Banner

Divoká jízda ve vlaku

Jednou jsme jeli, se svým přítelem, vlakem do Českých Budějovic, cesta byla dlouhá a my už jsme dávno předtím přemýšleli, jak si ji příjemně ukrátíme. Hledali jsme speciálně kvůli tomu volné kupé se záclonkami, aby se daly dobře zatáhnout a nikdo nás nerušil. Jedno takové jsme objevili, měli jsme strach, aby si k nám někdo nepřistoupil, ale byl všední den a příliš lidí nejelo. Měli jsme štěstí.

Divoká jízda ve vlaku

Když se vlak rozjel, čekali jsme na to, až přijde průvodčí. Ten přišel kousek za Prahou a jeho zastavení trvalo pouze chvilku. Přítel nedočkavostí zavřel kupátko na kličku a zatáhl záclonky. Měla jsem na sobě kraťasy a tričko, bez podprsenky, protože bylo hrozné horko. Vaškova ruka se hned ocitla pod kraťasama a začala mě dráždit přes kalhotky. Hrozně mě to vzrušilo a zřejmě jsem nebyla sama, na jeho kalhotech byla také pěkná boule. Měla jsem zrovna kundičku čerstvě odholenou a už ten pocit mě hrozně vzrušoval. Vašek mi sundal šortky a i kalhotky. Přisál se k mé broskvičce a dráždil můj kvítek. Přejížděl jazykem přes poštěváček, rejdil jazykem po dírce a já nemohla ani vzdychat, protože vedle byli lidé. Za chvíli jsem tekla jako studánka.

I já jsem chtěla se chopit iniciativy, vzrušoval mě ten pocit, že nás může někdo přistihnout. Vyndala jsem jeho penis a vzala ho do úst, přejížděla po předkožce a pak jsem si ho zasunula do úst a pěkně honila pusinkou, až byl krásně velký a trčel do výšky. Oba jsme si nechali na sobě vrchní díl oblečení, kdyby nás někdo přistihl. Jak tam Vašek seděl, pomalu jsem na něj nasedla a začala na něj přirážet. Chytil mě za boky a doslova nabodával svého ptáka na mou roztouženou kundičku. Naše přírazy umocňoval ten fakt, že vlak drncal a tím pádem přírazy byly efektivnější. Dráždil mi pod tričkem moje prsa, tempo se stále zrychlovalo. Nějak mi to nestačilo, a tak jsem se rozhodla, že mi ho tam srčí ještě zezadu a pěkně mě projede tu mou nezbednou dírku.

Penis tam sklouzl jako po másle, říkala jsem mu, ať do mě hodně přiráží, bylo to hrozně vzrušující, hlavně to drncání. Chytil mě za můj velký zadek a projížděl mě co se dalo. Já mu vycházela vstříc a napichovala se na jeho penis. Vašek se pomalu blížil vyvrcholení a já také, oba jsme vzdychali, hrozně nás to dráždilo, pak jsme oba ještě víc zrychlili a následovalo vyvrcholení. Zděsili jsme se, co jsme to provedli a radši se honem oblékli. Měli jsme štěstí, po pár minutách prošel pan průvodčí.

Komentáře k povídce (0)

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.