Banner
Banner

Citronová vodka II.

Když mě pak z dřímot probudil zvonek, bylo něco kolem půlnoci. Chvíli jsem se zmateně rozhlížela a snažila se vzpomenout, kde vlastně jsem. Vedle mě na pohovce ležela Lucka zabalená v přikrývce a hluboce spala. Vrávoravě jsem vstala a typicky si natáhla alespoň kalhotky a šla ke dveřím. Za nimi stál Lucčin přítel Pavel a trochu nechápavě hleděl na mou téměř nahou postavu.

Citronová vodka II.

Zavedla jsem ho k Lucce, rozloučila se a šla si lehnout do svojí ložnice. Už jsem téměř usínala, když se tiše otevřeli dveře a pod moji přikrývku vklouzl zcela samozřejmě Pavel. „Vyspala se s tebou, viď,“ zašeptal a na stehno se mi přitiskl jeho naběhlý penis. Udělala jsem chabý pokus se vyprostit, ale po dnešní noci jsem to snad ani nemyslela vážně. Jeho tělo se zaklínilo mezi má stehna, líbal mě na prsou a na znovu vlhnoucí kundičce jsem pocítila rozhodné doteky jeho tvrdého čuráka. Brzy jsem byla vydrážděná k šílenství a on se zřejmou rozkoší stále vyčkával a úmyslně prodlužoval mé vzrušení. Cítila jsem, jak mi šťáva stéká po stehnech na prostěradlo.

Konečně i jemu došla trpělivost a prudce do mě zarazil svůj pyj až po kořen. Vykřikla jsem rozkoší a hned na to se mé tělo začalo otřásat prudkými nárazy Pavlova podbřišku. Netrvalo dlouho a měla jsem znovu orgasmus. Pavel však pokračoval v šoustání se stejnou, ne-li větší intenzitou. Náhle se napřímil, cítila jsem, jak jeho čurák hladce vyklouzl z mé rozbolavělé kundy a hned na to mi tělo i obličej pokropil horkým proudem svého semene. Jako správní milenci jsme pak bez přemýšlení oba usnuli, přitisknuti navzájem svými nahými těly. Když jsem se pozdě ráno konečně probudila, byli už Lucka s Pavlem pryč. Přešla jsem k oknu a viděl schoulenou postavu v bundě blížící se k našemu domu. Jirka!!!

Související povídky

Citronová vodka I.

Citronová vodka I.

Seděla jsem až po uši zabořená v měkkém křesle a bylo mi smutno. Rodiče odjeli na chatu již před několika hodinami a Jirka se stále neobjevoval. Ničema! Jako by nevěděl, jak je pro mě těžké najít patřičnou výmluvu pro mé podezíravé rodiče, abych mohla zůstat po celý víkend sama doma.

Komentáře k povídce (0)

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.