Banner
Banner

Disko překvapení

Na diskotéce jsem potkal dvě ženy, dal se s nimi do řeči, něco se vypilo, a nakonec se šlo k nim. Hned jak se za námi zaklaply dveře bytu, začali jsme se líbal a hladit. Líbal jsem se hlavně s blondýnkou a brunetka nás hladila, ale hlavně ji zajímal můj pták v kalhotách. Během chvilky jsem byl já a blondýnka nazí, jen brunetce se moc nechtělo.

Disko překvapení

Došli jsme do obýváku a tam mi blondýnka zavázala oči a tlakem na ramena mě donutila kleknout. Slyšel jsem, jak se ta brunetka přede mě postavila a začala se pomalu svlíkat, blondýnka klečela za mnou a hladila mě. Blondýnka vzala mé ruce a dala je brunetce na její nohy, vedla mé ruce a já ji hladil po stehnech, ale jakmile jsem se dostal blíže ke klínu zastavila mě, vzala mi ruky a dala za záda a zavázala mi je, pak mě dále hladila po hrudi, bříšku, a hlavně po ptáku, který mi stál jak stožár. Náhle mi na obličeji přistálo něco, co mě hooodně překvapilo, chtěl jsem tomu uhnout, ale ta blondýnka za mnou mi v tom zabránila, chytla mě za hlavu a tlačila mi ji dopředu. To, co mi přistálo na obličeji, byl pták, otíral se mi o tvář a rty. Chtěl jsem uhnout, ale ta bloncka za mnou mě chytla za koule a varovala, že jestli uhnu, bude to hodně bolet. Nemám rád bolest, a tak jsem se ani nepohnul, on/ona mi přejížděla ptákem po tváři a občas i přes rty, nevím, ale mě to začalo pomalu vzrušovat.

Bloncka si toho všimla a začala mi pomalu honit péro, ani nevím co mě to napadlo, ale pootevřel jsem rty a trochu vystrčil jazyk a jak se mi opět otíral ptákem o rty. Jemně jsem ho olízl, jakmile to ucítil zůstal ptákem u mých úst a nechal si jemně olizovat špičku ptáka, bloncka jen za mnou špitla: „Ale, ale tak mu se to líbí, tak pokračuj a pořádně otevři pusu“ nedal jsem se dlouho pobízet a vyplázl jsem jazyk úplně a začal jsem ho celého lízat, pěkně od kořene až po špičku, ale nejvíce jsem se zajímal o tu malou dírečku na vrcholu a malou uzdičku na spodní straně jeho ptáka. „Vem ho do pusy,“ rozkázala mi bloncka za mnou a začala mi hladit zadek. Otevřel jsem více ústa a pomalu si ho nechal do nich vklouznout, zprvu jsem ho nechal jen tak v puse, ale pak mi to nedalo a začal jsem ho sát a jazykem dráždit na uzdičce, cítil jsem, jak mi pomalu v ústech roste a mohutní. Bloncka za mnou jednou rukou chytila jeho ocas a pomáhala mi v jeho kouření a druhou rukou si hrála s mým zadečkem. Začal jsem na jeho ptáku jezdit ústy jak zběsilý a nemohl jsem se nabažit toho nádherného, nového vzrušení. Slyšel jsem jeho vzdechy a cukání jeho penisu mi napovědělo, že už brzy bude.

Nechtěl jsem si to nechat nastříkat do pusy, a tak jsem ho nechal vyklouznout. To jsem ale neměl, ta bloncka za mnou na mě křikla, že od rozdělané práce se neutíká, chytla mě za hlavu a násilím mi ho strčila do pusy. Stačilo už jen pár tahů a začalo z jeho ptáka stříkat. První dávka mě zaskočila a rovnou mi sklouzla do krku, další výstřiky jsem už nepolykal a nechal si naplnit ústa, ale bylo toho moc a začalo mi to pomalu téct koutky úst, tak jsem opět polkl a bloncka jen zaprosila: „Nech mi taky něco.“ Začal jsem ho sát a všechno si nechávat v ústech, už toho moc nebylo, ale i tak jsem měl co dělat, aby mi to nevyteklo z úst. Když už vše dostříkal, pomalu mi ho vytáhl z úst. Jakmile jsem ho měl z úst pryč, přisála se na mě bloncka a lačně mi z koutků úst lízala jeho sperma, ale ta hlavní nadílka na ní teprve čekala. Začali jsme se vášnivě líbat a já jí pomalu pouštěl jeho sperma do jejích úst. Když už měla všechnu, začala mi jí vracet zpět. Takhle jsme si chvíli hráli a pak jsme každý polovinu spolkli. Rozvázala mi pak ruce a oči a já viděl, jak jí ještě trochu spermatu teče po bradě. Nabral jsem ho na prsty a nabídl k slíznutí, neváhala a hned ten zbytek slízla.

On/ona seděl v křesle a jen blahem oddychoval, měl na sobě černý podvazková pás a k němu připnuty černé silonky. Pták mu už sice moc nestál, ale stále na něm byly zbytky spermatu. Podíval jsem se na blondýnku a kývnul směrem k němu. Hned pochopila, oba jsme k němu přišli, sedli si před něj a společně jsme mu zbytky spermatu z ptáka slízávali. Naše jazyky jezdily po jeho ptáku, a když se setkaly, tak spolu sváděly krátké erotické boje, vzájemně se proplétaly a olizovaly. Když už neměl na ptáku ani jedinou kapičku spermatu, navrhla bloncka, že by jsme se mohli společně osprchovat. On/ona se vysvlékl z ženského prádla a společně jsme zamířili do koupelny...

Komentáře k povídce (0)

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.