Banner
Banner

Bratranec

Bylo krásné letní červencové odpoledne. Já jsem jako každý rok prožíval prázdniny na chatě. Byl tam i můj bratranec, kterému je 15 let (jako mně). Ten rok zrovna vysadili na poli kukuřici a s bratrancem jsme tam měli "BUNKR". Toho dne jsme se rozhodli zahrát si hru pravda - úkol (vadí nevadí).

Bratranec

Samozřejmě byly otázky takové, na které jsme nechtěli odpovědět, a tak museli dolů časti oblečení. Nejdříve to dopadlo tak, že jsme stáli naproti sobě v kraťasech. Přišla další otázka a už musely dolů i ty kraťasy. Začínal jsem pozorovat, jak se bratrancovi začíná zvedat jeho začínaje ochlupacený penis. V tom okamžiku se mi začal zvedat taky. Bratranec si toho samozřejmě všiml a usmál se na mě a řekl: „Nechtěl bys zkusit si je vyhonit navzájem?“ a já jsem tedy souhlasil.

Sedli jsme si vedle sebe a začali pomalinku honit jeden druhého. Za nějakou dobu začal bratranec stříkat své semeno a já ho následoval hned poté. „To bylo super,“ řekl, a já jsem souhlasil. „Nechtěl bys ještě zkusit kouření?“ Já sem samozřejmě souhlasil, a tak jsem si kleknul na kolena, začal jazykem přejíždět jeho krásný žalud, poté jsem jeho penis strčil do pusy celý a začal ho kouřit. Bratranec začal zrychlovat svůj dech a pak řekl: „Už budu!“ a já sem hlavou pokýval a v tom to přišlo. Celou pusu jsem měl od jeho semena. „Tak tohle ti vynahradím,“ též si klekl a já stoupl a začal mi kouřit můj penis.

Bylo to nádherné, tak dlouho mi ho kouřil, až sem se mu udělal do pusy jako on před chvílí. Pak jsme si řekli, že tohle bylo nádherný a že to budeme dělat častěji.

Komentáře k povídce (0)

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.