Banner
Banner

Bílá

Celý den jsem dostávala od svého milence dráždivé SMS, které jako by přikládaly pod kotel, jež hrozil večer vybuchnout. Manžel seděl u pracovního stolu se sluchátky na uších a tvořil na PC scénickou hudbu. Já za jeho zády projížděla klávesnici mobilu a oplácela vzrušení, jež ke mně plynulo vzduchem.

Bílá

Přebytek energie jsem se rozhodla utopit v tanci. Na nahé tělo jen průhledný šátek uvázaný kolem boků a CD s arabskými rytmy. TV, puštěna beze zvuku, předváděla nahá těla krásných žen a mužů oddávajících se lásce. Manžel chtěl hudbu dodělat, tak se celkem nedal rušit, ale stejně mou činnost okem sledoval. Pak se otočil a lakonicky prohlásil: „Budeš bita.“ Nevěděla jsem, zda za kradmé odesílání SMS nebo za provokaci roztančeným tělem. A to bylo vcelku jedno. Řekla jsem si: „Proč ne?!“ Šla jsem se umýt a než se umyl manžel, čekala jsem ho na posteli oblečená do bílých punčoch, bílých saténových kalhotek, bílých krajkových rukavic, co sahají do poloviny předloktí a bílou jemňounkou síťovanou šálou obtočenou kolem ňader. Poslušně jsem klečela na posteli, hrudník položený na prostěradlo, ruce natažené dopředu, zadeček vystrčený.

Manžel si vzal černé kožené důtky a už zasvištěly vzduchem. Bolelo to jen málo, ale já se prohnula jak mňoukavá kočka a taky tak zakňourala. Další a další švihnutí. Na vyšpulený zadek, na záda, ramena. Stáhl mi látku kalhotek mezi půlky, takže vypadala jako tanga a moje sametové pozadí ještě více vyniklo. Přitiskl se svým nahým tělem k mým stehnům a já cítila, jak se mu chvěje nalitý žalud. Vnikl do mě téměř brutálně a ani potom nepřestal s výpraskem. Chvěla jsem se vzrušením a potřebou vybít se. Po chvíli se ze mne vysmekl a já změnila polohu. Ležící důtky se ocitly v mé ruce. Manžel klečel a pyj mu výhružně trčel. Omotala jsem mu ho u žaludu řemínky důtek a pomalu táhla. Uzlíky řemínků klouzaly kolem žaludu, dráždily uzdičku a on rozkoší úpěl. Pak se mě opět zmocnil. Zvedl mi jednu nohu do výše a narážel do mě ze strany. Natáhla jsem ruku po svém elektrickém pomocníčkovi. Přiložila jsem si ho na obnaženou třešinku a zapnula. Stačila chvilka a křečovitě jsem se stáhla. Chvilku odolával, ale pak se podal vlnám, které z hlubin mého nitra vyvěraly a hladily jeho zjitřený orgán. Vrcholil vzápětí, a ještě pár minut vychutnával ono svíravé vlnění mé hladové a nasycené jeskyně.

Komentáře k povídce (0)

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.