Banner
Banner

Brigáda u tety

Bylo mi tehdy 15 let, když se stal tento příběh. V tomto věku už člověk myslí na různé věci, jako třeba na sex a na jiné věci. Sice jsem chtěl už přijít o panictví, ale nebylo s kým, a tak jsem se pokusil na chvilku zapomenout na holky a na sex a snažil se sehnat si nějakou brigádu kvůli penězům na nový mobil.

Brigáda u tety

V obchodě, kde jsem si chtěl telefon koupit, pracoval jeden můj známý, a tak mi dal mobil, který jsem si vyhlédl, stranou a domluvil jsem se s ním, že na konci prázdnin si pro něj přijdu. Mamka mi tedy domluvila brigádu u tety na chatě, jelikož bylo opravdu těžké sehnat dobrou brigádu a navíc teta je sama a nemá jí tam kdo pomáhat. Po 1 týdnu sekání dříví, opravování a natírání plotu mi teta dala nějaký ty peníze. Spočítal jsem si, že když to tak půjde dál, tak si vydělám na mobil a ještě mi dost zbude. To léto bylo opravdu velké horko a já často viděl svoji tetičku, jak se koupe v bazéně, který si před rokem pořídila. Byla to krásná žena. Bylo jí 38 let, ale pořád vypadala skvěle. Štíhlá a vysoká žena s krásnými a velkými prsy a krásným pevným zadečkem. Bylo úžasné se na ni dívat, protože v plavkách vypadala skvěle.

Zrovna jsem si šel taky zaplavat. Chvilku jsem v bazéně blbnul s tetou a potom už jsem si jen tak plaval kolem dokola. Teta mezitím vylezla ven z vody a já ji viděl, jak si sundává vršek plavek, ale bohužel ke mně byla otočená zády. Poté jsem slyšel, jak na mě volá, jestli bych ji šel namazat záda opalovacím krémem. Vylezl jsem tedy z vody a na záda jsem jí nastříkal trochu kréme a začal roztírat. Začal jsem ji mazat trochu i na boku a v tom se trochu nadzvedla a hlavu otočila na druhou stranu a v tu chvíli se stalo ještě něco! Její krásné a velké ňadro se dostalo na svobodu a teď leželo přímo u mě. Nemohl jsem se na to nepodívat! Bylo obrovské a pod těma plavkami to vypadalo, že je má o dost menší než ve skutečnosti. Najednou mě napadla ďábelská, ale taky dost riskantní myšlenka. Řekl jsem si, že se ho zkusím nějak dotknout, protože ženského ňadra jsem se ještě nedotkl a ta představa, že se toho konečně dočkám, mě hrozně lákala.

Dal jsem si na ruce ještě trochu krému a slyšel jsem tetu, jak mě chválí a říká, že to dělám opravdu dobře. Začal jsem ji tedy znovu mazat po zádech a rukama jsem začal sjíždět na její boky. Nikam jsem nespěchal, ale ta představa, že se ho dotknu, mě děsně vzrušila a postavil se mi můj 16 cm dlouhý penis. Tomu jsem moc pozornosti nevěnoval a soustředil se dál na svůj plán. Teď už jsem rukou zajel tak blízko k ňadru, že už nešlo nic udělat než se dotknout. Rukou jsem tedy sjel přímo na její prso a dělal jsem, že dál mažu krémem. Asi 2x jsem po něm přejel rukou, než si toho teta všimla a nadzvednula se a prso schovala tam kam patří a zase si lehnula. Teď ale měla hlavu natočenou ke mně a dívala se na mě. Zdálo se, že chce něco říct, když v tom si všimla velké boule na mých plavkách.

Úplně jí to zarazilo a já se podíval, kam směřuje její pohled a začal jsem si připadat dost trapně. Vůbec jsem nevěděl, co dělat a taky co mám říct. Najednou se teta nadzvednula a posadila se proti mně. Čekal jsem obrovský problém, ale opak byl pravdou. Teď jsem navíc nemohl odtrhnout oči od jejích velkých prsů. Teta řekla, že asi pochopila, proč jsem se jejího prsa dotkl, že jsem prostě nemohl odolat a že už dlouho neměla chlapa a její pohled zamířil do mého rozkroku. Nevěděl jsem, co říct, naštěstí teta promluvila a dala mi tu nejlepší nabídku v životě! Řekla, že pokud se chci už opravdu stát mužem, tak mě jím učiní. Bez váhání a s nadšením jsem řekl, že už chci být muž. Teta se krásně usmála a řekla, ať se tedy postavím, aby mi mohla sundat plavky. Jak moje paní rozkázala, tak jsem i udělal a pomalým pohybem mi svlékla plavky.

S úžasem řekla, že už muž jsem, když ho mám tak velkého a uchopila ho do ruky a pomalu mi ho začala honit. Chtěl jsem jí zase sáhnout na prsa, ale přeci jen je to moje teta, a ještě jsem se trochu styděl, ale nakonec jsem si dodal odvahy a uchopil do obou rukou její krásná a velká prsa a začal jsem je hladit a hrát si s jejíma bradavkami. Teta mi přetáhnula předkožku a s jazýčkem začala dráždit špičku mého žaludu. Bylo to krásné a stejně jako teta, i já cítil, že budu brzy stříkat. Teta zase uchopila můj penis do ruky a začala ho teď už větší rychlostí honit se slovy, ať ukážu, jaký jsem chlap a ať jí to všechno vystříkám na kozy. Konečně přišel můj velký výstřik. Na prsa i na obličej jí dopadlo spousta sperma. „No, vidím, že jsi ze mě pěkně vzrušený! To je dobře,“ řekla moje tetička a začala si po svých prsou roztírat moje sperma. Čekal jsem, co bude dál, tedy jestli ještě něco bude.

Podívala se na mě, usmála se a já poznal, že je opravdu spokojená a že tohle ještě asi konec nebude. Šli jsme k bazénu, kde si sundala poslední část plavek a konečně jsem viděl ženskou buchtičku. Měla ji lehce chlupatou, ale nic, co by komukoliv dělalo problém. Ruce jsem položil na její krásný zadeček a poté jsem rukou přejel na její kočičku. Bylo to něco neuvěřitelného, poprvé si sáhnout na něčí kundičku! Na povel tety, ať se posadím na schod bazénu, jsem okamžitě poslechnul, jelikož jsem se těšil, až do svojí tetičky vniknu. Přidržela mi můj penis a pomalu si jej zasunula do buchtičky. To byla teprve nádhera! Určitě to bylo lepší, než když mi ho honila, tento pocit se ani nedá popsat. Šla na to hodně rychle, pohybovala se na mém penisu nahoru a dolu tak, až jsem do ní vnikal až po koule, do kterých mi vždy narážela.

Uchopil jsem ji za boky, abych si ji přidržel a soustředil se na to, abych ze sebe ještě dostal nějaký to semeno. Přišel můj druhý a poslední výstřik tohoto dne. Svoji dávku jsem jí nastříkal do kundičky. Zůstala udýchaná sedět na mém klíně a já ji držel za prsa a čekal co bude dál. Tento den se bohužel už nic nestalo, jelikož teta řekla, že to pro dnešek stačí, ale že tohle si určitě zítra zopakujeme, tak ať si ho zatím nehoním, abych měl dávku jen pro ni. Večer jsem nemohl usnout a přemýšlel jsem, co by se mohlo zítra dít a jen ta představa, že budu mít se svou tetou sex, mě děsně vzrušovala. U tety jsem ale už nikdy nebyl kvůli brigádě.

Komentáře k povídce (0)

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.