Banner
Audio povídky

Čumil

Mezi jednotlivými polibky, kterými jsem častoval Martiny rty, se mi podařilo stáhnout jí svetr přes hlavu. Její pěkné mladé kozy se dmuly rozrušením a netrvalo mi dlouho je vylovit z bílé podprsenky. „Pavlíčku...“ vzdychala... „Opravdu sem nikdo nepřijde?“

Čumil

Snad se trochu styděla za to, že se mi tu dává v autě uprostřed městského parku, kam jsem zajel, abych jí trochu pošoustal. „Neboj...“ zahuhlal jsem a přejížděl jazykem její naběhlou bradavku, která krásně tuhla. Moje ruka jí zajela mezi nohy a vyhrnula jí sukni až k pasu. Zpod krajkoviny kalhotek vykukovaly tmavé chloupky a dávaly tušit, že mezi nimi je kouzelná kundička k omrdání.

Sklopil jsem sedadlo a Martinino mladé tělo se ke mně vzpjalo. Snažil jsem se stáhnout to nic mezi jejími pevnými stehny, ale šlo to bídně. „Otoč se...“ přikázal jsem jí a Martina na mě vzápětí vystrčila malý zadeček, který mě vždy ták pěkně vzrušil. Jedním tahem měla kalhotky dole. Mezi štíhlými stehny, zrovna pod rozkošnou kakaovou dírkou, voněla pižmem chtíče její naducaná žemle. Okamžitě jsem se k ní sehnul a ponořil do ní svou chloubu.

„Aaaaááá...“ vyjelo jí ze rtů a sama se trochu rozkročila, abych k ní měl lepší přístup. Zatímco jsem si rychle stahoval kalhoty, abych na ni byl připravený, dráždila se sama jemně prsty na poštěváčku. Občas přitom i zajela dovnitř do kundy. Když jsem viděl její onanii, žalud se mi začal nadouvat a ocas mi stál jako řadicí páka. Najednou jsem zahlédl, jak se k našemu autu zpola skrytému v křoví blíží nějaký dědek. „Aha, máme tu čumila,“ pomyslel jsem si. „No nic, ať si užije, stařeček,“ blesklo mi ještě hlavou a znovu se přetočil k Martě.

Její kunda krásně voněla a já ji začal protahovat jazykem pěkně po celé její délce od zadečku po poštěváček. Marťa slastně kňučela a kroutila se pod tím laskáním. Prsty jsem zatím mnul její kuličku, až se začala celá chvět touhou po mém penisu. Dědek stál vedle auta a s nepřítomným výrazem ve vykulených očích na nás zíral. Kupodivu jsem si všiml, že mu stojí ocas v ošoupaných kalhotách.

Začal jsem Martě kroužit jazykem kolem kakaové dírky a přitom jí vrazil prsty do kundy. Má to tak ráda a také s potěšením zakvikla a přirazila na moji ruku. Ještě chviličku jsem ji mrdal rukou, a když jsem cítil, že je krásně mokrá, vztyčil jsem se za ní, co mi jen střecha auta dovolila a začal zasouvat ocas do té mokré mušle.

Cítil jsem, jak je vzrušená, že se každou chvilkou udělá, a tak jsem ji rychle začal mrdat. Ocas mi jako bidlo rozrážel její kundu a mlaskal v našem slastném spojení. Marta se už nekontrolovala a vyváděla jak pominutá. Její výkřiky rozkoše pronikaly z auta do parku a její mrskání se mnou rozhoupávalo vůz. Byla opřená o zadní sedadlo, prohnutá v kříži s vystrčeným zadkem se kroutila a narážela na mého ptáka mokrého jejím vytékajícím sekretem.

Bleskově jsem z kapsy u košile vytáhl prezervativ. Vyjel jsem z její kundy a nasadil penis k jejímu zadečku. „Tam nééé...“ ozvalo se její zasténání. Ani jsem to před dědkem neměl v úmyslu, ale ta chvilka mi stačila k tomu, abych si stačil navléci kondom na ocas. Martina si toho ani nevšimla.

Pak jsem vrazil ptáka zpět do jejího hnízda. Zřejmě jsem tam zajel nečekaně a v pravou chvíli, protože okamžitě dlouze zavyla rozkoší a její pochva začala pulzovat v orgasmu proti mému ocasu. „Dělej... miláčku... stříkej...“ volala v křeči. Poslechl jsem ji velice rád, protože můj ocas se už rovněž potřeboval vyprázdnit.

Ještě dvakrát jsem do její kundy zarazil ptáka až po koule a potom mi už projel ocasem blažený pocit stříkajícího semene. Dlouhými tahy jsem sperma vystřikoval do dívčího těla pode mnou. Oba jsme se zklidňovali a já pohlédl ven z okénka.

Dědek se celý třásl a jeho nohavici zdobil velký tmavý flek. „Měli jsme diváka...“ řekl jsem jako by nic Martě. „Cukla sebou a podívala se k okénku. Dědek si právě nešťastně ždímal nohavici. „Ty prasáku!“ zaječela Marťa a ani nevím jak, byl jsem z ní venku a ona napůl nahá, ale úplně rozběsněná, lezla z vozu ven. Začal jsem se smát. „Dej mu tohle na památku...“ křičel jsem smíchy a podával jí prezervativ s mým spermatem, který jsem si zatím stáhl.

Možná, že ani nevěděla, co dělá, ale vzápětí letěla prcguma dědkovi na hlavu, který začal utíkat před jejími pohlavky. Když jsem ji viděl, jak s holou píčou a házejícími se kozami trestá našeho diváka, mohl jsem se potrhat smíchy.

Komentáře k povídce (0)

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.