Banner
Banner

Doma a pak v přírodě

Bylo to jenom pár dní, co jsme začali chodit s mojí kamarádkou, už když jsme spolu jenom kamarádili, jsme spolu spali a v jednom kuse se mazlili, a tak jsme našemu kamarádství říkali „bláznivý“. Po těch pár dnech jsem za ní tedy přijel na svém závodním speciálu k ní do vesnice, šli jsme se projit a povídali jsme si.

Doma a pak v přírodě

Co chvíli jsme se zastavili, líbali a vášnivě se hladili hlavně mezi stehny. Takto jsme se pomalu „domazlili“ až před dům, kde bydlí. Čekal jsem, že mě pozve dál a bude lákat na svoji sbírku motýlů. Udělala to originálněji a místo motýlů mi chtěla ukázat fotky z dětství. Chvíli jsem dělal drahoty, že ne, že by to byl průser, kdyby nás tam její rodiče našli. Nakonec mě vzala za ruku a odvedla do svého království. Nejdřív zaťukala, potom šla dovnitř a volala na mamku. Nikde nikdo, tak šeptla „pojď“ a zabouchla za mnou dveře. Sedl jsem si v jejím pokoji na postel, ona obkročmo na mě a začala na mně přes oblečení přirážet a rajtovat, přitom mi rejdila jazykem v puse, bylo to nadmíru příjemný. Potom na chvíli přestala a skutečně sáhla pro album, chvíli mi ukazovala fotky ze základky, ale můj čurák z jejího sezení v mým klíně rozhodně nebyl v klidu, chtěl prostě dovnitř.

Po chvíli zahodila album a znovu jsme se začali mazlit. Sundal jsem jí tílko a mnul jí přes podprsenku rukama její bujný kozičky. Pak jsem jí řek, ať jde dolu, že se o ní postarám. Měla kalhoty, co šly dobře sundat, netrvalo dlouho a už jsem hladil její kundičku přes tenký kalhotky. Úplně jí zvlhly a já nasával jejich vůni. Nakonec i kalhotky šli stranou a já jí začal pořádně činit, chvílemi jazykem a k tomu přidával prst či dva. Svíjela se blahem a zhluboka vzdychala. Mezitím jsem si druhou rukou nasadil gumu a v tu ránu bylo moje torpédo připravený k ponoru. Pomalu jsem se pusou začal přesouvat přes bříško a bambulky až ke krku, kde to má moc ráda, a přitom jsem jí pořád vymrdával kačenku prstem, teď byla pro změnu v sedmým nebi ona. Potom jsem se vším přestal, podíval se jí do očí a vrazil jí pinďoura do její mokrý dírky.

Teď teprve začala pořádně vzdychat, pořád jsem ho zasunoval tam a zpátky, mrdal jsem ji čím dál rychlejc - byla úplně mimo, zatnula mi nehty do boků a škrábala jako hravý koťátko. Když už to citelně zabolelo, chytil jsem jí za ruce a zkroutil jí je nad hlavou. Dost mě to vzrušilo, tak jsem se konečně udělal a trochu zvolnil, ale její orgáček pořád nikde! Kupodivu mi kláda pořád sloužila, a tak jsem přirážel vesele dál, ale pomaleji. Teď začala ovšem přirážet ona, mrskala se jako ryba na suchu, potom se celý její krásný tělo vzepjalo a do ucha mi tlumeně křikla svoje sladký „aaa... ááách“. Byli jsme oba úplně zpocený a unavený, tak jsem se složil vedle ní a chvíli jsme se jenom líbali a hladili, můj čurák ale pořád neměl dost a stál pevně jako strom. O nic jsem si už ale neřekl, nechtěl jsem zkazit naší společnou hezkou chvilku.

Po nějaké době jsme se trochu vzpamatovali a radši se oblékli, protože její rodiče mohli přijít kdykoliv a najít nás tu zaklesnuté v milostném obětí by byl průser, ale během aktu to bylo hodně vzrušující vědět, že můžou přijít každou chvíli. Oblékli jsme se v pravou chvíli, protože najednou venku zavrzaly vrátka a rodiče byli tady! Prdelka začala rychle stlát po nás zrajtovanou postel a uklidila kapesníček, ve kterém byl schovanej kondom s mojí milostnou šťávou zevnitř a s její zvenčí. Zapnula fotbal Slavie - Jablonec a já se začal rozčilovat, co to hrajou... V tu chvíli do pokoje vrazily její ségra a mamka, jenom pozdravily a šly se dívat na televizi do vedlejšího pokoje. My jsme se chvíli dívali a jedli dobroty a nakonec jsme usoudili, že se půjdem ještě chvíli provětrat, než pojedu zpátky domů. Procházeli jsme se okolo řeky, slunce už zapadalo a my jsme si vychutnávali naše vzácné společné chvíle.

Po nějaké době jsme procházeli dost dlouhým tunelem se železnicí, kde bylo oproti parnému dnu příjemně chladno. Znovu jsme se kousli, opřel jsem si jí o zeď a stáhnul jí kalhoty i s kalhotkami. Byla tam celkem tma a o to víc to bylo vzrušující. Můj chlapák už se zase pnul pod přiléhavými cyklistickými trenkami, a tak jsem mu dal taky svobodu. Už jsem ji zase začal hladit po mušličce a začínala pěkně vlhnout, když v tu chvíli jsem šáhnul do kapsy a... Gumy tam nebyly!!! Tohle jsem si na triko vzít fakt nechtěl, tak jsem jí to prostě řek. Ona řekla, že to teda uděláme jinak, oblíkla se a šli jsme zase zpátky směrem k vesničce. Po cestě jsem šel chvíli za ní, sledoval jsem její krásnou prdelku a už jsem to prostě nevydržel. Chodil jsem pár let na judo a uměl lidi nejen dostat chvatem na zem, ale také je zajistit, aby si nenatloukli, což jsem teď vyzkoušel na svojí přítelkyni.

Svalil jsem ji na zem, kleknul si nad ní a snažil jsem se jí vrazit čuráka do pusy. Ani se moc nebránila a začala mi ho pěkně sát a protahovat rty. To bylo přesně to, co můj pták potřeboval, hned po tom pěkným šuku u ní doma. Chtěl jsem jí taky udělat dobře, tak jsem ji chytil za okraje kalhot, ona zvedla pánev a už jsem si mohl znovu hrát s její kundičkou. Kalhotky šly na stranu a já jsem ji lízal jako pejsek svojí oblíbenou kost, doslova jsem ji mrdal jazykem. Moc se jí to líbilo a začala přirážet a po chvíli jsem měl pusu krásně olepenou od její... Můj výstřik ale pořád nepřicházel, tak jsem ji sundal a položil na čuráčka. Párkrát mi přes něj přejela svojí mokrou kundou a semeno bylo na světě, po mým celým břiše. Oba jsme byli moc spokojení a chvíli se po sobě jenom tak váleli, pak jsem ji doprovodil k ní domů, předal ji mamince a tatínkovi a s postříkaným trikem jsem valil zpět domů vstříc sprše a snům o krásných zážitcích...

Komentáře k povídce (0)

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.