Banner
Banner

Čas života

Pepa je můj dlouholetý přítel. Známe se dobře asi od šesté nebo sedmé třídy. Nevěděl, že mě velice zajímá. Jednu letní noc jsme oba vyrazili ke kamarádovi na párty u moře. Tančili jsme spolu a užili si spoustu srandy. Když přišly na řadu ploužáky, požádal mě Pepa znovu o tanec. Byla jsem v extázi.

Čas života

Dal ruce kolem mých boků a já svoje na jeho krk. Tančili jsme stále vášnivěji a blíž k sobě. Po chvíli jsem cítila podezřelý tlak na podbřišku. Pepa byl velice blízko a zvláštně dýchal. Oba jsme věděli, co se s námi děje. Nechtěla jsem prodlužovat naše trápení, a tak jsme se přesunuli k Pepovi domů. Vyznala jsem Pepovi lásku a on moje vyznání opětoval. Pak mně řekl, že "to" chce ztratit právě se mnou. Souhlasila jsem - s knedlíkem v krku, protože jsem byla také panna. Po vášnivém líbaní přišlo na řadu lízání, cumlání a jiné příjemné orální praktiky. Pomalu jsem stahovala jeho slipy přes nádherně tvrdý pyj. Klekla jsem si a začala ten nástroj opečovávat jazykem. Pepa vzdychal vzrušením a já vzala ten poklad celý do úst. Řekl jen „Ano, ano!“ a já si zarazila těch báječných 25 cm až někde po mandle. Když jsme měli oba dost - já skoro udušená a Pepa téměř hotový, lehnul si na záda, já se připravila do podřepu nad něj. Pomalu a něžně jsem se snižovala až ke špičce jeho dobyvatele.

Lehce do mě vklouznul. Oba jsme vášnivě vzdychali, protože to byl ten nejbáječnější pocit, co jsme kdy zažili. Pak začal tlačit svoje boky proti mým, až zmizel celý ve mně. Začala jsem ho pomalými vášnivými pohyby šoustat. Postupně jsem zrychlovala, až jsme nadskakovali na posteli. Brečela jsem rozkoší. Cítila jeho sperma uvnitř a dostala ten nejbáječnější orgasmus, jaký jsem kdy měla. Vůbec jsem neměla obavy, že mě přivede do jiného stavu. Pokračovali jsme v milování další 2 hodiny, dokud jsme nebyli úplně vyčerpaní a neusnuli jsme. Spali jsme spolu až do rána. Ráno jsme přivítali nový den vášnivým milováním. Bylo to vzrušující! Vyšli jsme ven až v jednu hodinu. Přátelé nám pak říkali, že nahlédli ráno do okna a viděli, že není dobré nás rušit, když se milujeme jako nějaké pornohvězdy. Byli jsme oba červení jak raci, ale neskutečně šťastní. S Pepou jsme spolu pořád, milujeme se kdykoliv můžeme. Plánujeme svatbu.

Komentáře k povídce (0)

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.