Banner

Bratranec Jarda

Jednoho letního dne, kdy jsme manželky i s dětmi nechali na chatě a sami odjeli zpět do města, jsme s mým bratrancem Jardou u nás doma vzpomínali na letní prázdniny strávené u babičky na vesnici. Tyto roky dětství byli dobou dovádění na koupališti, ale také dobou, kdy se kluci začínají chlubit prvním chmýřím v rozkroku.

Bratranec Jarda

Do té doby taky patří společný zážitek, kdy jsme jeden před druhým předváděli a chlubili velikostí naší ještě klučičí chlouby. Ty doby už jsou dávno pryč a my jsme oba šťastně ženatí. Jak jsme si tak vyprávěli u láhve s vínem, tak jeden druhého začal hecovat, ať se předvede v plné kráse dneska, venku bylo horko a tak jsme postupně začali sundávat jednotlivé části oblečení, až jsme byli zcela nazí. Musím říct, že ač je Jarda o něco starší a je menší postavy než já, ale co mu chybí do výšky to nabral do mužnosti, jeho tělo vypadá trochu vypracovaně, ale jen tak akorát, žádné přehnané svaly. Má jemný až dětský obličej, a aby to zakryl, nosí pod nosem jemný knírek. Jeho břicho je díky pravidelnému cvičení perfektně ploché. Jeho zadek je bezvadně tvarovanej a pevnej. Já jsem sice vyšší postavy s dost širokými rameny, což vypadá bezvadně v obleku, ale ke své výšce dost hubenej. Co se týče naší největší chlouby, jsme asi stejně vybaveni – zlatý průměr. Oba jsme byli dole vyholení až ke kořeni ocasu i celý pytlík. Navzájem jsme si hodnotili postavy a mužskou chloubu, a vyprávěli si postelové zážitky a co koho vzrušuje. Oba jsme přiznali, že nás vzrušuje i pohled na vzrušeného souložícího muže, a tak jsme se dostali ke sledování pornofilmu a hodnocení výkonu a vizáže jednotlivých aktérů, a při tom díky částečnému opojení vínem a ztrátou zbytečného studu jednoho před druhým jsme začali každý sám onanovat.

Sám o sobě vím, že jsem BI ale nikdy jsem zkušenost s jiný mužem neměl, nevěděl jsem, zda je na tom Jarda stejně, ale stejně jsem to riskl. Byl jsem prvním, kdo se zeptal, zda by nechtěl zkusit, jaké to je, když mu ho honí jiný chlap, nebo i něco víc. Odpověď na sebe nechala chvíli čekat, ale moc mě vzhledem k předchozímu vyprávění nepřekvapilo, že byla kladná. A jak jsme tak seděli každý na jiném konci sedačky, pomalu jsme se začali sunout k sobě. Začali jsme se zpočátku stydlivě hladit, ale to nás po malé chvilce přešlo a první ostýchavé doteky se změnily v intenzivní ale jemné hlazení od ramen přes ruce a prsa a stále níž. I první nezkušené pusy se časem změnily ve vášnivé polibky na krk a ušní lalůčky a pokračovaly stále níž tak, jak klesaly naše ruce po těle toho druhého do míst největšího vzrušení. Byl jsem prvním, kdo sklouzl ze sedačky dolů, jemně roztáhl jeho nohy a klekl si mezi ně, a líbal ho nejdříve na bradavky, na břicho, kolem pupíku až k jeho ocasu. Z blízka vypadal mnohem mohutnější a bál jsem se abych mu neublížil, až ho prvně vezmu do pusy. Zatím jsem ho jen jemně líbal na špičku žaludu a pomalu začal přetahovat předkožku. Druhou rukou jsem ho hladil po vnitřních stranách stehen, kde měl jemnou kůžičku bez jediného chloupku. Stoupajícím vzrušením se začal napínat a pomalu se sesunul ještě níž, abych k němu lépe mohl. Nechal jsem mu staženou předkožku a hrál si jazykem dál s jeho krásně naběhlým žaludem a volnou rukou jsem si začal jemně pohrávat s jeho varlaty. Po chvíli jsem mu začal jazykem objíždět kulky v jeho pytlíku a zkoušel je jednu po druhé sát a rukou mu dál honil ocas. Vyholená kůžička na pytlíku byla jemná a příjemně vzrušivě voněla.

Byl jsem přímo nadrženej vyzkoušet to, co jsem Jardovi dělal na vlastní kůži, a tak jsme se sesunuli na zem a tentokrát já okoušel okamžiky slasti, když mi jemně sál bradavky a při tom mně hladil po břiše a rukama sjížděl čím dál níž. Něžně mně hladil v tříslech a na vnitřních stranách stehen, jazykem mi projížděl pupík, až se dostal k mému ocasu, ze kterého slízl první kapičku rozkoše. Nechal jsem se chvíli dráždit na ocasu a varlatech, a pak jsem Jardovi navrhl, aby si lehl obráceně a mohli jsme se dráždit vzájemně najednou. Vzal jsem jeho kládu do pusy a pomalu ale intenzivně jsem sál a objížděl žalud jazykem. Přitom jsem mu masíroval zadek. Prostrčil jsem ruku zezadu mezi jeho nohama a hnětl mu šourek, sjížděl jsem rukou více a více dozadu až k jeho dírce a začal ho kolem ní dráždit. Začal víc a intenzivněji přirážet, až jsem ho měl téměř v krku. Museli jsme oba přestat, pokud jsme si chtěli ještě víc užít a opět jsme změnili polohu. Jarda si klekl, roztáhl trochu nohy a opřel se o ruce a já si lehl za něj, jazykem si opět hrál s jeho koulema a pomalu se přibližoval k jeho dírce. Jezdil jsem jazykem kolem dokola jeho dírky a zkoušel proniknou dovnitř, moje ruce masírovaly jeho půlky a tlačili je od sebe, abych k němu lépe pronikl. Jazykem to moc nešlo, a tak jsem to zkusil nasliněným prstem. Jarda začal intenzivněji vzdychat a přál si, abych do něj zkusil proniknout svojí kládou. Vzal jsem si z blízkého šuplíku lubrikační gel a začal jeho dírku natírat, masírovat a pronikat do něj nejdříve jedním prstem a pak i dvěma, dokud nebyl trochu volnější. Klekl jsem si za něj a on se opřel hlavou o sedačku. Pomalu do něj pronikal můj nadržený ocas, když byl celý v něm, chvíli jsem počkal, aby si na mě přivyknul, a pak jsem začal přirážet. Jarda si jednou rukou honil svoji kládu.

Netrvalo dlouho a moje vzrušení dosáhlo vrcholu. Napumpoval jsem do něj svoji prví dávku, když jsem svůj ocas vytáhl spustil se z jeho dírky pramínek mého semene. Pak jsme opět změnili polohu a já zase chtěl okusit, jaké to je mít v sobě něco jiného než umělého robertka, kterým jsem se ukájel, když jsem byl doma sám. Lehl jsem si na sedačku na záda a chtěl jsem, aby do mě pronikl zepředu. Namazal mně lubrikačním gelem a pohrával si s mojí dírkou tak jako předtím já s jeho, nejprve jedním prstem a pak dvěma, cítil jsem, jak se podvoluji, a tak když přiložil svoji kládu, netrvalo dlouho a byl ve mně. Pomalu začal přirážet a já cítil, jak jeho koule plácají o moje půlky. Prožíval jsem pocit krásného lidsky teplého naplnění. Masáž bradavek doplňovala přirozené dráždění. Netrvalo dlouho a Jarda vypustil svou dávku bílé lávy. Jeho teplé sperma mě uvnitř zvláštně hřálo. Vyčerpání si na mě rovnou lehl a užíval doznívající zbytky rozkoše. Když jsme si odpočinuli, šli jsme se ještě společně vysprchovat.

Vlezli jsme do vany a pustily na sebe sprchu, voda příjemně omývala naše těla, já namydlil jeho a on zase mě. Pod vodou s mýdlem byla jeho pokožka ještě jemnější, a tak nebylo divu, že jsem měl ocas zase v pozoru. Jarda si klekl a vzal mýho macka do pusy. Kouřil, sál, objížděl žalud jazykem, masíroval kulky a přiváděl mě do stavu šílenství, když mi jemně přejížděl zoubky po žaludu, nevydržel jsem takové tempo moc dlouho a napumpoval mu svou smetanu do pusy. On se postavil a začal se se mnou líbat a dělit o moje vlastní sperma. Jeho kláda už dávno taky stála, a tak jsem mu začal oplácet stejnou mincí. Vzal jsem jeho kládu do pusy a kouřil ten bezvadně jemnej doutník. Jazykem jsem objížděl jeho žalud a dráždil dírku na jeho špičce, ruce se zabývaly jeho pozadím, pevnými stehny a střídavě jeho plnýma kulkama. Na dávku jeho semene jsem dlouho nečekal, naplnil mi pusu svou smetanou a mělo to opravdu téměř takovou chuť. Byl to velmi příjemný zážitek poznat, jak chutná ten druhý. Umyli jsme se a šli si lehnout každý do jiného pokoje, nikdo z nás nic nenamítal, protože já i on věděl…

Komentáře k povídce (0)

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.