Banner

Doučko

Bylo mi tehdy 17 let a chodil jsem na Gymnasium. Učil jsem se celkem dobře a občas jsem pomáhal spolužákům s učením. Bydlel jsem u tety, protože jsem nechtěl dojíždět do školy, která byla z našeho města hodinu vlakem. Bylo to hned na začátku školního roku, měli jsme druhý den psát písemku z matematiky, z látky, kterou jsme se učili v minulém roce.

Doučko

Já jsem z toho neměl obavy, ale Jana, moje spolužačka, mimochodem hezká, dlouhovlasá, blonďatá dívka, do které byli "zbláznění" všichni kluci ve třídě, mě požádala, jestli bych to s ní nemohl probrat, že přes prázdniny všechno zapomněla. Domluvili jsme se, že přijde ke mně a tam se na to odpoledne koukneme. Teta pracovala jako doktorka v místní nemocnici a domů chodila pozdě, tak jsem předpokládal, že než přijde z práce, budeme mít dost času abychom matematiku probrali. Učili jsme se dost dlouho, protože Jana měla o učení zájem a chtěla mít dobré známky. Její rodiče byli právníci a chtěli, aby i ona vystudovala. Ale asi po hodině, jsem pozoroval, jak její pozornost začíná ochabovávat a že je myšlenkami někde jinde. „Jano, ty se na to nemůžeš už soustředit?“ Zeptal jsem se. „Už to tak bude, asi ne,“ zvedla hlavu od učebnic a podívala se na mě. Najednou jsem cítil, jak se mě něco dotklo na holeni. Koukl jsem pod stůl a viděl, jak chodidlo Jany mi jede po noze od prstů nahoru na kotník a stále výš.

„Co je,“ zeptal jsem se nejistě. „Vlastně nic, co by bylo,“ odpověděla s úsměvem a vstala. „Musím na toaletu,“ prohlásila a odešla z pokoje. Za nějaké dvě, tři minuty se vrátila a zamířila rovnou ke mně. Než jsem se nadál, seděla najednou obkročmo na mých nohou a koukala na mě s očekáváním. Já jsem byl překvapen, nic takového jsem nečekal a tak ze mě jen vypadlo: „Ááááách, co je?“ Cítil jsem jí na svých nahých nohou, protože bylo horko a já měl jen "kraťasy". Cítil jsem její teplá stehna na svých. Pomalu pohnula svým tělem blíže ke mně. Tak blízko, že jsem cítil její ňadra lehce přitisknutá na své hrudi. Seděl jsem stále strnule, když její ruka uchopila mojí a pomalu jí přitáhla na svůj bok, pak dál do středu na bříško a pak trochu dolů. Proběhlo mnou lehké zachvění, když moje ruka vjela mezi její nohy a přes tenkou látku sukně jsem ucítil teplo jejího klína. Jana se podívala dolů, druhou rukou uchopila okraj sukně a pomalu jí pod mými prsty táhla nahoru. Jednou rukou stále tiskla moji ruku do svého rozkroku a moje prsty ležely najednou přímo na její nahé kůži.

Po kalhotkách ani stopa. Znovu mnou proběhlo lehké zachvění, když si přitiskla moji ruku pevněji do rozkroku. Cítil jsem, že mi začínají "kraťasy" být těsné. Cítil jsem, jak pulsující krev plní můj penis a pomalu jsem pochopil, co se se mnou děje. Lehce jsem jí přejel prsty mezi nohama a přitiskl prostředníček na její dírku. Cítil jsem, jak je horká a jak můj prst pomalu vlhne od jejího přirození. Opatrně jsem nechal vnořit svůj prostředníček do její dírky stále hlouběji a hlouběji. Cítil jsem, jak její přirození objímá vlhce můj prst a vtlačil jsem ho ještě dál, až jsem ucítil konec. Dál to nešlo, a proto jsem s ním začal uvnitř lehce kroužit. Jana zavřela oči, hlavu položila na moje rameno, její paže mě pevně objaly, hebké vlasy hladily můj krk. Můj prst je v ráji a moje kalhoty zcela vyplněny. Pomalu a s citem jsem pohyboval prstem uvnitř Jany. Její tělo mi vycházelo vstříc, pohybovalo se v bocích kupředu a dozadu. Ostatní moje prsty se tiskly na její ochlupení. Moje srdce tlouklo jako divoké.

Její vnitřek pohlcoval můj prst a já cítil její vlhkost. Pohyboval jsem prstem stále rychleji a rychleji. Začala boky kroužit dokola a slyšel jsem, jak zrychleně dýchá a občas vyrazí slabý vzdech do mého ucha. Její ruce se náhle přesunuly do mého klína, rozepnuly horní knoflíček na "kraťasech" a rozepnuly můj zip. Pak vnikly pod slipy. Cítil jsem její, od vzrušení se chvějící, ruku, jak nahmatává můj stojící penis. Svíravý pocit rozkoše mě přepadl, když jej v ruce sevřela a začala hladit. Cítili jsme oba lehké vibrace v našich tělech. Trochu se na mě vypnula a stáhl mi jedním pohybem kalhoty i slipy, když jsem se nadzvedl. Můj osvobozený penis se vzepjal a trčel do výše. Jana vytáhla sukni dalším pohybem nahoru a přes hlavu si ji stáhla. Pak si poposedla kupředu a přitiskla se znovu na mě pevně. Podívala se mi roztouženě do očí a pomalu se po mém těle začala spouštět dolů. Cítil jsem na hrudi její špičatá prsa. Na svém penisu jsem cítil horko, vycházející z jejího podbřišku. A pak se můj žalud dotkl kraje její dírky.

Znovu začala kroužit boky, a zatímco já s očekáváním zadržel dech. Můj penis se začal ponořovat do jejího hořícího těla. Její dírka se otevřela a já cítil, jak vniká dovnitř. Jana mě znovu pevně objala a dosedala stále hloubš a hloubš. Kousek po kousku vnikal můj penis dovnitř. Sále hloubš a dál. Cítil jsem, jak její vlhkost po něm teče dolů a konečně byl celý uvnitř, pevně v jejím těle. Pak se Jana znovu nadzvedla a znovu spustila. A znovu a znovu. Její pohyby nahoru a dolů byly stále rychlejší a prudší. Stále znovu její tělo nasedávalo na můj vztyčený penis a její vnitřnosti jej s potěšením objímaly. Vždy když dosedla, vyrazila krátký vzdech. Stále bez slova se na mně vzpínala jako při jízdě na koni. Naše svaly byly napjaté, lehce jsme sténali a naše těla se chvěla vzrušením. Jana byla stále rychlejší, její vzdechy silnější a výkřiky hlasitější. Nacházela se v absolutní extázi. Její hlava byla vyvrácená dozadu, takže jsem mohl pozorovat její vzrušením sevřený obličej, její ruce se pevně držely mých ramen.

Najednou Jana ztuhla, můj úd ponořený hluboce ve svém těle a zatajila dech. Ještě jednou se lehce nadzvedla, pak podruhé a pak ještě potřetí. Potom dlouhý, uvolněný výkřik. Její svaly kolem mého penisu se několikrát za sebou prudce sevřely. I já jsem v tom okamžiku ztrácel kontrolu. Cítil jsem, jak tlak v mém penisu se dere nahoru. Jana se nehýbala, jen lehce kroužila boky a vyrážela krátké vzdechy. Přitiskl jsem ji pevně na sebe a její nohy se zvedly o obejmuly moje boky. Podbřiškem se přitiskla, jak nejvíce to šlo na můj penis. Zavřel jsem oči, protože se všechno se mnou začalo točit. Jana se znovu na mně začala pohybovat nahoru a dolů, tiskla se k mému podbřišku a já se cítil jako v sedmém nebi, když najednou moje sperma vyrazilo do jejího těla. Lehké chvění zachvátilo znovu její i moje tělo.

Cítil jsem uvolnění a zároveň dosud nepoznanou rozkoš, když jsem se zbavil několika střiky veškeré své šťávy. Její objetí se trochu uvolnilo a my jsme vychutnávali svůj vrchol, svůj orgasmus. Ještě chvilku jsme tak zůstali bez pohybu a beze slova sedět, v tomto nádherném spojení, až se Jana jemně ze mě uvolnila, vstala, sebrala sukni a zmizela v koupelně. Za chvilku vyšla, beze slova sebrala ze stolu své učení do tašky a řekla: „Nic si nemysli, to co se stalo, se stalo proto, že jsem to potřebovala. A uvidíš, co se stane, jestli o tom někde něco jenom cekneš. Když budeš hodný a nebudeš o tom nikde mluvit, můžeme si to někdy zopakovat,“ a s těmi slovy odešla. Já zůstal sedět jako opařený a nevěděl, co si o tom mám myslet.

Komentáře k povídce (0)

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.