Banner

Byla jsem bita

Tři panáky slivovice mě zbavili jakékoliv chutě na vlastní aktivitu, tak jsem prostě řekla: „Vem si mě! Jakkoliv!“ „Hmm.“ Vytáhl provaz, překulil mě na břicho a začal omotávat. Už dotek provazu na těle mě vzrušil. Ruce přivázané k bokům, dál se provaz táhl od ramen do rozkroku, tam se brutálně zařízl mezi stydké pysky a držel je do široka rozevřené.

Byla jsem bita

Moje kočička ho zřejmě fascinovala, protože se k ní ještě několikrát vrátil a celou ji různě překřížil provazem. Když jsem byla svázána a omotána, vytáhl důtky. Rány koženými řemínky byly víc slyšet než cítit, ale byly cítit natolik, že moje vzrušení stoupalo. Ucítila jsem jeho dlaň na své svázané kočičce, prohnula jsem se vstříc. Další rány. Potom chlad u vstupu a zvláštní tlak. Pootočila jsem se a zahlédla tubu od šamponu, jak mi ji tlačí dovnitř. Je to taková ta tuba, co vypadá jako kuželka, s kulatým víčkem, asi od šamponu Dixi. Bylo to hrozně příjemné a hladová kočička ji lačně zhltla, a to i přes rány, které mi dopadaly na zadek. Vytahoval a zasunoval ji v pomalém tempu a já cítila, jak mi mušlička nabíhá a překrvuje se. Navlhčený prst kroužící kolem konečníku. Jemně, ale důrazně.

Zrychleně jsem dýchala. Vniknul dovnitř a stejně jako tuba se pomalu pohyboval dovnitř a ven. Vzrušením se mi zatmívalo. Když jsem myslela, že už stačí jen pár pohybů a budu explodovat, vytáhl prst i tubu. Rozvázal mi ruce a otočil mě na záda. Cítila jsem se prázdná a hladová a sáhla jsem po tubě. Klekl si mezi moje stehna, zvedl je a do široka roztáhl. Sama jsem si tam tubu zavedla a druhou rukou se začala sama dráždit na poštěváčku. Díval se mi do roztaženého, a ještě stále provazem spoutaného, ženství a vzrušeně dýchal. Pomáhal mi hýbat tubou a do zadečku opatrně vrátil svůj ukazovák. To byla poslední kapka. Zaúpěla jsem a v křeči se stočila do klubíčka. Nechtěl být stranou a chtěl tubu nahradit svým pyjem. Ale nešlo to.

Moje kočička ji tak držela, že s ní nešlo hnout. Až po chvíli, kdy prvotní milostná křeč trochu opadla. Zvedl mi vysoko nohy a prudce do mě vnikl. Byl to zvláštní a dráždivý pocit, cítit jeho ptáka dorážet na napnuté smyčky provazu. Stále jsem zůstávala na vrcholu a každé přiražení si vychutnávala. Chtěla jsem, aby to neskončilo. Ale moje kočička rozhodla jinak. Stáhla se kolem útočníka a prakticky ho vyždímala. Ještě jsem se nechtěla vzdát nádherné rozkoše. Sáhla jsem po vibrátoru a po chvíli dráždění přes provazy jsem vrcholila podruhé. Díval se a vzápětí se do mě vrátil. Tentokrát měl větší výdrž, a tak jsem po dlouhé době nádherného milování upadla do hlubokého a osvěžujícího spánku.

Komentáře k povídce (0)

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.