Banner

Čajovna

Ahoj, jmenuji se Dominik a tohle je moje první vymyšlená povídka, ale se skutečnými postavami, hezké čtení. Odbyly 3 hodiny a nikde nikdo. Netrpělivě jsem čekal před čajovnou na mé kamarády, jsem docela vysoký, podle holek velmi hezký, ale obyčejný kluk, i když se skvělým smyslem pro humor a pochopení, tak mě asi charakterizovaly holky z naší školky.

Znenadání se přede mnou zjevila Sára. Sára byla docela malinká, ale moc hezká holka. Její hnědé vlasy vlály ve větru a pohled na její nádherné kozičky vyvolával v mém puberťáckém těle explozi. „Ahoj Dome!!“ „Ahoj Sáro, nebudem na ně čekat tady v tý zimě hm?? Jdem rovnou do čajky,“ „Jo, jo, jdem.“ Pomalý krokem jsme vyšli k čajovně, Sára přede mnou a její nádherně vytvarovaný zadeček hezky plandal. Vešli jsme do čajovny a naplnila nás nádherná vůně. Šli jsme si hned sednout do Egypta (nejvíc intimní a diskrétní místnost). Chvilku jsme jen tak brblali a pak přišla naše kamarádka Bára. Bára je hodně vysoká volejbalistka s malými kozičkami se slušným zadečkem, ale i tak byla opravdu hezká a ještě jí to ten den tak slušelo. S Bárou se náš pokec odebíral na jiná témata, až jsme skončili u toho, že Báře před měsícem umřel velmi blízký člověk.

Najednou se Bára rozbrečela a padla mi kolem krku. Její malinké kozičky ladně dopadli na moji hruď. Nevěděl jsem, co mám dělat, tak jsem ji začal hladit a utěšovat, a pak nevím ani jak se to stalo, byl to asi nějaký pud, jsem ji vzal za bradu a políbil jsem ji. Myslel jsem, že se hned odtrhne a bude na mě ječet, ale jen co jsem si tohle pomyslel, mi začínala jazykem dovádět v mojí puse. Bára se lehounce odtrhla a řekla: „Nádherně líbáš,“ jenom to Bára řekla a Sára jen udiveně zírala, nikdy jsem se jí ani moc nelíbil, i když mi to do očí nikdy úplně neřekla. Byl jsem jako omámený, nikdo jiný v čajovně nebyl a mě začínala ovládat touha. Najednou k nám přišel správce čajovny, že se jde najíst a ať to tady zatím pohlídáme. Řekl jsem mu, že to není problém. Jenom co správce opustil dveře, se na mě Sára i Bára vrhly, začaly mě líbat. Sára na ústa a Bára na moje, už povytáhlé, tričko. Ucítil jsem, že mi Bára stahuje i kalhoty. Normálně bych byl nervózní, co když se někdo objeví, a tak ale stačil jediný pohled obou holek, abych věděl, že si dneska zaprcám.

Nebylo ani divu, že můj pták na to začal reagovat a v mých boxerkách už mu bylo velice těsno. Sára mi do ucha pošeptala: „Já ho vyndám, jo?“ Zmohl jsem se jen na nějaké hmmm. A tak už jsem cítil, jak jemná Sářina ruka mi svléká trenky a za pár chvil, už jak na ní spočinula její ruka. Bára se však také nenechala o nic připravit, jen co se Sára mého penisu dotkla, tak ho Bára hned Sáře vytrhla z rukou a začala mi ho cumlat. Ten pocit byl nepředstavitelný, tolik probděných nocí a přemýšlení o tom jaké to bude, byly spojeny do jedné chvíle plné slasti. Sára se s uraženým výrazem spokojila s mými varlaty. Bára byla skvělá, možná to bylo tím, že jsem nikdy žádnou kuřbu neměl, ale ona byla opravdu podle mě vynikající. Ale ani Sára se nedržela pozadu, její zázračná ruka mi jezdila po koulích a bylo to také skvělý. Zatímco mi ho Bára hulila, řekl jsem Sáře, ať jde ke mně. Hned ke mně přicupitala, a já jsem jí začal masírovat prsa, nejdřív jen přes tričko, ale pak jsem triko i podprsenku sundal a vylila se na mě dvě nádherná kůzlátka, obě dvě jsem dychtivě začal cumlat. A to jsem uslyšel první Sáry tichý vzdych.

V tom jsem chvilku pokračoval, ale pak díky Báře, jsem věděl, že už budu. „Báro, já už budu,“ řekl jsem. „To nic...,“ ráda ochutnám. Jen co to dořekla, exploze mého spermatu zaplnila Báře pusu. Poctivě všechno spolykala jako pravá pornoherečka. Bylo to přenádherný, ale z toho pocitu jsem se nemohl radovat dlouho, protože Sára si vyžadovala moji pomoc a její bradavky už byly špičaté jako vrcholky hor. Koutkem oka jsem zaznamenal, jak se Bára začíná svlékat podprsenku i kalhotky, rychle je odhodila, až tam stála v rouše Eviným. Chvilku si hrála s kundičkou, ale pak se postavila a pomalinku si sedla na mýho ptáka. Projela mnou tak nádherná slast, že jsem skoro vykřikl. Ještě lepší bylo, že se Sára také celá svlékla. Její nádherná dírka jen s pár chloupky, byl pohled k nezaplacení. Přitáhl jsem ji stehnami k sobě a začal jsem jí kundičku lízat, přesně jako ve filmech a účinek byl úplně stejný jako u filmů, Sára začala pomalu, ale rytmicky vzdychat.

Její kundička byla sladší než košík ovoce. Takhle jsme byli asi 5 minut a Bára začínala nasazovat rychlejší a rychlejší tempo, já už jsem také cítil, že vybuchnu a ani jsem to Báře neřekl, vysoce se vyhoupla a na mé péro dopadla přesně ve chvíli, když její pičku zasypalo moje sperma. Nádherně vykřikla a začínala mumlat sprostý kecy, které mě vždy vzrušovaly. „Ty píčo, vyprcej mě. Do mě, ten tvůj čurák je skvělej.“ Pak se pozice otočili a vychutnával jsem si pičku Báry. Nebyla o nic míň sladší než Sáry a Bára se brzo znovu udělala a přesně v tu chvíli, kdy se udělala i Sára. Nádherný okamžik. Obě zpocené dopadly nahé na koberec a ve tvářích jim hrál spokojený úsměv. Rychle jsme se oblékli, peníze dali na stůl pro správce a odešli. Často spolu na tuhle příhodu vzpomínáme a občas i zopakujeme.

Komentáře k povídce (0)

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.