Banner

Baculaté těhulky

Vracel jsem se ze školy a u výtahu jsem potkal sousedovic Květu. Byla sice jen o tři roky starší, ale už chodila s pěkným břichem, protože jí nějakej vůl naprcal. Po baráku se říkalo, že ani neví kdo (slyšel jsem, když to říkala máma tátovi). Táhla těžkej nákup, a tak jsem se nabídl, že jí pomůžu.

Baculaté těhulky

V kuchyni jsem jí položil tašky na stůl a chtěl jsem odejít. Květa mne však chytila za ruku a řekla: „Ládíku, nechtěl bys mne voprcat, svědí mne píča a zrovna není nikdo, kdo by mi jí projel“. Zarazila mne její vulgární mluva, ale její nabídku jsem neodmítl. Nechal jsem se odvést do ložnice a pozoroval Květu, jak se svléká. Měla už velký pupek, na kterém ležely obrovité kozy a pod pupkem měla pěkný chumáč rezavých chlupů. Ocas při pohledu na ní rychle narostl a dožadoval se propuštění z těsných slipů. K tomu mu pomohla Květa, která mi stáhla rifle i se slipama a začala ho olizovat a sát. Chytil jsem jí za tu její přizrzlou kštici a tlačil její hlavu k mému čuráku. Kouřila fantasticky a za chvíli dostala za svou dobře odvedenou práci mrdku přímo do krku.

„Pojď na postel, chci si hrát s tvejma vemenama“, řekl jsem. Položil jsem se na postel a Květa si mi sedla na břicho. Její těžké kozy visely nade mnou a já je začal pěkně muchlat. Byly pěkně tvrdé a když jsem je více stisknul stříkalo na mne z bradavek "mlezivo" (tak tomu říkala Květa). To mne tak vzrušovalo, že jsem jí dojil ty nádherný vemena až začala křičet, že už to nevydrží, že chce prcat. Břicho jsem měl mokré od jejích šťáv a Květa prudce dosedla na mého čuráka. Ležel jsem jako paša a pozoroval tu naprcanou čubku, jak se přiráží na můj ocas a z vemen, které teď dojila sama na mne stříkala to svoje mlezivo. „Otoč se, chci tě prcat zezadu“ řekl jsem a Květa už na mne špulila tu roztaženou díru, do které jsem rychle zajel čurákem a prcal tak dlouho dokud jsem do ní nenarval všechno z mých tvrdých koulí. „Pojď mě dorazit, podoj mi vemena“ vykřikovala a já jí tahal za ty cecky až se kurva konečně udělala.

Od té doby jsem si občas chodil ke Květě vytřepat pytel, ale nejvíc jsem se vyřádil na těch jejích výstavních vemenech. Pak ale porodila a já měl po dojení. Jednou jsem pročítal inzeráty v sexy seznamce, kde se nabízela jedna těhule k perverznímu sexu, který jí její manžel odmítá, právě proto že je těhotná. Poslal jsem esemesku na uvedené číslo a obratem jsem dostal odpověď: „Pokud to myslíš vážně zavolej“. Zavolal jsem a druhý den místo do školy jsem spěchal za svou nadrženou těhulí. Bydlela v jedné perfektně zařízené vilce na kraji města. Martina byla už v osmém měsíci a měla ještě větší pupek než Květa a nejméně o dvě čísla větší vemena než Květa a ač blondýna, (samozřejmě obarvená) měla kundu porostlou hustým černým ochlupením. Byla tak nadržená, že jsem jí musel nejdříve pořádně zmrdat tu její zanedbávanou kundu a pak si lehla a řekla, že si s ní můžu dělat co chci a nemám jí ani trošku šetřit. Poručil jsem jí, aby si mi sedla na břicho a nastavila mi vemena. Měla je nalitý až jí na nich vystupovaly silné modré žíly. Tahal jsem jí za ně a začal s mým oblíbeným dojením. Stříkalo jí z cecků velké množství mleziva a já byl za chvíli celý ulepený. Vsál jsem její bradavku a cítil, jak mi do pusy stříká mlezivo. Bylo to vzrušující a ocas už mi opět stál. „Nasedni si, mrdej se a podoj si vemena“, poručil jsem jí. Řádila na mě jako šílená a nepřestala i když jsem jí nastříkal do kundy horké sperma. Chvíli ještě hopsala na uvadajícím ocasu, pak se na mne sesunula a ječela mi do ucha, že takovou krásu už dlouho nezažila.

Nechal jsem jí chvilku v klidu, aby se vydýchala a začal jí opět dojit. Občas jsem vsál velký hnědý dvorec a okusoval ho ostrými zuby. Řvala jako kráva, ale chtěla to čím dál víc. Udělala se dvakrát a já už měl taky chuť znovu si zamrdat. „Nastav mi prdel, chci ti jí voprcat“ řekl jsem. Martina však začala prosit, že to né, že do prdele jí ještě nikdy nikdo neprcal a že by jí to bolelo. „Řekla si, že si s tebou můžu dělat co chci né?, tak drž ty kurvo“. Roztáhl jsem jí půlky její velké prdele a zasunul do ní prst. Byla tam suchá a začala škemrat, abych přestal. Vytáhl jsem prst, roztáhl ještě víc tu prdelní díru a plivl do ní. Rozmazával jsem sliny už dvěma prsty a Martina začala vzdychat. „Už se ti to začíná líbit viď, ty čubino“. „Ano, ano prcej mě“ řvala jako na lesy. Nasadil jsem k její díře čuráka a začal pomalu protahoval její prdel. Asi nelhala, že to bude poprvé, neboť byla pěkně těsná a já za chvíli stříkal do jejího sracího střeva. Martina byla nenasytná čubka. Když jsem jí ještě jednou vystříkal kundu, myslel jsem, že už bude mít dost, ale spletl jsem se.

Chtěla ještě, ale čurák už odmítal poslušnost, a ne a ne se postavit i když mi ho dlouze pokuřovala. Rozhodl jsem se, že jí tedy alespoň vyprstím. Mrdal jsem jí třemi prsty, houkala při tom jako sýček a křičela, ať tam ještě přidám prsty. Vzal jsem si tedy na pomoc i druhou ruku a mrdal jí už šesti prsty. „Víííc, víííc, jooo, to je vonoooo“. Už jsem měl ruce utahané, jako když jsem u babky skládal uhlí, ale ta její díra se přede mnou otvírala jako sopečný kráter, a protože jsem kdysi na pornu viděl, jak chlap prcá ženskou celou rukou, řekl jsem si, že to zkusím taky. Než bys řekl švec, už jsem v ní byl celou rukou a prohmatával kundu zevnitř. Řvala blahem a tekla jako děravá konev. To řádění postavilo mého ptáka a já ho vyměnil za ruku. Měla vytahanou kundu a já v ní lítal jako hadr na holi. Proto jsem přešel k její hubě a nechal se vykouřit a dal jí pěkně sežrat celou dávku. Chodil jsem k ní, dokud neporodila, pak už pro mě nebyla zajímavá.

Komentáře k povídce (1)

05.05.2021 00:10:54Deviant704103411kladno
Jj moc pěkné si u toho honim a představuje ideálně mamu o 14 let mladší dcerku a obě jsou těhotné bratr ale také inces dcerku a tak efektivní oplodnění a moje ségra je 40letA134kg189cm a 14léta od o 8měs kokota jako dudlik a opravdu vychovává psa a NEJEN ŽE JE TO DEVICE ALE TAKÉ PEDOFILIE SÉGRA PŘEDSTAVUJE OTROKA NA ZAVĚŠENÍ I vozíku jsem hrdě odvětil ŽE SE JEDNÁ POUZE NĚKOLIK DESÍTEK SOUTĚŽÍ

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.