Banner

Brácha

Před nějakým rokem, právě na začátku prázdnin, jsem oslavovala své šestnáctiny. Sešlo se u nás několik kamarádek ze školy, a tak jsme něco popily. Byl už večer a holky se pomalu sbíraly domů. Nakonec jsem osaměla v bytě. Asi za hodinu se vrátil brácha Milan. Je o dva roky starší a byl na disce.

Brácha

„Koukám, že oslava už skončila“ řekl místo pozdravu. Já jej nechala být a pomalu usrkávala džus s vodkou. „Nebyla by kapka i pro mě?“ zeptal se po chvilce. Nalila jsem mu do sklenice. „Tak na tvoje zdraví“ připil mně a posadil se vedle mě. „Naši přijedou až zítra, co?“ zeptal se pak. Přikývla jsem a znovu nalila pohárky. Uběhla další hodina a my vypili zbytek vodky. Šla jsem pod sprchu a nohy se mně trošku motaly. Když jsem se vrátila, brácha koukal na telku, kde dávali film s nějakou erotickou tématikou. Posadila jsem se vedle něj a zahleděla se. „Hm, tohle nic není,“ prohodil po chvilce. „Chceš vidět pořádný sex?“ zeptal se. Přikývla jsem a Milan se zvedl a přinesl kazetu. Zasunul ji do videa a pustil. Bylo to tvrdé porno. Po chvilce jsem cítila, jak se má pipka začíná teplem zalévat a vlhnout.

Jaksi samovolně jsem vsunula ruku pod noční košili a hladila si ji. Náhodou jsem mrkla na bráchu. Trenky měl napnuté k prasknutí. „Ukaž,“ zašeptala jsem. Rukou vysvobodil svůj stojící kolík. Párkrát jej pohladil a ohrnul kůžičku z rudého žaludu. Vedena neznámou silou jsem rukou uchopila tuhý klacek a hrála si s ním. Náhle se brácha zachvěl a z obrovského žaludu vystříkly první kapky jeho semene. Když se uklidnil, natáhl ruku a pohladil mou mokrou kočičku. Prstem klouzal mezi pysky a lechtal poštěváček. Netrvalo to dlouho a záchvěvy orgasmu zaplavily mé tělo. Sténala jsem a tiskla se na jeho ruku. Když odeznělo mé vzrušení, koukla jsem na Milana. Seděl celý rudý a vzrušeně na mě zíral. Pak zvedl ruku, přivoněl k ní a olízl si ji. Bylo to vzrušující. Také jeho kolík opět trčel vzhůru. Bylo jasné, že dnešní zábava ještě nekončí.

„Jak daleko ses dostala s kluky?“ zeptal se náhle Milan. Dost mě zaskočil. „Jsem teprve na startu“ pípla jsem, „ale panna už nejsem.“ Snažila jsem vypadat aspoň trochu zkušeně. Brácha na mě koukl, poodhrnul kůžičku z rudého žaludu a povídá: „Nechceš ochutnat?“ Nikdy jsem nekouřila, ale abych nebyla za tele, sklonila jsem se, a dost nešikovně se snažila rty vsát jeho žalud do úst. Chvilku trvalo, než jsem pochopila, jak to provést, ale už to šlo. Chutnalo to trošku slaně, zbytky semene a taky možná moči, ale mě to vzrušovalo. Můj mozek přestával pracovat, zato pička si užívala. Byla jsem mokrá, jako bych si ucvrkla a když mě brácha pohladil stehno, rozevřela jsem klín a čekala, až bude pokračovat.

„Počkej,“ zašeptal, posunul se a lehl si na záda. Rukama mě nasměroval hlavu k jeho stojícímu údu a pak mě nechal pokleknout nad svou hlavou. Pokračovala jsem v kouření, jazykem kroužila kolem žaludu a v tom jsem ucítila na své pipce jeho jazyk, který vnikal mezi mé lupínky do mokré štěrbiny. Vzrušením se mně točila hlava a snažila jsem se dostat jeho úd co nejdál do úst. Prsty jsem mnula jeho pytlík a při tom se snažila dosednout co nejvíc na jeho obličej. Jeho jazyk, podporován prsty plenil mou pičku. Cítila jsem brzký vrchol. Náhle Milan vtlačil jeden prst do mého zadečku a jazykem kroužil kolem poštěváčku. To jsem nevydržela a s hlasitým sténáním se tiskla na jeho jazyk. Tělo se mně chvělo, ale jeho čurák jsem nepustila.

Konečně jsem byla schopná se aspoň trochu soustředit na kouření. Ucítila jsem, jak mu začíná pulzovat krev v žilách, jeho ruce přitiskly mou hlavu do klína a vtom vystříkl gejzír semene do mé pusy. Zpočátku jsem chtěla ucuknout, ale jeho ruce mě pevně svíraly. Dusila jsem se, a tak nezbylo nic jiného a já musela polknout jeho semeno, kterého jsem měla už plnou pusu. Nebylo to nepříjemné, dokonce to chutnalo takovou zvláštní chutí a mé vzrušení při tom opět začalo narůstat. Otočila jsem se a položila se vedle Milana. Mé tělo se tisklo k jeho a když jsem se přiblížila k jeho tváři, cítila jsem vůni, kterou na ní zanechala moje pipka.

Dotkla jsem se špičkou jazyka jeho tváře a pak se naše rty spojily. Vůně mého pohlaví a jeho semena se spojily a my se dlouze líbali. Překulila jsem se na něj, prsa se opřela o jeho hruď a náhle jsem ucítila ve svém klínu tlak, to jeho macek opět stál a tlačil se na mě. Nechtěně jsem se pohnula a náhle jsem ucítila žalud, který se opíral o mou štěrbinu. Věděla jsem, že se to nemělo stát, ale tělo chtělo něco jiného. Stačilo trošku povolit stehna a už vnikal do mé jeskyňky. Bez rozmýšlení jsem na něj dosedla a vychutnávala jeho velikost. Vyplnil mně celou.

„Dej pozor, nic neberu,“ zašeptala jsem ještě a už jsem začala dosedat. Milan opětoval mé pohyby a zarážel do mě svůj kolík. Rukama při tom hnětl mé prsa, která poskakovala v rytmu a prsty mnul mé tuhé bradavky. Narážela jsem se na jeho kůl a žalud se po každé opřel o pružné dno mé studánky. Tempo bylo stále rychlejší, náhle mě přepadla slabost, mžitky před očima a s hlasitými výkřiky jsem divoce dosedala do jeho klína. Ještě pár pohybů, jeho čurák ze mě vyklouzl a na moje záda dopadly první horké kapky jeho semene. Padla jsem na něj a oba jsme rychle dýchali. Po chvilce jsem se překulila vedle něj a vzápětí jsme oba v těsném objetí usnuli. Byla to perfektní oslava mých narozenin a nezůstali jsme jen u této oslavy, ale to snad až příště.

Komentáře k povídce (0)

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.