Banner
Banner

Dcera doučovatelky

Tehdy mi bylo 15 let a chodil jsem na doučování z matiky, protože jsem se hlásil na gympl a měl dělat zkoušky. Dojížděl jsem k doučovatelce domů, ale bydlela celkem blízko. Byla to malá, obtloustlá, usměvavá žena, která učila na gymplu Štěpánská v centru.

Dcera doučovatelky

Zpočátku mě to moc nebavilo, ale naučila, a tak jsem si časem zvyknul, a to nebyl jediný důvod, proč jsem k ní po čase chodil i rád. Měla dceru - Lenku, bylo jí kolem sedmnácti a studovala výtvarnou školu v Písku, takže do Prahy dojížděla jen občas. Jednou jsem takhle opět přišel na matiku, ale ze zvonku jsem neslyšel učitelčin hlas, ale nějaký mladší a dolů mi přišla otevřít Lenka a omluvila se, že maminka dneska nemůže, je mimo město. Kývnul jsem hlavou, poděkoval a chtěl odejít, jenže pak Lenka řekla: „A nechcete jít aspoň nahoru a popovídat si?“ Vykala mi, protože jsem vypadal pomalu starší než ona. Okamžitě jsem kývnul a následoval jí nahoru, a jak jsem tak šel za ní, kouknul jsem se ji na tu její pěknou prdelku v černé minisukni a okamžitě mi vyrostl „kouzelný vrch“. Sice jsem před ní měl pár holek, ale takhle pěknou ještě ne. Vyjeli jsme nahoru a já přemýšlel o tom, jak ji dostat. Sedli jsme si do obýváku a začali trochu popíjet víno. Asi po hodině, už jsme byli oba trochu víc odvážnější a veselejší, ale pořád střízlivý jsem se jí zeptal, proč mě pozvala nahoru, tak odpověděla: „No, protože nemám co dělat a chtěla jsem nějakou společnost a mimoto se mi líbíte.“ „Můžeš mi tykat, Lenko“ řekl jsem jí, přisedl si vedle ní, začal jí hladit po noze a směřoval nahoru k minisukni.

Její reakce byla taková, že jsem se v první chvíli až leknul. Mocně zavzdychala, okamžitě se na mě přisála pusou a já cítil její horký jazýček. Chvilku jsem ji ještě hladil a rozepnul její blůzu a uviděl sexy černou podprdu. Ona mi vyhrnula košili a odhodila ji na zem, pak jsem ji rozepnul podprsenku a vrhnul se na její krásný trojky. Laskal jsem je, bral do rukou a masíroval. Lenka u toho tiše vzdychala. Potom mi sundala kalhoty i trenky a můj macek tam stál v pozoru. Vzala mi ho do pusinky, začala kouřit a zároveň honit. Já jsem stál a najednou už jsem cítil, že to na mě jde. Asi za 5 vteřin jsem jí to začal pumpovat do pusy. Zlostně můj penis vyplivla a řekla, že ze sperma se jí dělá šoufl. Samo sebou mě to trochu nasralo, ale řekl jsem, že to nevadí. Potom jsem jí rozepnul minisukni a uviděl pod ní krásný černý tanga. Začal jsem jí masíroval její dírku přes kalhotky. Jen slastně vrněla. Po asi 5 minutách jsem jí tanga sundal a konečně uviděl její kundičku. Měla jí skoro celou vyholenou, až na úzkou svislou čárku chloupků od podbřišku až ke kundičce.

Začal jsem jí tam strkat prst a po chvíli i druhý. Pak jsem ji lízal, hrál si s jejím poštěváčkem jako s dudlíkem a celkově ji vlhčil její „nástroj“. Potom jsem přiložil svůj klacek na okraj její prcinky, chviličku jí tam jezdil a pak zatlačil, abych se dostal dovnitř. Trošku sykla, ale hned potom začala vzdychat. Přirážel jsem nejdřív pomalu, ale potom rychleji a rychleji až už Lenka začala křičet: „Áááá, ne tak rychle, vždyť mi ji roztrhneš!“ Zpomalil jsem. Vystřídali jsme mraky poloh misionáře, na koníčka, zadovku, 69 atd. Právě, když se zvedla z koníčka, tak jsem jí řekl, ať si lehne a roztáhne nohy. Udělala to a jsem jí začal žaludem rejdit okolo zadečku. Asi pochopila, oč se snažím a začala protestovat: „Ne do zadku ne, ne to já nechci! Néé áááááá!“ A už ho tam měla. „Ty hajzle!“ vykřikla. Nic to se mnou neudělalo, protože jsem tuhle reakci očekával a byl na ní připravený. Po 5 minutách už vzdychala. Pak jsem najednou cítil, že to na mě jde a zeptal se jí: „Kam to chceš? Do zadečku nebo do kundičky?“ „Do kundičky“ řekla. Vytáhl jsem jí ho tedy ze zadečku a zastrčil co nejdál, co dosáhl do její vyholené prcinky. Hned nato to ze mě začalo tryskat. Svým hustým teplým spermatem jsem jí důkladně vystříkával kundičku a děložní čípek. Potom jsem ho vyndal, otřel si ho do kapesníku a začal se oblíkat. Lenka jen labužnicky ležela rozvalená v křesle a vychutnávala poslední zbytky svého orgasmu. „Bylo to super“ řekla. Poděkoval jsem jí a odešel. A cestou domů jsem doufal, že paní profesorka bude mimo Prahu ještě aspoň jeden týden…

Komentáře k povídce (0)

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.