Banner
Banner

Darina

Zamiloval jsem se do ní na první pohled, dá-li se stavu totální nadrženosti a dychtivosti říkat láska. Asi sedmnáctiletá platinová blondýnka s ucházejícími kozičkami, drobnou štíhlou postavou, a malým, ale pozoruhodným zadečkem, mě magneticky přitahovala, stejně jako všechny chlapy na diskotéce.

Darina

Připadala mi dost sebevědomá a měl jsem trochu strach, že u ní nemám šanci, pak se mi ovšem naskytla dokonalá příležitost. Zatímco jsem vycházel z toalety, zahlédl jsem její džíny a černou bundičku mizet na dívčím záchodě. Vzhledem k tomu, že tu tvořila pouze jedna místnost, vklouzl jsem jako blesk dovnitř a zamkl za sebou. Krasotinka se ani nestihla vzpamatovat a měli jsme pro sebe soukromí. Vteřinu jsem zaváhal, přece jenom jsem dosud rychleji konal, než myslel, pak jsem ale hodil rozpaky za hlavu a vrazil jí jazyk do pusy, jak nejhlouběji jsem dovedl. To naštěstí zabralo: chvilku se cukala, když jsem jí ale levou rukou pohladil slibně se rýsující prsa a pravou zajel do džínového rozkroku, zvláčněla mi v náručí.

Přestal jsem ji líbat a podíval se do jejích hlubokých zelenošedých očí. V tu chvíli se mi klacek postavil snad ještě víc než předtím. Dala se tam totiž vyčíst fantastická mrdačka. „Vytáhni ho a předveď se mi,“ zašeptala ochraptěle ta malá kurvička a já málem zavrávoral, jak mi ta nadržená štětulka vehnala svou žádostí krev do hlavy. Na nic jsem nečekal a uvolnil si z kalhot ptáka, který vyskočil málem až ke stropu. Čekal jsem, že si klekne a začne mi ho kouřit, ona ale převzala iniciativu jiným způsobem, než jsem čekal. „Začni si ho honit, ale pomalu,“ nařídila mi a rukou si zajela pod látku džín. Polkl jsem žhavé sliny a chopil se ptáka, který mě nutil k pár rychlým strkům. „Ne tak rychle,“ zasykla varovně. „Jestli se vycákáš předčasně, tak odsud vypadneš a nic nebude!“

Neudržel jsem se a táhle zasténal, protože mi klacek naběhl až bolestivým způsobem. Usmála se trošku spokojeně a v rozkroku jí začala mlaskat ruka, jak si s ní protahovala pičku. Vláčně jsem onanoval, bušilo mi srdce jako o závod a z půl metru jsem pozoroval, jak ze sebe shodila koženou bundu a hlubokým výstřihem trička si laská kozičky. Bradavky se jí topořily tak, že div neprotrhly bavlnu. V životě jsem tak jednoznačně jednající holku nepotkal a vzrušením jsem už sténal skoro nepokrytě, až jsem měl obavy, že mě někdo venku zaslechne, přestože tam hulákaly decibely na všechny strany. Má soukromá děvka se mezitím rozkošně zakousla do rtů, až jí trošku vytryskla krev, a poprvé se udělala.

V tu chvíli jsem se už neudržel, oběma rukama jí rozerval tričko a vytáhl ven kozy. Měl jsem pocit, že zešílím, jestli už nezačneme natvrdo šoustat, ona ale měla stále otěže pevně v rukou. „Dej pryč ty ruce!“ poručila mi a když můj ochromený mozek odmítal poslušnost, vrazila mi facku. Nic nechápajíc jsem odtáhl ruce a něco zablekotal, ona se ale jenom ušklíbla a řekla: „Teď se chvilku budeš dívat a na buchar si ani nesáhneš, rozumíš?“ Co mi zbývalo jiného. Klacek se mi chvěl a bolel mě naběhlou krví, koule se i samovolně přitahovaly k tělu a zase padaly zpátky do šourku. Blonďatá kurva se mi nezakrytě a hladově dívala do rozkroku a mezitím si stáhla džíny i s kalhotkami až ke kotníkům.

Vykoukla na mě její díra, na rozdíl od vlasů porostlá spíš tmavými chloupky. Jednu ruku měla v kundě vraženou až po zápěstí a rytmicky si v ní pohybovala, druhou si střídavě drásala ztopořené bradavky a strkala prsty do pusy. Netrvalo to dlouho, vyhekla a byla podruhé, tentokrát se zazmítala ještě silněji a po stehnech jí stekl docela úctyhodný pramínek kundí šťávy. Mně se zatmívalo před očima a cítil jsem, že ačkoli se mého fialového žaludu už chvilku nikdo ani nedotkl, brzo začnu cákat.

Konečně se nade mnou ta děvka slitovala. Poklekla, a zatímco si pořád jednou rukou dělala dobře mezi nohama, vzala do pusy můj kolík. Sotva se jí tam vešel, v životě jsem tak naběhlý penis neměl, připadal mi jako bych si ho vypůjčil z nějakého porna. Bylo jasné, že stačily tři čtyři zkušené tahy pusou, při kterých mi hladila zadek a bylo to. Zaúpěl jsem slastí a úlevou a vystříkal se jí do pusy. K mé spokojenosti neuhnula a celou dávku si nechala dát do pusy, i když jsem v sobě měl semene, že to spíš připomínalo močení. Rozklepala se mi kolena a musel jsem se opřít o zeď, ona se zvedla a s úsměvem mi vrazila francouzáka na rozloučenou. Jakž takž si poopravila potrhané tričko, přehodila si přes sebe bundu a byla tatam.

Já jsem zůstal na dívčím záchodě nejmíň pět minut, než jsem se dal dohromady. Pták mi bez ohledu na to jezero vystříkaného semen stál jak voják na stráži a měl jsem co dělat, abych na toaletu nezatáhl první kundu, kterou jsem za dveřma potkal. Netušil jsem, že jsem sexuálně neukojitelnou Darinu (jméno jsem měl brzo zjistit) neviděl naposledy. Hned dva dny nato jsem při nákupu v samoobsluze zahlédl síťované punčochy jisté blonďaté kočičky a bylo to jasné nám oběma.

Komentáře k povídce (0)

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.