Banner
Banner

Bratranec Jirka

Bylo mi tehdy 30 let a byla jsem na návštěvě u své tety - sestry mojí matky. Bydleli na vesnici a nebylo tam moc co dělat, ale jezdila jsem tam ráda, protože ona byla strašně fajn a měla jsem se tam dobře. Teta měla syna Jirku, kterému v té době bylo akorát 16 let a měl prázdniny. Protože tam nebylo moc co dělat, jak jsem už psala, chodila jsem se vždycky dopoledne, když byla teta a její muž v práci, slunit na střechu jejich domu.

Bratranec Jirka

Střecha byla plochá a pralo do ní sluníčko, a tak jsem se slunila nahá. Poslouchala jsem při tom rádio a asi proto jsem neslyšela, jak se otvírají dvířka na střechu. „Ahoj, Andreo, opaluješ se?“ slyšela jsem najednou a lekla jsem se. Rychle jsem chytila ručník a zakryla si klín. „Nedělej, jako bych to ještě nikdy neviděl,“ smál se Jirka ve dveřích. „Vypadni, nech mě opalovat se,“ odpálila jsem ho, i když mi jeho obdivné pohledy, které vrhal na moje odhalená ňadra, dělaly dobře. „No jo, tak fajn,“ prohlásil mrzutě a bez dalšího slova se otočil a zmizel. Po chvilce mě to mrzelo, že jsem ho tak zpražila a tak jsem si oblékla plavky a šla za ním. Ne se mu omluvit, ale promluvit s ním trochu. Byl totiž strašně milý a měli jsme spolu celkem hezký vztah, který jsem nechtěla rozbít. Šla jsem k němu do pokoje. Aniž bych klepala, otevřela jsem dveře a znovu jsem se lekla. Jirka seděl na posteli, bokem ke mně, neviděl, že jsem přišla, a onanoval. Když jsem se podívala na stolek, na který upřeně koukal, strnula jsem ještě víc.

Byly tam moje fotky, jak se sluním na střeše jejich domu nahá. Jirka seděl, kraťasy spuštěné a před mými fotkami onanoval. Nevěděla jsem, co dělat. Zatím mě ještě neviděl, mohla jsem odejít, aniž by věděl, že jsem ho viděla. Ale to se mi nechtělo. Pohled na mého šestnáctiletého bratrance, jak se ukájí, před tajně udělanými mými fotkami, mě také vzrušoval. Rozhodla jsem se, že si s ním trochu pohraji. Zakašlala jsem slabě. Jirka se bleskurychle otočil, zčervenal a celý rozpačitý si zakryl svůj úd. „Teď zase nedělej ty, že jsem to nikdy neviděla,“ smála jsem se a oplatila stejnou větou, jako on na střeše. Bylo mu to zřetelně trapné, protože vstal, natáhl si kraťasy a chtěl utéci ze svého pokoje kolem mě. Já jsem ho ale chytila za ruku, když kolem mě procházel. „Vidím, že přemýšlíš o tom, se se mnou milovat, co?“ smála jsem se, když jsem ho zastavila. „Já jsem na to už také myslela.“ Nevěděl co říct a jen stál, už se nepokoušel utéci. Chopila jsem se iniciativy.

Chytila jsem gumu jeho kraťasů a stáhla je až ke kolenům, aniž stačil zareagovat. Pozorovala jsem se zaujetím jeho penis a viděla, jak začal reagovat. Aby Jirka nebyl sám, stáhla jsem si rychle tričko a kalhotky od plavek. Teď jsme stáli proti sobě. Jeho penis se znovu napnul, až stál zase jako prut a jeho špička směřovala ke mně. Jirka se koukal okouzleně na moje prsa a pohledem sjížděl k mému ochlupenému rozkroku. „No a co teď,“ smála jsem se provokativně, a protože jen stál a mlčel, přešla jsem k jeho posteli. Položila jsem se na záda a roztáhla doširoka nohy. Jirka přišel trochu blíž a bylo vidět, že teď ho zajímá moje kočička, protože z mého rozkroku nemohl odtrhnout oči. Ukazovala jsem se mu úplně a cítila jsem, jak vlhnu, protože jeho zkoumavý pohled mě strašně dráždil. Uvědomovala jsem si, že jsem dvakrát tak stará jako on, ale bylo mi to jedno. „Pojď, pojď blíž,“ vyzvala jsem ho. „Pojď a polož se na postel.“

Lehl vedle mě beze slova a jednou rukou uchopil moje ňadro. Musela jsem se usmát. Udělal to neohrabaně, ale sladce. Ležel napravo ode mě na boku a jeho levá ruka sjela z mých prsů přes břicho do mého rozevřeného rozkroku. Pohladil mě tam lehce a přejel i po klitorisu. To mě hrozně rozdráždilo. Vzala jsem do ruky jeho tvrdý penis a lehce po něm přejela. Přetáhla jsem mu kůžičku tam a zpátky. Potichu slastí zasténal, jako já. Byl stále odvážnější, už pochopil asi, že i já jeho chci, že to není jen sen, ale skutečnost. Jeho hlava se přiblížila k mým rtům a jazykem mi olíznul bradavku. Pak se k nim přitiskl ještě víc a začal moje stojící bradavky lehce sát. Tenhle pocit, být laskána od šestnáctiletého mladíka, mě vzrušoval. Jako v transu jsem dál masírovala jeho penis. Svezla jsem se trochu níž a moje rty se skoro dotýkaly jeho penisu. Chvilku jsem se na něj dívala, což mě vzrušovalo. Moje přirození nyní bylo již celé mokré.

Cítila jsem, jak mi již vlhkost stéká po stehnech na postel. Pomalu a opatrně jsem se rty přiblížila k jeho tvrdému penisu, vyplázla jazyk a olíznula mu špičku žaludu. Cítila jsem, že z jeho penisu začínají vytékat první kapky jeho semene. Rozevřela jsem rty a jeho penis pomalu začal vjíždět do mých úst, až v nich zmizel docela. Lehce jsem zasála a pak znovu a znovu. Jednou lehce a jemně, jednou silněji a tvrději. Pozorovala jsem, že Jirka se již nemůže udržet. Cítila jsem, jak mu vlna stoupá od vajíček nahoru a sotva jsem stačila vysunout jeho penis z mých úst. Otevřela jsem pusu a očekávala jeho semeno. Rukou jsem ho zpracovávala, až mi najednou vystřelil plnou dávku svého semene do otevřených úst. A znovu a znovu. Snažila jsem se všechno polykat, ale bylo toho tolik, že mi to vytékalo koutky úst. Když konečně skončil, položila jsem se na záda. „Teď jsi na řadě ty,“ vyzvala jsem ho. „Teď zase ty mě.“ A směrovala jsem jeho hlavu mezi moje nohy. „Teď mě ty tady lízej,“ sténala jsem. A on se nenechal dvakrát pobízet.

„Ano... ano... o tom se mi zdálo,“ souhlasil, lehnul si mezi moje nohy a začal milovat rty a jazykem moji kočičku. Lízal moji štěrbinku a sál opatrně můj poštěváček. Opatrně vnořil jeden prst do mého přirození a začal tam s ním pohybovat. Slabě jsem rozkoší sténala, protože se mi líbilo, jak mi to dělal. Chtěla jsem i víc a byla jsem připravená. „Dělej, Jirko, dělej, vstrč tak ještě jeden,“ sténala jsem. „Nebo dva... raději ještě dva.“ Nenechal si říkat dvakrát a v tu chvilku jsem měla přirození zcela zaplněné jeho třemi prsty. Chvilku se mi to líbilo, ale pak mi to nestačilo. Jednou rukou jsem zašmátrala po jeho penisu, a když jsem v dlani cítila, že je ještě nebo znovu tvrdý, prosila jsem: „Jirko... pojď... pojď do mě penisem.“ Ani teď si nenechal dvakrát říkat a nasadil ho bleskurychle na okraj mojí dírky. Pohnula jsem pomalu boky kupředu a cítila, jak do mě pomalu klouže. I on se pohnul kupředu a najednou byl jeho penis celý ve mě až po kořen.

Pak pomalými, klidnými pohyby mě začal milovat. Bylo to nádherné. Miloval mě tak, jako by v životě nikdy nic jiného nedělal. Cítila jsem svoji dírku, jak začíná být horká a plná jeho penisu. Miloval mě dlouho, dlouho. Dostala jsem orgasmus, při kterém jsem vyhazovala boky, že jsem myslela, že Jirka ze mě spadne, ale on nepřestával a miloval mě dál a dál. Nepřestával a oba jsme rozkoší křičeli nahlas. Za chvilku jsem cítila, že mi přichází další vrchol a zároveň jak mě vynesla vlna rozkoše až nahoru, začal on do mě stříkat svoje semeno. Okamžitě jsem ho ze sebe shodila na záda a pohltila jeho penis do úst. Polykala jsem znovu jeho sperma, protože předtím mi moc chutnalo. Vysávala jsem z něho poslední kapičky jeho síly. Pak jsem ho nechala ležet znaveného na posteli, oblékla si svoje tričko a odešla jsem z pokoje, aniž bych něco dalšího řekla. Večer jsem pak ležela v posteli a vzpomínala na milování s Jirkou, protože jsem ho celý den neviděla. Ležela jsem jako vždy nahá.

Najednou se otevřely dveře mého pokoje a já viděla, že vešel Jirka. Beze slova došel k mojí posteli a objal mě. Okamžitě jsem mu znovu propadla, byl to krásný pocit. Položil jednu ruku na můj bok a pomalu s ní jel vzhůru, až se dostal k mým prsům. Dlaní jeden prs objal a prsty mi dráždil bradavky, až se vzepjaly. Byla jsem již zase úplně vzrušená. Byl to sice nezkušený mladík, ale učil se rychle a já mu byla poslušnou učitelkou. Položil se vedle mě a přitiskl se k mému tělu. Ucítila jsem ho, ucítila jsem jeho tvrdý penis na svém těle. Otočila jsem se také na bok čelem k němu a cítila jsem, jak jeho pohlaví proniká mezi mými chloupky do rozkroku, ale jen mezi nohy, ne dovnitř. Trošku jsem je pootevřela a nechalo ho tam vniknout. Jirka začal pomalu přirážet po mých stehnech. Jeho žalud se třel o můj poštěváček a já cítila, jak stále více vlhnu. Moje dírka byla stále více a více horká a cítila jsem, jak se moje rtíky začínají nalévat a tím se otevírala i moje dírka.

Cítila jsem se uvolněná, moje svaly byly uvolněné, moje mysl byla uvolněná. Můj zrak sklouzl dolů a já viděla jeho penis, jak vždy na chvilku vykouknul, když ho vytáhl ven. Jinak se jeho penis stále třel o moji dírku a já viděla, že mu to musí už každou chvíli přijít. Stále jsem ho sledovala, když vepředu vykukoval a byl to rozkošný pohled. Jak se o mě třel, dostala jsem první orgasmus a moje šťávy stékaly neškodně po mém stehně. Pomalu jsem ho odstrčila a klekla si na všechny čtyři. Pozvala jsem si ho v téhle pozici. „Pojď... pojď... zezadu, tak jsme to ještě nezkusili,“ vyzývala jsem ho. On neváhal, klekl si za mě a já cítila, jak do mě jeho tvrdý penis zajíždí až po kořen. Hluboce, tak hluboce, jak to šlo. Bylo to strašně vzrušující. Najednou zajela ještě jeho ruka do mého rozkroku a jeho prsty začaly k tomu všemu dráždit můj klitoris. Jemně ho hladil a dráždil. Při tom nepřestával přirážet tvrdě a rychle. Pak se předklonil a druhou rukou sáhl na moje prsa, které hned začal také zpracovávat. Cítila jsem, že mi přichází další orgasmus a on stále nepřestával.

Byla jsem jako v transu, už jsem skoro nevnímala nic, když najednou ze mě můj penis vytáhl a zůstal za mnou klečet. Rychle jsem se otočila na záda a vklouzla trochu pod něho a čekala s otevřenou pusou na spršku jeho semene. A ta přišla. Bylo ho tolik, že jsem nestačila polykat a jak se mu jeho penis třást, stříkalo semeno po celém mém obličeji. Pak Jirka padl znavený vedle mě na postel na záda. Ale já ho nenechala odpočívat. Ještě ne, ještě jsem ho chtěla. Chtěla jsem jeho mladost, jeho chlapecký zájem o mě dosytnosti vychutnat. Rukou jsem ho pohladila po penisu a cítila, jak znovu tvrdne. Neváhala jsem, otočila jsem se k jeho obličeji zády a sedla si na něho tak, že zajel do mojí rozpálené dírky. Okamžitě jsem se na něm začala vypínat. Při tom jsem svoje počínání pozorovala v zrcadle, které bylo přímo proti mně. Vzepřela jsem se trochu nahoru, abych viděla jeho žalud, jak vylézá z mojí dírky.

Pak jsem se zase na něho spustila tak hluboko, že jeho špička se dotkla mojí dělohy. Bylo to nádherné, že se to ani nedá popsat. Znovu jsem se nadzvedla a jeho penis ze mě vyjel. On ho okamžitě uchopil do ruky a zavedl znovu do mojí dírky. Oba dva jsme sténali jako divocí, že jsem si myslela, že probudíme tetu. Už jsem se vůbec neovládala. Moje sténání a výkřiky byly stále hlasitější, protože to byl nepopsatelný pocit. Podle jeho dechu, který se stále zrychloval, jsem poznala, že i on spěje k vrcholu. A pak nám to najednou přišlo oběma najednou. Vyhazoval tak prudce, že jsem z něho při posledním jeho výstřiku spadla a zůstala ležet vedle něho. Když jsme si trochu odpočinuli, poslala jsem ho z pokoje. Druhý den ráno se na mě teta divně dívala a naznačovala, že bych už měla od nich odejet. O té noci neřekla sice ani slovo, ale bylo mi jasné, že všechno slyšela. Proto jsem si raději sbalila věci a od tety odejela.

Komentáře k povídce (0)

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.