Banner
Audio povídky

Chtíč

Jsem pravidelným návštěvníkem sportovních utkání a taky pravidelným návštěvníkem bufetu, kde si rád dám pivko nebo malé občerstvení. Nedávno jsem si všiml sympatické mladé holčiny, která zde dělala obsluhu. Sem tam jsme prohodili slovíčko, a tak jsem zjistil, že tu má brigádu a jmenuje se Pája.

Chtíč

Líbila se mi čím dál víc, nosila odvážné výstřihy, mohla si to dovolit, do vínku jí byly dány opravdu krásná prsa... odhadem tak trojky. Nebylo to žádné vyžle, měla krásné ženské tvary a roztomilou pusinku. Vždycky se krásně zasmála, pozoroval jsem ji čím dál častěji a vypozoroval dobu, kdy jí končí směna i kterým směrem chodí. Chodila vždy sama kolem stadionu tmavou uličkou, kterou si zkracovala cestu na autobus. Lepší prostředí si vybrat nemohla, ulice je tmavá se spoustou tmavých místeček. Zmocňoval se mě opravdový chtíč! Sex už jsem neměl ani nepamatuju, moje bývalá mi dala košem asi před 2 měsíci a od té doby nic... když nepočítám svou ruku! Risk je zisk řekl jsem si a po zápase šel čekat na předem vybrané místečko v té uličce. Čekal jsem dlouho, ale vyplatilo se to, uslyšel jsem kroky, když jsem ji uviděl, vyskočil jsem ze svého úkrytu, chytil ji za pusu a odtáhl zpět do temného koutka.

Nejdřív nevěděla co se děje, ale pak se začala rvát jako o život, chvílema jsem měl problém ji udržet, ale pravidelné posilování bylo konečně na něco dobré. Otočil jsem ji k sobě čelem, vykulila oči, asi mě poznala. Uvolnil jsem jí ústa, ale jen na chvilku, musel jsem ochutnat ty její rtíky, doteď si pamatuji jejich jahodovou příchuť. Kousla mě, mrcha! Tím mě naštvala, nebudu se s ní crcat! Vlepil jsem jí facku až upadla na zem. Klekl jsem si na ni, serval jí tričko a začal se prát s jejíma džínama. Vůbec mi to neusnadňovala, kopala kolem sebe a snažila se křičet. Narval jsem jí do pusy kus jejího trička a konečně jí sundal kalhoty. Obrátila, snažila se prosit, že to nikomu nepoví. „T teda nepovíš holčičko, nebo si tě najdu!“ řekl jsem jí na to. Už jsem to nemohl stopnout, chtíč byl silnější, stáhl jsem si kalhoty po kolena a můj čurák vyskočil vpřed. Jen vykulila oči a zase prosila.

Většinou jsem měl s ženskýma problém v sexu, bály se mě, nebo spíš mýho čuráka, má v akci 21 cenťáků a šířku 6 cm. Začal jsem se probojovávat k jejímu klínu, bojovala, ale nakonec tomu nezabránila, klekl jsem si mezi její stehna, jednou rukou ji držel a druhou vyzkoušel její prcinku, měla ji staženou strachem. Začal jsem si hrát s jejím poštěváčkem a připravovat si ji prstem. Asi nechtěně začala po nějaké době vlhnout. Musel jsem ještě ochutnat ty její kopečky hojnosti, kousnul jsem ji do bradavky až vykřikla, ve stejnou dobu jsem nasadil čuráka na okraj její dírky a zabral proti ní. Kousek to šlo, ale pak jsem ucítil překážku, byla ještě panna. To bych fakt nečekal, ale co. Kousek jsem se vrátil a pak prudce zabral, překážka povolila, Pája zařvala i přes ten roubík jsem poznal, že ji to bolí.

Nečekaně mě to vzrušilo, začal jsem v ní jezdit, chvíli naříkala, ale potom přestala a začala si to užívat. Byla tak těsná a hlaďoučká. Musel jsem zrychlovat, potom jsem cítil, jak se její prcinka stahuje pravidelnými stahy rozkoše, její první orgasmus. Vyhrkly jí do očí slzy. Cítil jsem, že na mě už jde taky, rychle jsem vyndal roubík a vrazil jí ho do pusy. „Kuř, dělej! A opovaž se kousnout!“ začala se dusit, ale pak se snažila jazykem si hrát s mým žaludem. Potom jsem ji začal šukat do krku, až jsem vystříknul, byla toho pěkná dávka, zakuckala se, ale většinu spolkla. Poplácal jsem ji po zadečku a řekl jí, že to bylo krásný a že děkuju, ale ať se opováží někomu jenom ceknout, že mám spoustu dalších chtivých kamarádů! Jen přikývla, pořád ještě ležela a vzpamatovávala se.

Komentáře k povídce (0)

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.