně v tu chvíli vzalo, ale vyhrknul jsem: „Tak se líbejte, ne?“ A holky poslechly. Jana se naklonila přes mě k Evě a začaly se líbat. Já jen seděl, dál je objímal a blaženě se usmíval. Holky to fakt rozbalily. Asi ze strachu, aby na mě nezapomněly, jsem se musel přihlásit, že já jsem tady přece taky.

Zareagovala Jana a začala se se mnou líbat. V tu chvilku mi ztvrdnul ocas jako kámen! Holky se se mnou mazlily a líbaly a já je hladil na bocích, přes prsa až na zadečky. Na omak měla Jana opravdu velký a měkoučký prsa. Představoval jsem si, jak si s nima budu hrát, kdyby se mi povedlo je dostat ven! Slečny ze mě najednou začaly sundávat triko. Na oplátku jsem po nich vyžadoval taky trička dolů. Holky si je svlíkly a já koukal jak blázen. Jana měla prsa napěchovaný v krajkovém prádle, div jí nevypadly ven. Eva ta zase měla krásný pevný trojky s malou pihou na levém ňadru. Kočky mi začaly prohrabávat kalhoty v oblasti poklopce a já věděl, že mám vyhráno. Odhodlal jsem se k tomu, o čem jsem snil už hodně dlouho! Pomohl jsem Janě zbavit se té, sice hezké, ale nyní nepotřebné podprsenky!

Vyskočila na mě dvě velká ňadra, která při ztrátě kontaktu s podprdou sice trochu popadla, ale ne nijak významně. Navíc měla Jana perfektně tvrdé bradavky a já se na ně ihned vrhnul. Eva nás zatím všech zbavila kalhot. Když jsem se z části nabažil Janiných koziček, přišla řada i na Evu. Ta pod podprsenkou schovávala opravdu neobyčejně pevné troječky, ze kterých na vrcholku trčely vyběhlé bradavky! No nádhera! Jana začala Evě masírovat mušličku přes kalhotky, a to tak perfektně, že Eva ihned hlasitě sténala, jako kdyby se zrovna udělala. Začal jsem to samé provozovat Janě a pomalu jsem jí přitom její tanga stahoval dolů až ke kotníkům. Její zvlhlé kalhotky jsem někam zahodil a druhou rukou jsem uchopil ty její velký cecky. Eva mi mezitím hladila přes trenky můj tvrdej penis a já už se těšil, až ho vytáhne ven a strčí si ho do pusy.

Nervalo dlouho a Eva ho opravdu začala olizovat. To zaujalo i Janu, která se rychle přidala. Byl jsem jako v nebi. Po této super předehře, kdy mi ho děvčata na sřídačku obě hezky pokuřovala a já je zatím pečlivě vylizoval, se Jana najednou rozhodla, že vezme věc plně do svých rukou. Přehoupla se na mě a zasedla na můj kolík. Krásně mi do ní vklouznul a ona se lehce prohnula jako kočka! Začala dychtivě jezdit nahoru a dolu a hezky mi u toho vzdychala do ucha. Podíval jsem se na Evu, ta se mezitím přesunula do protějšího křesla a dívala se na nás, jak si to rozdáváme. Museli jsme se Evě moc líbit, protože si začala prsty dráždit svůj klitoris a docela dost u toho ječela. Vyměnil jsem s Janou několik poloh a pak přišla Eva za náma, že chce taky. Jana si lehla na záda na zem, Evička si klekla nad ní do polohy 69 a začala Janu lízat. Já se přesunul k Evině píčce zezadu a strčil jí dovnitř svůj penis.

Přirážel jsem a Jana mi pod Evou lízala moje napěchovaný a scvrklý koule. Eva se udělala poměrně brzo a chtěla znova, tentokrát ale od Jany. Jana jí začala tužbu naplňovat něžným lízáním, zatímco já si nechal od Evy kouřit ocas. Byla to fakt jízda. Nakonec jsem si projel ještě jednou i Janičku s velkýma kozama a když se udělala i ona, obě si sedly na gauč a chtěly svou odměnu. Dychtivě nastavovaly pusinky a já hned věděl, co do nich má přijít. Strčil jsem svůj klacek do pusiny jedný nich, chvilku se nechal kouřit a pak hned do pusinky té druhé... Takto jsem to nemusel opakovat mockrát a moje sprcha vařícího semene se drala ven! Chytil jsem si ho pevně a cítil jsem, jak mi pulzuje! Cítil jsem, že to přijde každou chvilkou a... a... a bylo to tu!

Začal jsem stříkat přímo do pusy Jany! Byl to nádhernej pocit! Rychle jsem svůj žalud nasměroval i na Evu, ale na tu už moc nezbylo. Proto začala urputně slízávat z Jany kapky mého spermatu. Jana zatím ocucávala moji chloubu a vysávat z něj poslední zbytky bílé odměny! Celou noc jsem spal pochopitelně vedle holek, proto není divu, že když Jana ráno nahmatala opět můj kolík, zjistila, že už mi zase stojí! Nahnal jsem obě holky do sprchy, kde naše hrátky pokračovaly asi další tři hodiny! Moje narozky jsem prostě oslavil stylově!

Komentáře k povídce (0)

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.