Banner
Banner

Dovolená

Tak si představ, oba jsme na dovolené někde v exotické zemi, kde jsou nádherné pláže, všude samé palmy, bílý písek a všude jde slyšet hučící oceán. Každičký den chodíme ráno na pláž a jsme tam až do večera, ale přitom se vůbec neznáme, nevíme o sobě nic ani nic jeden o druhém netušíme. Jednou tě to omrzí a jdeš se projít po pobřeží, už je takové pozdní odpoledne, tak se pomalinku vylidňují pláže a sluníčko se začíná odrážet ve vlnách moře.

Dovolená

Zvedá se takový jemný tichý a vzrušující větřík, cítíš ho na celém svém těle, celou tě to vzrušuje, nedá ti to a jdeš přímo na pláž, sundáš si boty a jdeš ve vlnách rozbouřeného moře, cítíš jak ti písek probíhá přes prsty, máš z toho báječný pocit a najednou v dálce vidíš obrys mužského těla, který se na pláži rozcvičuje. Zaostříš svůj pohled a vidíš mě. Jdeš pomalinku ke mně, sotva budeš pár metrů u mě, tak skočím do moře a jdu si zaplavat. Posadíš se na pláž k mému oblečení a čekáš na mě. Zajímám tě a trochu i přitahuji, protože nevíš, kdopak jsem a co jsem zač. Po pár minutách tě zpozoruji a začnu plavat k tobě. Začnu vylézat z vody a zůstanu ve vodě stát po pas, promluvíš na mě lámanou angličtinou (poznám tvůj český přízvuk), ale odpovím ti taky angličtinou. Nechám tě chvíli se trápit a konverzovat a pak se jasně česky zeptám, jestli by sis nešla se mnou na chviličku zaplavat.

Ty jsi jako by na toto pozvání čekala, odhodila boty a šátek, který jsi měla kolem pasu, a hupsla za mnou. Chvíli bychom plavali vedle sebe a pak se začali vracet k pláži. Zůstaneme ve vodě a já se k tobě přiblížím, zadívám se ti do očí a přiblížím se k tvým rtům a políbím ti nejdříve jednu a potom se tam vášnivě začneme líbat pod vodou. Rukama ti hladím zadeček, celé tělo, no a ty se přidáš. V objetí pomalinku vylezeme na pláž a lehneme si na hranici moře, takže půl našeho těla je na bílém písku pláže a druhá půlka je pravidelně smáčena vlnami oceánu.

Ležíš na zádech a já tě začnu líbat, hladit tě na bříšku na stehnech, převalíš se na mě a sedneš si na mé nohy, začneš mě vášnivě líbat na rtech, na mém hrudníku, koušeš mě do něj, hladíš mě někdy i vystrčíš drápky, sama od sebe si pomalinku potáhneš za šňůrku a rozvážeš si uzlík na horních plavkách. Nevydržím to a rychle ti je stáhnu. Vidím ta nádherná prsa, jak ti stojí bradavky vzrušením a nedočkavostí – no nemůžu to vydržet a hned je začnu masírovat, hladit, mačkat, vášnivě líbat, překulím se na záda a jsem mezi tvýma nohama, nahnutý nad tebe začnu ti kousat rtíky, bradavky, špičkou jazyka kolem nich kroužit a pomalinku se přibližovat ke středům.

Olíznu ti jemně bradavky a pomalinku ti na ně fouknu, cítíš můj studený dech na své bradavce, šílíš z toho pocitu, který jsi zatím nikdy nepoznala a moc tě to vzrušuje. Nevíš, jak máš reagovat a začneš potichu vzdychat. Ve svých pěstích mačkáš písek z pláže. Líbám tě stále níž a níž, nečekám, nemůžu to už vydržet a jedním tahem ti stáhnu plavky, roztáhnu nožičky a zabořím svůj jazýček co nejhlouběji to jen jde a začnu s ním kmitat ze strany na stranu. Svými rukama chytneš mou hlavu a přitiskneš si ji na svou chloubu. Mám mokrý obličej od tvého vzrušení, pomůžu si prstíky, ať si to můžeš užít ještě více. Najednou přestanu, postavím se a před tebou si sundám své plavky, mám na nich už bouli a už jsou dole. Nečekáš a políbíš mě na špičku a trošku si s ním pohraješ.

Nebude to trvat dlouho a už jsi opět na zádech s roztáhnutýma nohama. Nejdříve tě s ním jen lechtám, hladím tě s ním po podbříšku, přejíždím ti s ním po poštěváčku a dám ti ho na okraj tvé krásné... sama nečekaně přirazíš a už je ve uvnitř. Nečekám a začnu rychle přirážet. Drápeš mě do zad, mačkáš mi zadeček a pomáháš mi se dostat co nejhlouběji. Cítíš, že za chvíli budeš, tak mě překulíš, klekneš si na všechny čtyři a nabídneš mi tvůj úžasný zadeček. Neodolám a musím ti ho nejdříve celý zlíbat a pak teprve se přiblížím a začnu znovu.

Zrychlíme tempo, cítíš každičký můj náraz na svém neodolatelném překrásně opáleném a sexy zadečku (ten mě opravdu dostává), hladím tě přitom po celých zádech, po bříšku, mačkám ti prsa no a ty jen pohazuješ hlavou, sténáš a užíváš si každičkou sekundu. Už se oba blížíme k vrcholu, tak si lehnu na záda a ty si obkročmo na mě nasedneš, chytneš si ho do ruky a navedeš si ho tam a nečekaně prudce dosedneš až po kořen. Jsem v sedmém nebi, když začneš rychle nadskakovat. Chytnu tě za zadeček a pomáhám ti, je to krása, nemůžu to vydržet, už se blížíme oba ke svému vrcholu.

Přitáhnu si tě k sobě a začnu tě ještě k tomu vášnivě líbat a masírovat ti prsíčka. Najednou prudce stáhneš nohy k sobě a zasténáš na celou pláž a můj celý podbřišek zaleje tvá horká šťávička. Já ale pořád nepřestávám a zrychluji tempo. Máš ho pěkné dlouhý a vytrvalý, najednou cítíš, jak mi škube v bříšku a cítíš mé semeno, jak ti jej stříkám do kačenky. Rychle sesedneš a poslední kapičky si necháš namířit do pusinky. Mazlíš se s ním a nakonec mi na něj dáváš pusinku. Lehneš si vedle mě, líbáme se, hladíme, díváme se navzájem do očí a nakonec se jdeme ještě vykoupat a slíbíme si že zítra si to zopakujeme.

Komentáře k povídce (0)

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.