Banner

Dlouhé večery

Nesnáším podzim vůbec, když se začne brzy stmívat. S partou jsme si naplánovali, že večer vyrazíme na nějakou pořádnou pařbu. Venku zase pršelo a občas se objevila i nějaká ta vločka. Byla jsem příšerně otrávená a nikam se mi moc nechtělo.

Sára dorazila dřív, abychom se pořádně připravili, chtěla jsem od ní nějaký ztřeštěný účes. Přinesla si všechny možný i nemožný věcičky a pustila se do česaní. Seděla jsem na posteli a začínala být příjemně unavená. Pomalu jsem upadala do větší a větší apatie a téměř nevnímala, že mě hladí po krku a jednou rukou zajíždí do mého výstřihu. Začala mi hladit kozičky a jazykem dráždila ucho a líbala krk. Připadala jsem si jako ve snu a ani mě nenapadlo se nějak bránit. Otočila mě čelem k sobě a jazykem přejela po mých rtech. Pootevřela jsem pusu a začali jsme se líbat nejdříve něžně, pak už hodně vášnivě a já začala hladit Sářin krásný zadeček, ze kterého byl každý kluk pryč. Sára vzala ramínko od mých šatiček ty pomalu sjely na zem. Podprsenku jsem neměla tak Sára mohla bez větších problému hladit moje ztuhlé bradavky. Chtěla jsem se přidat, ale chytla moje ruce a svázala je stužkou. Sama si sundala svoje šaty i tanga a já spatřila její krásnou postavu pevná prsa a hladce vyholenou prcinku. Položila mě na postel a sundala ze mě tanga poslední kousek, co jsem měla na sobě.

Přilehla si ke mně, její rty vyhledaly moje ztuhlé bradavky, vzala jednu jemně do pusy a začala jí sát a jemně dráždit zubama a rukou mi zajížděla do mojí prcinky. Zasunula do mě dva prsty, začala mě pomalu prcat a palcem dráždila poštěváček. Byla jsem úplně v transu a dech se mi zrychloval. Jazykem pomalu sjížděla přes bříško k prcince a začala jí lízat a občas jazykem zajela dovnitř. Střídala tempo pomalu a zase rychle... Cítila jsem, jak se mi blíží orgasmus a šťávičky mi tekly po stehnech. Sára najednou přestala vzala z kufříku štětec, který se používá na líčení a moji rozdrážděnou prcinku začala ošvihávat chvílema to i malinko bolelo i přesto jsem se prohýbala slastí a prosila ať nepřestává. Sára si sedla obkročmo co nejblíž k mojí puse a poručila: „Dělej vylízej mi kundičku a pořádně.“ Začala jsem lízat její kundičku a jazykem se taky snažila zajíždět co nejhlouběji to šlo. Sára vzdychala šťávička z ní tekla a já lízala jako divá. Sářin dech se zrychlil a najednou vykřikla, orgasmus na sebe nenechal čekat. Svalila se vedle mě oddechovala a já i přesto, že jsem měla svázané ruce jsem se naklonila a začala lízat její prsa a dráždit bradavky. Sára chvíli ležela a nechala se ode mě líbat.

Pak se posadila položila mě zpátky na postel, klekla si mezi moje nohy a znovu začala lízat moji kundičku a občas lehce zkousla poštěváček. Myslela jsem, že umřu, jak to bylo krásný a kundička se mi stahovala k dalšímu orgasmu. V té euforii jsem si ani snad nestačila všimnout, že jazykem bloudí i k mojí zadní dírce. Stále rychle lízala moji kundičku a najednou jsem cítila, že zasouvá prst do mého zadečku. Toho jsem se vždycky strašně bála a přítelovi to nedovolila, teď to bylo něco jiného. Z počátku to tlačilo a malinko i bolelo, ale dost rychle jsem se přizpůsobila Sára musela určitě přidat ještě jeden prst a začala prcat moji prdelku a současně lízala moji kundičku. Před očima jsem měla snad miliony hvězdiček a křičela jsem v obrovské euforii několika orgasmů za sebou. Obě jsme padly vyčerpáním a jen tak ležely vedle sebe. Sára mi rozvázala ruce a vzájemně jsme se hladily. Po necelé půl hodince se rozezvonil telefon. Volal můj přítel Ondra, jestli se může stavit dřív... Mrkla jsem na Sáru a řekla, že se budeme těšit...

Komentáře k povídce (0)

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.