Banner

Dlužník

Stalo se to asi před 5 léty. Přišel za mnou soused (no soused, jeden chlápek od nás z vesnice. Občas jsme zašli na pivko a hlavně jsme se znali hodně dlouho), že by potřeboval půjčit nějaké peníze. V té době jsem se neměl špatně, tak jsem mu je půjčil. Na nějakou dobu jsem se potom přechodně odstěhoval za přítelkyní do Prahy a popravdě jsem na to zapomněl.

Asi po roce mě moje milá přítelkyně zabalila kufry a doslova mě vykopla ... Popravdě jsem si za to mohl sám, přefikl jsem její mladší sestru ... no představte si to ... krásná sedmnáctiletá blondýnka. Sice nebyla moc vysoká, měřila jen 165 cm, ale o to byla rozkošnější. Kozičky asi tak dvojky ... akorát tak do ruky a frndičku měla krásně vyholenou ... vypadala jako panenka. Tajně jsem ji sledoval, když se převlíkala a ukládala se ke spánku v našem obýváku. Spávala u nás vždycky, když šla s kamarádkama pařit na blízkou diskotéku. Jednou bohužel (nebo bohudík?) moje přítelkyně nebyla doma a já se šel osprchovat. K mému překvapení přišla i moje „skoro“ švagrová, že se sveze se mnou, abychom ušetřili za vodu. Ihned jsem ucítil, že před chvílí přišla z dámské jízdy a vypila téměř celý sortiment v baru zdejší diskotéky. Když o tom tak přemýšlím, tak jsem v tom vlastně nevinně.

Na rovinu říkám, že se mi postavil, jako nikdy. Abych „nepobuřoval“ tak jsem se otočil a začal jsem se sprchovat. Najednou jsem ucítil něčí ruku na mých koulích. Dlouho jsem to nevydržel otočil jsem se .... a o tomhle tahle povídka vlastně není. Po tomhle zážitku s mojí teď už "ex" švagrovou jsem se stěhoval zpátky domů. Hned první večer jsem zašel na pivko do místní knajpy (jinak se tomu opravdu říkat nedá). Hostů zde moc nebylo. Byl jsem tu sám a v rohu seděl nějaký opilý cikán. Sedl jsem si ke stolu a objednal pivko. Po chvíli se ve dveřích objevil můj soused dlužník. Ihned jsem si na to vzpomněl. Nemyslel jsem to špatně, ale hned jsem se připomněl. Začal koktat, že teď opravdu nemá a takový ty klasický kecy. Začal objednávat panáky. Asi za dvě hodinky pro něj přišla dcerka. Nevím, jestli to udělal vypitý alkohol, ale docela se mi líbila. Postavila se vedle svého tatínka a začala mu něco šeptat. Mezi tím jsem si ji prohlížel.

Bylo ji asi 13, ale vypadala moc hezky. Jelikož bylo léto a bylo teplo, tak měla na sobě růžový "top" a černé elasťákové kraťasy. Kozičky neměla moc velké ... teda spíš žádné. Klasik by řekl „lentilky pod kobercem,“ ale já si představoval, jak bych se pocumlal. Zadeček jak dva bochníčky. Pod kraťasy se rýsovaly bílé kalhotky, které ji seshora lehce vykukovaly. To mě doslova bičovalo a rajcovalo na nejvyšší míru. Pomyslel jsem si, že z ní bude jednou pěkná kočka. Už teď to nebyla žádná holčička, ale nebyla ta ani žádná "vyběhaná dvacítka". Ze snění co bych s ní všechno dělal, mně najednou vyrušil Ivana křik (takhle se jmenoval soused) ať si na chvíli sedne, že už jde, jenom tady musí něco dořešit. Potom se dal se mnou zase do řeči. Nemohl jsem od jeho dcery odtrhnout oči a Ivan se toho asi všiml. Ona znuděně cucala limonádu. V tom mě najednou vyrušil opět Ivan, že má nápad, jak bych mu mohl ještě chvíli počkat.

Bylo vidět, že je docela nalitej a najednou zakřičel ... „Jaruno vlez pod stůl, a ne abys mi udělala ostudu!“ Pochopil jsem, že křičí na svoji dceru. Jarka poslušně vlezla pod stůl a já čekal co bude. V tom jsem ucítil její ruku, jak mi ji vsunuje nohavicí do kraťasů. Podíval jsem se dolů a viděl, jak její rozkošná tvářička se zelenýma očkama, na mě kouká a lehce se usmívá. Její ruka se sápala dál až dosáhla cíle. Jelikož bylo opravdu horko byl jsem "na ostro" ... a už mi Jaruška prohmatávala koule. To byl povel pro můj kůl a už téměř protrhával látku kraťasů. Přivřel jsem oči a vychutnával si tu masáž. Opět mě vyrušil křik Ivana ... „No tak, Jaruno!!!“ ... V tom mě Jaruška rozepla poklopec a začala mě pomalými tahy honit. Ucítil jsem její horký dech na mém žaludu a už mně polykala mojí chloubu. Bylo znát, že to určitě nedělá poprvé. Byl jsem docela nadržený, obzvlášť když mě ho kouřila taková pěkná lolitka. Netrvalo proto dlouho a udělal jsem se jí do pusinky. Poslušně polykala, ale nezvládla to. Moje semeno měla kolem celých rtíků ... jako když malé děti lížou zmrzlinu. Podal jsem jí papírový kapesník a ona pomalu vylezla z pod stolu. Rychle dopila zbytek limonády, asi aby si spravila chuť. Byl jsem stále jakoby v transu ... a opět Ivanův hlas. „Tak co jaká byla? Dobře jsem si ji vyučil co? Vždycky mi ho kouří, když se starý nechce ... a to je dost často“ a začal se hrubě smát. „Jsi první, komu jsem ji půjčil. Kdybys mi ještě počkal tak 14 dnů, bude k tobě chodit denně, nechceš?“ No uznejte, že této nabídky nelze nevyužít ...

Komentáře k povídce (0)

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.