Banner

Dárek od přítele

Čekala jsem na Miloše s večeří, ale stále nešel a to mi slíbil krásně prožitý večer. Bylo už skoro 22 hodin, a tak jsem se osprchovala, odešla do ložnice a právě, když se mi zdálo, že se začínám propadat do krásného snu, jsem zaslechla v ložnici nějaký šepot. Nastražila jsem uši a poslouchala.

Dárek od přítele

„Počkejte kluci, já Vám rozsvítím lampičku, Dana spí nahá, tak se pokocháte pohledem a pak záleží na Vás, zda ji budete chtít šoustat, lízat nebo prstit. Ona se nevzbudí a jestli jo, tak jí to vadit určitě nebude. Šoustá ráda a několik grupáčů jsme spolu už absolvovali.“ "Spala jsem" a po rozsvícení jsem koutkem oka pozorovala reakce třech nadržených šoustačů. „Týýý vole, ta má cecky a tu chlupatici, no to je paráda. Já jí vymrdám první,“ hlásil se asi 20-25 letý mladík a rychle si svlékl kalhoty. Pod břichem se mu klátil slušný ocas, který si trochu honil a přibližoval se k mé posteli. „Já ho chci vyhulit,“ pravil druhý, asi 35-40 letý, načež Miloš odpověděl ať to zkusí, ale jestli mě vzbudí, nezaručuje, jak to dopadne. A tak zatím co se ten první projížděl svých bucharem mou mokrou píčou, druhý mi narval svého, již tvrdého, čuráka do pusy a třetí (mohlo mu být kolem 60ti) si pohrával s mými ještě pevnými čtyřkami.

Už se mi z té slasti blížil orgasmus a já si ho nemohla ani vychutnat, jak jsem zvyklá - šíleně při něm řvu!!! Nechtěla jsem se prozradit a ochudit se o ta překvapení, která mě čekala. „Teda, ta ženská teče jako děravý necky, ona mi snad utopí ptáka,“ ječel ten, co mi šoustal píčku. „To je materiál, co?“ smál se můj Miloš a honil si čuráka jako o závod. „Jááá úúúž budúúú,“ řval ten, kterého jsem kouřila a Miloš ho pobízel, „nastříkej jí to do pusy, miluje semeno“ a já zažila explozi jakou už dlouho ne. Měl toho tam požehnaně, ale snažila jsem se to všechno spolykat. Přirážel mi do huby, jako by mě mrdal do kundy a málem mi ji natrhl! Odpadl, posadil se vedle na postel a pozoroval právě stříkajícího kamaráda do mé kundičky. Ten u toho výstřiku supěl jako kanec a když si vytřepal pytel, padl na mě jako žok brambor. „Jdi dolů ty prase,“ řekl Miloš a už mi rval do píči svého ptáka.

Tvrdě ho do mě ládoval a říkal: „Tak co, jak se Ti to líbí, ty děvko, my Ti z té Tvé nenasytné kundy uděláme trhací kalendář!“ Už ani nevím, kolikátý jsem měla orgasmus, když už jsem ochutnala všechny v puse a i moje kundička měla tu čest ochutnat sperma všech čtyř ocasů! Ještě se prolizovali mou zasemeněnou kundou, hráli si s kozičkami, ale ocas už se žádnému nepostavil. Začala jsem se vrtět v posteli, vzdychala jsem a široce roztáhla nohy. V té chvíli se roztáhly slepené pysky a kunda se jim ukázala v celé své kráse. A Miloš dostal nápad! „Pojďte, ukážu Vám, co má ta moje kurvička ráda!“ Jeden prstík, druhý prstík a další a další a najednou mě šoustá celou rukou, což už nevydržím a hlasitě sténám.

„Kdo chce taky, než se probudí?!“ Jasně, že chtějí všichni a já držím jako ovce. Jejich nádherné pěstění mě tryskem hnalo k dalším a dalším vrcholům a z mindy mi stříkalo jako ze zahradní hadice. Když se ve mně do sytosti vyřádili, odešli do kuchyně, kde asi ještě chvilku popíjeli a já celá ulepená od kundího mazu a jejich semene, usnula. Když jsem se ráno probudila, Miloš vedle mě spal a já, protože jsem si z noci "nic nepamatovala", jsem mu začala kouřit jeho měkkotu. „Co je Danuš?“ zeptal se ospale. „Jak co je, včera jsi mi slíbil pěkný večer a já ani nevím kdys přišel,“ durdila jsem se. „Dano, ty fakt o ničem nevíš?“ „A o čem bych měla vědět?“ zvyšuju hlas. „No nic, taky dobře,“ šeptá si ten můj pitomeček pod vousy a raději se oddá vášnivému milování. Nevím, zda si vzpomněl na tu parádní noc, ale než jsme odcházeli do práce, byla jsem 3x vyplněna až po okraj. Takové hle dárečky bych mohla od svého přítele dostávat častěji. Tenhle byl fakt moc dobrý!!!

Komentáře k povídce (0)

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.