Banner

Barmanka Martina

Ten den jsem, jako každý pátek, vyrazil do hospůdky, kterou mám hned před domem, kde bydlím. Uvnitř už seděla obvyklá sestava několika kluků z naší skupinky. Všichni jsme sportovci, ať už fotbalisté nebo hokejisté, usadil jsem se tedy na své místo, zapojil se do debaty a také začal popíjet. Dnes nás obsluhovala Martinka.

Barmanka Martina

Poměrně hezká, trošku vyšší černovláska s hezkou postavou, pěkným zadečkem, nevelkými prsy a milým úsměvem, ale podle lidí, kteří měli možnost se s ní chvíli bavit, je také dost hloupoučká. Kolik jí je opravdu nevím, podle mého odhadu jí může být tak 17 - 18 let. Tedy moje věková kategorie. Čas pokročil a blížila se zavíračka. Většina lidí už odešla, zůstali jsme jen my a dvě servírky, které to tu měli na starost. Já jsem seděl na baru a povídal si právě s Martinkou. Kluci už se zvedali a hlásali, že jdou do Stodoly. To je jeden z mála nočních podniků v našem městě. Oznámil jsem jim, že za nima dorazím později, že teď uprostřed hovoru nechci Martinu opouštět. Nejspíše jim došlo o co mi jde a tak s sebou naverbovali Báru, to byla právě druhá ze servírek, které tu dnes strávily večer. „Ale... snad to tu nebudu uklízet sama?!“ vypadlo z Martiny a než kdokoliv stačil něco říct, vykřikl jsem, že jí s tím milerád pomůžu.

Všichni odešli a zůstali jsme tedy sami dva. Nebyla lepší příležitost, Martina už zamkla vchod pro hosty a nehrozilo tedy, že by někdo přišel. Já jsem v příjemném přítmí na její žádost zvedal židle a ona si něco počítala za barem. Když jsem měl hotovo, přišel jsem za ní a zeptal se, jestli ode mě chce ještě něco. „Ne, ne, děkuju,“ odvětila načež následovala další moje otázka na Martinu, která již seděla vedle mě na baru. „A co za tu pomoc dostanu?“ „Co bys za ní chtěl?“ odpověděla... To už jsem nevydržel a políbil ji. Poznal jsem, že je překvapená, ale můj polibek opětovala. „Co to děláš?“ Vypadlo z ní vyčítavě, ale zároveň tak zvláštně vyzývavě, když jsme se odtrhli. „Vždyť já mám přítele,“ pokračovala. „No a co, já ho tady nevidím, ty jo?“ řekl jsem a slezl z barové stoličky. „Ale...“ ucpal jsem jí polibkem ústa tak, aby nemohla protestovat. Ona ale ani nechtěla, přitiskla se ke mně a opětovala mé polibky.

Stále seděla na stoličce, byla tak o něco výše než já. Sjel jsem polibky na její krk, podle lehkých vzdychů jsem cítil, že se jí to líbí. Chytl jsem si ji a odnesl ke stolu, na kterém nebyly židle. Posadil ji na něj a opět políbil, při tom jsem jí začal vyhrnovat triko. Trochu se bránila, ale spíše tak, aby se neřeklo. Když jsem ho stáhl, překvapilo mě, že nemá podprsenku a mně se ukázaly její menší, ale o to hezčí, prsa. Lehce jsem olízl jednu z bradavek, což Martinu ještě více vzrušilo. Přisál jsem se na ní a rukou hnětl druhé prso. Líbilo se jí to, už se plně oddávala mým dotekům a lehce sténala. Pomalu jsem jí začal rozepínat kalhoty, v tom ale sklouzla ze stolu a začala mě líbat. Teď to bylo ale jiné, o poznání vášnivější, mezitím mi stáhla triko a strčila ruku do mých kalhot. Její doteky byly něžné a já si je užíval.

Pak si mě otočila tak, abych se opřel o stůl a klekla si přede mě. Jedním tahem mi stáhla kalhoty i boxerky a vykoukl na ní můj vztyčený penis. Bez jakéhokoliv rozmyslu jej vzala do pusy a začala ho kouřit. Bylo to úžasné, její zkušenosti byly nezpochybnitelné. Řekl jsem jí, ať vstane a opět ji vysadil na stůl. Rozepl a stáhl její kalhoty, měla jen malá červená tanga, která už byla promočená jejím vzrušením. Nejprve jsem přes ně políbil její klenot a pak je stáhl. Měla krásnou růžovou a perfektně vyholenou kundičku. Olízl jsem její poštěváček a při tom do ní vsunul dva prsty. Skoro vykřikla vzrušením, chytla mou hlavu a tlačila si ji do rozkroku. Hlasitě vzdychala a užívala si každý můj dotek. Cítil jsem, že je ta správná chvíle a opustil její klín, nastavil svůj penis k její kundičce a přitlačil.

Hned jsem do ní vjel až po kořen a začal přirážet. Slastně vzdychala a vycházel klínem vstříc mým přírazům. I já jsem si to užíval, už dlouho sem po téhle holce toužil, a teď byla napíchnutá na mém kolík a divoce na něj přirážela. Nečekaně mě odstrčila, opřela se o stůl a vyšpulila na mě tu její růžovou nádheru. Taková výzva se nedala odmítnout, a tak jsem do ní bez otálení vrazil svůj kolík. Martina byla hodně divoká. Teď už ani nevzdychala, ale spíše řvala slastí a stále rychleji na mě přirážela. Tentokrát jsem se odtáhl já a zády si lehl na stůl, ihned pochopila, o co se jedná, stoupla si nade mě a pomalu dosedla na mého ptáka. Začala mě ojíždět pomalu, ale čím dál více zrychlovala tempo, přesně tak, jak to měla ráda. Byla prostě úžasná.

Se zavřeníma očima a hlasitými steny si užívala každý příraz. Tohle už jsem ale nemohl dlouho vydržet, cítil jsem, že mé vyvrcholení se blíží. Pevně jsem ji přidržel za boky a v tu chvíli jsem v ní explodoval. S mým klackem, stále zaraženým ve své jeskyňce, se na mě položila a dlouze mě políbila. „Byla to nádhera,“ zašeptala mi do ucha, položila mi hlavu na rameno a dlouhou chvíli jsme na sobě takto zůstali ležet. Pak se zvedla, otřela se ubrousky, které ležely na stole a začala se oblékat. Pozoroval jsem jí při tom, byla vážně nádherná. Když jsme se oba oblékli, dostal jsem ještě poslední polibek. „Tohle by se neměl nikdo dozvědět,“ řekla mi. Když jsme dorazili za partou, která na nás čekala už hodně dlouho, nikomu jsem nic říkat nemusel, všem bylo jasné, co se odehrálo.

Komentáře k povídce (0)

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.