Banner

Dovolená jako nový začátek

Tahle dovolená měla být něco jako nový začátek. Posledních pár měsíců se náš vztah dostal kamsi, kde se nelíbilo ani mně a ani jemu. Oba si situaci uvědomujeme, ale ani jeden z nás není schopen to jakkoli řešit. Vlastně, když si to tak všechno srovnávám v hlavě, nevím, jestli je to opravdu tím, že na sebe nemáme tolik času, nebo tím, že už ani nechceme.

Dovolená jako nový začátek

Byla jsem šťastná za nápad své nejlepší kamarádky Jany a jejího přítele Petra, abychom všichni čtyři, já, David, Jana a Petr odjeli na 14 dní někam k moři. Opravdu jsem doufala, že se s Davidem zase sblížím. Vybrali jsme krásnou chatu na kraji malého poloostrova. Kolem dokola jen skály a moře. A teď jsem tady a chce se mi brečet. Sen o krásné dovolené je tatam. Bolí mě, když vidím, jak se k sobě Jana s Petrem mají. Nevynechají jedinou příležitost, aby se směli jeden druhého dotknout a políbit se. Jen ty máš pořád nějaké problémy. Jednou se ti nelíbí, že je vedro, podruhé ti přijde chata jako maximálně nepohodlná. Jen já vím, že to všechno jsou výmluvy. Hledáš důvody, aby si mohl zakrýt to, že by si nejraději byl někde jinde s někým jiným. Jana s Petrem ještě spí a myslím, že jim bude ještě dlouho trvat, než se po probuzení nabaží jeden druhého. Malinko jim závidím.

Sedím tady na verandě a dávám si dnešní první kávu. Ty si vyšel ze dveří jen tak v plavkách, s ručníkem přes rameno. Musím uznat, fakt vypadáš dobře. Sluší ti ta opálená pleť. Jen si utrousil směrem ke mně, že si jdeš zaplavat a už jsem jen stačila přikývnout stopám tvých chodidel v písku. Dívám se na tebe, jak pokládáš ručník do písku a chůzí, která je typická jen pro tebe, pomalu vstupuješ do ještě ospalých vln moře. Mizíš pod hladinou a já si vzpomněla, jak jsme kdysi takhle mizeli jeden v druhém. Ta myšlenka na naše společné milování mě během chvilky hezky rozpálila. Vidím tě, jak si hraješ ve vlnách a představuji si, že i já jsem jednou z těch vln a opět se tě smím dotýkat. Všude a beze studu. Pozoruji tě a vnímám, jak mi sílí šimrání v podbřišku a cítím, jak mi vlhnou kalhotky. Ano, moje kundička by chtěla hladově přijímat tvoje doteky, tvoje polibky.

Po té dlouhé době bez sexu jsem opravdu hodně nadržená. Mé myšlenky se teď soustředí pouze na to, kam se ukrýt, abych mohla ulevit svému chtíči. Sprcha? Ne, tam to nejde, vzbudila bych Janu s Petrem. Maličko se mi rozzáří oči, když si vzpomenu na jeden útes vzadu za chatou, který je schován před zraky zvědavců. Natěšená na pár chvilek, které si užiju sama se sebou, se ukládám na malý útes, jehož kameny se ukáží světu pouze při odlivu. Jsou krásně chladné od vln. Na sobě mám jen kalhotky a přes podprsenku Davidovu bílou košili. Je velmi jednoduché rozepnout pár knoflíků a dostat se ke svým prsům. Bradavky mám ztvrdlé vzrušením, až to malounko bolí. Jednou rukou si mnu střídavě jednu a pak druhou bradavku a druhou rukou si zajíždím pod kalhotky. Dotýkám se svými prsty poštěváčku, který je naběhlý vzrušením. Z úst se mi derou tiché steny.

Nemám chuť se ani malinko kontrolovat. Na chvilinku ponechávám poštěváček odpočívat a pomalinku zasouvám své dva prsty do kundičky. Jde to snadno, jsem vlhká a roztažená vzrušením. Moc se mi to líbí a já přirážím své prsty vstříc své kundičce rychleji a rychleji. „Nepotřebuješ ještě jednu ruku?“ Ten hlas mě k smrti vylekal. Rychle jsem se za tím hlasem otočila a pár metrů ode mne stojí Petr. „Já tady jen tak... není to tak, jak to vypadá!“ snažím se zmírnit tu trapnou situaci. A já si až teď všimla toho, jak ti něco vyrostlo tam dole v plavkách. Asi se ti líbilo to, co si před chvílí viděl. Moje neukojená touha mi právě dovolila, abych se zvedla a přitáhla si tě k sobě. Je to malý okamžik, ale už se naše rty dotýkají. Nejprve jen tak ostýchavě, po chvilce už velmi žádostivě. Pokládám tvou ruku na svou kozičku a vychutnávám si ten teplý dotyk.

Malinko zakláním hlavu a tvůj jazyk toho okamžitě využívá. Začíná mi ochutnávat můj krk. Chvěji se vzrušením. Na malou chvíli se od tebe odtahuji a užívám si pohledu na tvé vzrušení. Tvůj žalud ti kouká z plavek a nádherně se ti leskne. Mám chuť ho vysvobodit a dřív, než se od tebe nechám pořádně vyšukat, chci tě celého spolknout. Chci tě cítit někde hluboko v krku. Pokládám si tě na útes a skláníc se nad tebou, zaháním myšlenky na Janu. Myšlenky na to, že ty patříš jí. Povedlo se mi stáhnout ti plavky a už tě mám v ústech. Rukama ti mačkám varlata a jazykem ti šimrám hlavičku. Jedna má ruka zůstává dole na varlatech a druhá se přesunula malinko výš a začíná tě krásně zkoumat pravidelným pohybem nahoru a dolů, zatímco jazyk stále zkoumá ten vrcholek, ze kterého vytéká tvá živá voda.

Rukama mě hladíš ve vlasech a začínáš mou hlavu tlačit proti svému tělu intenzivněji a stále rychleji. Ale já ještě nechci, aby se tvé tělo začalo chvět pod taktovkou orgasmu. Přestávám tě sát a sama se posunuji k tvému obličeji. Rychle si sundávám kalhotky a rozkročmo si stoupám nad tvůj obličej. Nechám tě, aby sis užil pohledu na můj vyholený klín. Mám pocit, že od své šťávy mám mokrá i stehna. Tak moc jsem vzrušená. Poklekám a svou kundičku nechávám dosednout přímo na tvá ústa. Hlasitě zasténám, když se tvůj jazyk poprvé boří do mých závojíčků. Rejdíš mi jím všude, po všech mých skulinkách a šukáš mě jím, jako by nebyl tvůj jazyk stvořen pro nic jiného. Cítím, jak všechna má potlačovaná touha po sexu, po milování, po mužském těle, vyplouvá napovrch. V poslední chvíli se ubráním orgasmu a odtahuji se od tvých rtů.

Na nic nečekám a sama se nabodávám na tvůj vztyčený kolík, který, až do teď, trčel nevyužit do prázdna. Zasouvám si tě do sebe co nejhlouběji to jde a ty mi svým pohybem pomáháš. Jednou rukou mi mačkáš bradavku a druhou si za bok přitahuješ můj klín vstříc svému. Už to víme oba, nedá se tomu zabránit. Naše těla se svíjejí v orgasmu, cítím, jak mě celou plníš svou tekutinou. Sesedám z tebe a jazykem se snažím slíbat z tebe zbytky našich šťáviček. Ještě se s tebou letmo podělím o svůj úlovek a už mlčky kráčíme zpět k chatě. Dívám se směrem na moře, jestli tam ještě nezahlédnu Davida, jak si užívá vln. Ale po mužské postavě ve vlnách není ani památky. Současně s Petrem vstupuji do největší místnosti z chaty, do obývacího pokoje. To, co vidím, mi sebralo ze rtů připravená slůvka obhajoby, kde jsme se tak zdrželi. Na zemi uprostřed koberce vidím Davida, jak právě ochutnává Janin klín...

Komentáře k povídce (0)

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.