Banner
Banner

Čůrání v sauně

Můj příběh se mi stal nedávno. Musím říct, že jsem ještě hodně mladá, tak mladá, že se to někomu může zdát až moc. Je mi teprve 16 (bude mi 17). Jednou jsem se domluvila s kámoškou, že půjdeme do bazénu, protože bylo šílený vedro. No tak jsme se ve dvě sešly před bazénem a v šatně se převlíkaly.

Čůrání v sauně

Kupodivu tam nikdo nebyl, ale nejspíš byli všichni na koupališti. Když jsme se převlíkaly, tak jsem měla pocit, že na mě Míša kouká, tak jsem jí oplácela její pohledy. Párkrát jsem se podívala na její mušličku, byla moc hezky oholená, jako ta moje. Po převlíknutí jsme šly do bazénu, dělaly jsme šílený kraviny, potápěly se, podplavávaly, přeskakovaly, skákaly šipky a tak. Jednou už jsem to nevydržela, a když jsem Míšu podplavávala, tak jsem se pod vodou otočila zády ke dnu a rukou jsem jí přejela přes její pipinku. Když jsem se vynořila, Míša nic neříkala, jen stála naproti mně a začala mi přes ní přejíždět.

Strašně mě to vzrušovalo a začala jsem vlhnout, ale za chvilku tam přišlo pár lidí, tak jsme to musely ukončit. Míša se seznámila s klukama, kteří tam přišli a mně byla celkem zima, tak jsem odešla do sauny. V sauně bylo krásně teploučko a vlhko a nikdo tam nebyl. Vyšla jsem si úplně na nejvyšší stupínek a tam jsem si sedla. Začínala jsem potřebovat čůrat, ale z toho tepla se mi vůbec nechtělo, už už jsem si chtěla ulevit, když v tom tam vrazila Míša. Zrovna jsem měla ruku mezi nohama a uspokojovala jsem se, když tam přišla. Koukala na mě a mnou projelo vzrušení. Sedla si ke mně a zapečetila bezpečně dveře.

Sedla si přede mě a začala mi laskat bradavky, byla jsem úplně celá v sedmém nebi, a tak jsem jí svoje dotyky oplácela. Byly jsme obě úplně zpocené. Míša mi dráždila můj naběhnutý poštěváček a já jsem jí přetočila a lehla jsem si na „69“. Navzájem jsme se vylizovaly a obě jsme měly nádherný orgasmus. Potom jsme jen ležely vedle sebe a těžce oddychovaly, když v tom Míša řekla, že čůrá. Tak jsem řekla: „Jééé, pooojď na mě,“ tak se zvedla a sedla si naproti mně a roztáhla svoje krásný stehýnka a na mě se začal řinout krásný pocit tepla. V tu chvíli jsem si dala prst na svojí krásnou jeskyňku a začala čůrat na ní. Čůraly jsme obě najednou a obě jsme si řídily svoje čůrány svými prsty. Bylo to moc krásný a měly jsme ještě několik orgasmů. A to nejlepší je, že jsme spolu už 3 měsíce a pořád se spolu milujeme a pořád na sebe čůráme, oběma se nám to moc líbí.

Komentáře k povídce (0)

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.