Banner
Banner

Chatka splněných snů

Bylo mi 15 let, scházelo mi tak pár měsíců do šestnácti. Ale nemusím vám vyprávět, že chuť jako starší kluci jsem měl už tak dva roky předtím. A tím více jsem byl udiven tím, jaké to bylo poprvé a také za jakých okolností.

Chatka splněných snů

V létě jsem se seznámil s maminkou mého kamaráda, byl to můj nejlepší kamarád, ovšem o jeho mamce to platilo trochu jinak. Byla to překrásná žena, bylo jí asi 34. Černé vlasy, drobnější postava, menší prsíčka ovšem úchvatný pevný a kulatý zadeček a úchvatné bříško. Nemluvě o jejím milém pohledu a charakteristických očích - jako kočka. Byla opravdu krásná. Já sám jsem do té doby holku neměl, protože jsem si v tomto směru příliš nevěřil, ale asi jsem nějak na ní zapůsobil. A její výzva ještě toho dne, mě nenechala chladným. Lehce mi naznačila místo a čas, kde se sejít. Poznal jsem ji ten den trochu osobně, byla moc příjemná a veselá, a hlavně překrásná žena. A tak jsem bez okolků souhlasil.

Toho dne jsem čekal na smluveném místě, teda chtěl jsem tam být dřív, jak jsem byl netrpělivý, ale ona (Iveta se jmenovala) už tam čekala v autě. Řekl jsem si, že by šlo jen o výlet a trochu stydlivě jsem nastoupil. Vyrazili jsme a cestou si celkem příjemně povídali, já si přitom vychutnával pohled na její drobnější, ale přitažlivé nožky. Dorazili jsme po chvíli na místo. Byla to celkem nenápadně schovaná chatka. Iveta mě zavedla zadním vchodem a nahmátla na stříšce klíček, který tam měla schovaný. Já si to její hledání krátil okukováním jejího kouzelného zadečku, ale pak jsem se samozřejmě gentlemansky nabídl jako pomocník při hledání. Po chvilce jsme už otevřeli dvířka a byli uvnitř. Iveta je pak zamkla a zatáhla závěsy. V chatce se rozhostilo intimní temno, očekával jsem trochu co přijde. Sedli jsme si na židle a povídali si dál, já nesměle seděl a čekal do přijde.

Potom mě vzala za ruku a mým tělem prošlo zvláštní teplo a přitom mráz. Držela mou ruku a hladila jí svými prstíky. Už jen to se mi moc líbilo, já stále mluvil dál, jako že mě to nevyvedlo z míry. Potom jsem jí začal něžné dotyky oplácet svojí rukou. Trvalo to pár minut, pak jsem ztichl a začali jsme se líbat. Na Ivetě bylo znát, že už je zkušená žena a líbání s ní bylo vskutku překrásná záležitost. Klouzání jazýčku v pusince bylo moc krásné a vzrušující. Potom se mě začala dotýkat a já jí pohyby a polibky opětoval. Vstali jsme a pomalu začali svlékat jeden druhého. Tedy původně jsem měl v úmyslu svléci já jí, ale Iveta se nechtěla nechat jen tak zadarmo. Tiskli jsme se se k sobě moc pevně a přes oblečení se hladili tím, co jste pod ním každý měli. První jsem se zbavil Ivetina trička. Byla přede mnou ve velice přitažlivé podprsence a v ní se třásla dvě tak akorát malá prsíčka, ale velmi krásná. Nejvíce jsem se těšil na její zadeček. Když jsem ji připravil o její džíny, měl jsem už dole tričko a moc jsem si vychutnával ten těsný kontakt našich těl. Potom šla dolů její podprsenka. Já sklonil hlavu a ve stoje si pohrál s jejími prsíčky, praxi jsem v tom neměl, ale fantazie mě řídila. Lízal jsem jí bradavky a lehce je zkousl a hrál si s nimi, byly na to jako stvořené.

Nebyl jsem nijak zkušený, ale chtěl jsem všechno zkusit, a tak jsem Ivetu vyzval, aby se posadila na židličku. Ona to udělala a já si sedl na ní a začal jí líbat na pusinku, pak jsem šel postupně dolů až ke kundičce. V tu chvíli jsem jí sundal i bílá tanga, ale pomalu, a přede mnou se ukázala její krásně tvarovaná, voňavá a překrásná kundička. Nejdříve jsem jí zlehka olízl pysky, a pak políbil na poštěváček. Potom jsem se jazýčkem zabořil do Ivetiny sladké myšky. Lízal jsem jí zlehka na krajíčku a pak trochu hlouběji. Potom jsem ještě trochu hlouběji a zase jsem vylezl jazýčkem ven. Začal jsem si hrát s jejím poštěváčkem - trošku jsem ho sál a olizoval. Pak jsem se vrátil ke kundičce, a zajel jazykem hodně hluboko. Hrál jsem si a vrtěl jazykem do stran a nahoru a dolů. Ona krásně vzdychala to se mi líbilo, a tak jsem pokračoval. Připadalo mi to jako chvilka, ale byla to půl hodina... (taky jsem měl druhé ráno celkem slušně odřený jazyk o vlastní zuby). Potom jsme se lehnuli na deku (holt chatka), a já se krásně natáhl. Čekal jsem, co přijde.

Iveta mě políbila a pak klesala dolů. Měl jsem trenýrky v tu chvíli. Ona mi přes ně, přejela rukou a potom kousek odhrnula. Potom mě olízla jazýčkem na kůži nad ním a nahmátla mého čuráka. Vytáhla ho z trenýrek. A lehce olízla na špičce, ale ještě nestahovala předkožku. Lehce mě provokovala na špičce a přejížděla po ní suchými rty. Potom trochu stáhla předkožku a olízla ho znova. To už se mi podlamovali kolena. Pak ho stáhla ještě trochu víc a dala si odkrytou část do úst. Začala mě jazýčkem jemně šimrat po žaludu. Pak už stáhla celou kůžičku a začala mi ho krásně kouřit. Sála mi žalud a převalovala si ho v pusince jazýčkem. Bylo to to nejkrásnější, co jsem kdy zažil. Jela pusinkou nahoru a dolů a excelentně mi ho sála, potom ho na chvíli vyndala a lízala mi překrásně žalud. Když jsem si občas nebyl jistý tím, že se udržím, upozornil jsem ji - nechtěl jsem se udělat hned. Potom jsem Ivetě navrhnul pozici 69, protože mi scházela její kundička a oblíbil jsem si vzájemné dráždění. Lehla si na mě a já jí začal lízat píču odshora dolů a opět dovnitř a ven. Moc krásné. Iveta mi ho kouřila a vzdychala přitom. Potom mi začal cucat koule, což se mi moc líbilo. Následně na to, jsme již měli chuť na pořádné hraní. Divil jsem se, že jsem se ještě neudělal.

Iveta mě nechala ležet a nasedla na můj ohon. Začala se na mě překrásným způsobem vrtět. Překrásně jsme šoustali na koníčka a teplo a krása v její kundičce bylo neuvěřitelné. Poté jsme vyměnili pozici a já jí píchal zezadu. Moc mi to nešlo, ale pocit, který jsem z toho měl to plně vynahrazoval. Mnul jsem jí její kouzelný zadeček a pořád jí šoustal kundičku. V jednu chvíli jsme až museli zastavit, jak to bylo krásné. Iveta se mě pak zeptala, jestli už budu. Řekl jsem, že brzo a ona se zeptala, jestli může moje sperma spolykat. Jen blázen by byl v tu chvilku proti. Vytáhl jsem čuráka z její píčky a opět si sedl na židli. Ona se ke mě sklonila a strčila si žalud do pusinky. Chvíli mi ho honila, a protože jsem nějak nechtěl s pravdou ven, tak mi ho na chvíli začala opět božsky kouřit. Trvalo to ještě chvíli, ale potom jsem docílil překrásného orgasmu a vystříkal jí mé sperma do pusinky. Trvalo to předlouho, než to bylo všechno, ale ona krásně držela a celou mojí mrdku spolykala a pochvalovala si jí... Od té doby jsem jí viděl jen párkrát, když jsem byl u kamaráda, ale bohužel jsme si to už nestihli zopakovat, jelikož jsme se brzy stěhovali.

Komentáře k povídce (0)

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.