Banner

Bezejmenná

Jsem na pokraji svých duševních sil, a přestože nejsem žádný psavec, rozhodl jsem se napsat svůj příběh, který se začal odvíjet před 2 roky. Bylo mi 39 let, byl jsem celkem úspěšný podnikatel, kterému se zakázky jen hrnuly, když jsem potkal Zuzku. Byl jsem na večeři se zákazníkem a u vedlejšího stolu seděla překrásná, štíhlá přesto vnadná blondýnka, kterou jsem odhadoval na 25-30 let.

Bezejmenná

Kdykoliv jsem se podíval k jejímu stolu, usmála se a občas na mě mrkla očkem. Byl jsem rád, když jsem se se zákazníkem domluvil a on odešel. Požádal jsem číšníka, zda by se té krásné blondýnky nezeptal, jestli by si nechtěla se mnou vypít nějaký drink. Souhlasila a nezůstalo jen u jednoho. Byla milá, hezky se mi s ní povídalo a já se jí zeptal, zda by nešla ke mně domů na kávu. Usmála se, mrkla očkem, zeptala se, zda jen na kávu a já ucítil její ruku ve svém rozkroku. Co to se mnou udělalo snad nemusím ani psát. Zaplatil jsem, objednal taxíka a už jsem si Zuzku (bylo jí 27 let) odvážel domů. Odvedl jsem ji do obýváku a odešel uvařit slíbenou kávu. Když jsem se vrátil s kávou, čekalo na mě překvapení. Zuzka seděla v křesle úplně nahá a prsty si projížděla svou, upravenou, nazrzlou, kundičku a druhou rukou si mnula svou trčící bradavku.

Byl to krásný pohled a já okamžitě poklekl k jejími klínu, porozhrnul naducané pysky a začal se prolizovat tou nádhernou, růžovou kundičkou. „Jó, jó mrdej nadrženou kurvu jazykem, óóó to je krásný, vraž mi tam už čuráka,“ vykřikovala Zuzka a já byl z toho trochu mimo. Ještě jsem neměl v posteli ženu, která používala tak silná slova, ale nevadilo mi to, možná, že mě to i více vzrušovalo a můj ocas do její zmáčené mindičky zajel a už se jí dral až na samé dno. „Jóóó, mrdáš dobře, ty čuráku, máš pěkný ocas, to má Zuzanka moc ráda, prcej ty dobytku, roztrhej mi tu nadrženou kundu.“ Ani nevím, kde se to ve mně vzalo, ale já jsem tu noc stříkal dokonce 4x! Ráno mě Zuzka probudila kouřením mého zvadlého přirození a jen co se mi ocas postavil, už si nasedala na koníčka a řádila jako čertice. Po druhém výstřiku mě konečně propustila a slíbila, že na mě počká, až se vrátím.

Celý den jsem myslel na to krásné milování a rozhodl jsem se, že Zuzku požádám, aby se ke mně nastěhovala. Byla pro a hned druhý den si přivezla své osobní věci. Nebylo jich mnoho, ale nebyl jsem žádný skrblík, a tak si hned další den Zuzka nakoupila luxusní oblečení a já ji obdaroval zlatým náramkem, za což mi svou vděčnost Zuzka dokazovala opět celou noc a ještě mnoho dalších. Jednou večer mě zavedla do ložnice a já zůstal jako opařený. Na posteli byla připevněna pouta, na nočním stolku byly různé pomůcky pro SM hrátky a Zuzka mi sdělila, že je silně masochisticky založená a že už ji to moje lehké promrdávání kundy nebaví, potřebuje pořádný odvaz. Chtěla, abych ji připoutal, týral, kapal na ní vosk, seřezal ji důtky a bičíkem, upevňoval různé svorky a závaží na její krásné kozy a kundičku, no prostě chtěla, aby se ze mě stal sadista.

Nemám rád tyto praktiky a odmítl jsem. Zuzka vyhrožovala, že ode mě odejde a já prosil na kolenou, aby mě neopouštěla. „Dobře, zůstanu a nechám se dál Tebou omrdávat, ale pod jednou podmínkou.“ Souhlasil jsem, aniž bych věděl, o co kráčí. A pak jsem se dozvěděl, že přes týden bude Zuzka pouze moje, ale sobotní noci budou patřit jí a jejím úchylným partnerům a já se na to všechno budu muset dívat a natáčet na kameru. Zuzanu miluju jako ještě žádnou v životě, a tak jsem souhlasil. V sobotu odpoledne se dostavil muž kolem padesátky a choval se jako prase, zvedal se mi z toho žaludek. Přistoupil k Zuzce, přes těsné tričko jí zmáčkl prso a řekl: „no kozy máš pěkný, ty se budou dobře týrat, táhni si osprchovat kundu a vrať se už nahá.“ Když odešla Zuzka do koupelny, řekl mi, že jsem vůl, když si s takovou pěknou čubkou neumím poradit (Zuzka mu prý řekla, že nemám rád SM praktiky), ale já jen zíral a nebyl schopen ani slova.

Když se Zuzka vrátila nahá, to prase se přede mnou bez ostychu svléklo a zařvalo: „Po kolenou ke mně děvko a kuř.“ Zuzka uchopila jeho tlustý ocas a ten začal jezdit v její pusince s velkou razancí. Zuzka se dávila, až jí tekly slzy, ale on pevně držel její hlavu a ona neměla šanci, musela polykat a když ho konečně vytáhl ven a Zuzce začaly zbytky spermatu kapat z pusy ven, uštědřil jí políček, až Zuzce poskočila hlava. Chtěl jsem zakročit, ale Zuzka jen sykla, že je to v pořádku, že tak to má být. Přemístili jsme se do ložnice, kde už měla Zuzka všechno přichystané a on si ji postavil uprostřed místnosti. „Roztáhni hnáty ty kurvo,“ zařval a začal na její přirození připevňovat kovové svorky se závažím. Zuzka syčela jako had, ale statečně držela. To už jí ten dobytek svazoval ty překrásné kozy provazem, až jí začaly modrat. Bradavky jí však trčely a on na ně zavěsil také závaží.

Zuzka se začala kroutit, a tak vzal připravený bičík a několikrát jí s ním švihl přes její bělostnou prdelku, ale Zuzka stála jako přibitá. Když ji však začal bičovat přes její nádherné bradavky, začala řvát jako pominutá. To už jsem vyskočil a chtěl tu prasárnu zastavit, ale Zuzka mi opět dala najevo, abych se do toho nepletl. To už jí ale odváděl k naší posteli (Zuzce to muselo působit velkou bolest, neboť při každém kroku se závaží na kundičce rozhoupala a tahala její pysky a Zuzka prosila, aby jí je sundal). „Jen drž ty svině.“ Zuzka se musela opřít rukama o postel a vystrčit na něho prdelku. Ten jí velice nešetrně začal strkat prsty do kundičky a do prdelky, tahal za závaží a Zuzka se bolestí počůrala (tedy já myslel bolestí, ale prý to bylo rozkoší). „To si pak pěkně slížeš, ty děvko nečistá,“ řval na ní ten dobytek a už jí promazával prdelku gelem a rval jí tam ohromného umělého čuráka.

Zuzka opět děsně křičela a já se z toho málem rozbrečel. Konečně jí začal sundávat závaží z kundičky a aniž by jí z prdelky vyndal to úděsné monstrum, zarazil svůj tlustý ocas do kundičky. Řval u toho a nadával Zuzce do špinavých kurev, sviň a děvek a Zuzka se přirážela na ty dvě klády jako šílená. Když se po dlouhém šoustání konečně do ní vystříkal, pomohl jí vstát a začal sundávat mučidla z jejích prsů. Pak ji ještě několikrát švihl bičíkem přes ztýrané bradavky a Zuzka se opět počůrala. Dostala další políček za to, že je kurva nečistá a musela svou moč ze země slízat. Když skončila, přikázal jí, aby si lehla na kraj postele a roztáhla si pořádně píču. Vzal zapálenou svíčku a začal kapat vosk do roztažené kundičky. Zuzka křičela, ale on nedbal. Pak jí ještě nakapal na břicho a kozy, a protože už mu opět stál ocas, převalil Zuzku na břicho a narval se do její prdelky. A opět ji častoval vulgárními nadávkami a Zuzka přirážela jako šílenec.

Konečně jí vykropil prdelku, řekl, že už má dneska dost a zeptal se, jak se jí to líbilo. „Móóóc!“ řekla Zuzka a odkráčela do koupelny. On se oblékl, řekl, že pokud bude mít Zuzana zase chuť, ať se ozve, na stolku v obýváku nechal tři tisícovky a odešel. Když se Zuzana vykoupala, uklidila tu spoušť v ložnici, a protože jsem stále seděl jako blbec na židli, ze které jsem to děsné divadlo pozoroval, klekla si ke mně, začala mě líbat a řekla: „Děkuji Ti miláčku, teď jsem opravdu šťastná.“ A tak se už dva roky musím každou sobotu dívat na ty její šílené hrátky, které provádí s mnoha partnery (někteří se k ní rádi vrací a tvrdí, že je perfektní čubka), dokonce občas pořizuji videozáznamy, o kterých Zuzka tvrdí, že za ně jednou utrží pěkný balík a konto na Zuzčině vkladní knížce, kterou si zřídila pro tyto účely, roste závratným tempem. Ale přesto svou Zuzku miluju k zbláznění a vím, že budu souhlasit se vším, co ona bude žádat.

Komentáře k povídce (0)

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.