Banner
Banner

Babiččiny 60 narozeniny

Tento příběh se odehrál začátkem května loňského roku. Babička mojí přítelkyně slavila 60 narozeniny, kde bylo spousta příbuzných a známých. Na těchto oslavách samozřejmě nemůže chybět alkohol a ten sehrál hlavní roli tohoto skutečného příběhu. Oslava byla v plném proudu a všichni se dobře bavili. Jen já jsem se moc nemohl bavit, protože druhý den odpoledne jsem musel do práce, tak jsem snad jediný byl kapku střízlivý.

Babiččiny 60 narozeniny

Takže, když oslava pomalu končila, tak lidi pomalu odcházeli. Zbyla malá skupinka lidí - já (25 let), moje přítelkyně Monika (21 let), její máma Hanka (rozvedená - 40 let), její sestra Lenka (36 let) a její manžel Honza (41 let). Nikomu se nechtělo spát, tak se vesele ještě popíjelo. V tom Lenka dostala nápad, že bychom si mohli zahrát nějakou hru za panáky – „FLAŠKU“. Alkohol sehrál svoji roli, po pár normálních otázkách se otázky začaly zvrhávat. S Lenkou a s Honzou jsem si tykal, ale s budoucí tchýní, ještě ne. To bylo z jedněch prvních úkolů, potykat si, kde následovala pusa... Když dostal Honza s Lenkou úkoly, že si mají vybrat partnery na 10ti minutové líbání, tak nikdo netušil jak to dopadne. Honza si vybral svojí švagrovou Hanku a Lenka si vybrala mě. Já jsem se zdráhal, že dám raději fant, ale moje přítelkyně řekla, že jí to nevadí a ať nekazím zábavu. Tak jsme se začali líbat. Ze začátku jsem se bál, ale po chvilce se mi to moc zalíbilo.

Po 5ti minutách jsem si všiml, že Honza začíná hladit Hanku po prsou a začíná jí rozepínat blůzu. Hanka se nebránila a vycházela mu vstříc jeho pohybům. Náhle jsem spatřil Hanku jen v podprsence. Najednou jsem ucítil, jak si k nám přisedla Monika a začala mě vášnivě líbat po krku. Honza mezi tím pokračoval ve svlékání Hanky. Jen jsem zahlédl červená tanga, jak odhazuje na židli. To mě na tolik vzrušilo, že jsem se opovážil Lence sáhnout na prsa. Když jsem se jich dotkl, tak jen zasténala a z polibků jsem vycítil, že mě vybízí k pokračování. Já jsem se ale bál. Lenka se začala líbat s Monikou a ta jí něžné dotyky oplácela. Já jsem v tu chvíli zůstal sám a jen jsem pozoroval Hanku s Honzou a Lenku s Monikou, které se navzájem vysvlékají. Hanka si mě všimla a řekla mi, ať jdu k nim. Váhal jsem, ale pak jsem dostal odvahu. Dostal se mi krásný pohled na lehce vyholenou mušličku své budoucí tchýně.

Položil jsem se a pomalu jsem začal jazykem prozkoumávat mušličku. Hanka mezi tím kouřila Honzovi jeho nářadí. Mušlička byla krásně nasákla šťávami a já jsem je začal ochutnávat. Monika mezitím s Lenkou si navzájem vylizovali svoje mušličky. Když jsem byl na tolik vzrušený, tak jsem chtěl strčit svého žaluda do Hanky, ale ta mi v tom zabránila. Zvedla se a zeptala se mě jestli, bych raději nechtěl vyzkoušet její análek, že ji to víc vzrušuje. Já jsem se nebránil, protože jsem ho chtěl vyzkoušet a moje přítelkyně, mi to nikdy nedovolila. Předklonila se a já spatřil její tvrdý zadeček. Lehce jsem přejel prsty v její mušličce a nabral si její šťávy a potřel její análek. Nasadil jsem tam žaluda a lehce jsem do ní vnikl. Bylo vidět, že jsem tam nebyl první. Hanka vybídla Honzu, jestli nechce zkusit sendvič. Honza nic nenamítal a vnikl do její mušličky.

Já jsem to dlouho tempo nevydržel a vystříkal jsem Hance zadeček. Honza s Hankou ještě pár přírazů zvládli a Hanka se náhle, se slastí v očích, prohla a dosáhla svého orgazmu. Procitla a dopřála Honzovi uspokojení. Když to viděli Monika s Lenkou, tak to chtěli také zažít. Nejdřív si to dopřála Monika a potom i Lenka a potom se to párkrát zopakovalo. Já jsem celý večer měl na starosti jen ANÁLKY a Honza zas MUŠLIČKY. Po náročném večeru jsme se všichni rozešli do svých pokojů. Ráno jsme se potkali všichni u snídaně, kde jsme se dozvěděli, že Hanka, Honza a Lenka navštěvují swingers akce a zároveň jsme byli pozváni, jestli nechceme jít s nimi. Už se moc těšíme a čekáme na akci.

Komentáře k povídce (0)

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.