Banner

Dovolená s bráchou

Jednou v létě jsem trávila u moře společně s mým bráchou a jeho přítelkyní dovolenou. Byli jsme ubytovaní v hotelu v jednom pokoji. Chodili jsme se často koupat k moři a opalovali se na místní nuda pláži. Chodilo tam docela málo lidí. Můj brácha s přítelkyní se měli dost rádi a byli pěkný páreček. Jeho přítelkyně měla štíhlou postavu, krásné trojky a byla celá vyholená.

Dovolená s bráchou

Ráda jsem se na ni koukala, dost mě vzrušovala. Navzájem jsme se natíraly opalovacím krémem, přitom jsme se dost sblížily. Po pokoji jsme chodily taky nahé. Nějak nám to ani nepřišlo s bráchou trapné, že chodíme nahatý a koukáme na sebe. Jednou jsem se šla vykoupat a to brácha s přítelkyní využili a začali se milovat. Nechala jsem puštěnou sprchu a koukla se skrz otevřené dveře, jak se milují. Brácha ležel na zádech a jeho přítelkyně na něm dováděla. Úplně mě to vzrušilo. Vypnula jsem sprchu a oni se stále milovali. Byli tak do sebe zahledění, že si mě ani nevšimli. Koukala jsem na ně a masturbovala. Potom si toho všimla přítelkyně a hned přestali. Brácha se začervenal a zakrýval si penis polštářem. Já přestala masturbovat. Chvilku jsme se na sebe koukali a pak se tomu zasmáli. Druhý den ráno jsme na ten večer úplně zapomněli. Opět jsme vyrazili na pláž a užívali si krásné počasí.

Večer se šel koupat první brácha, já zůstala s jeho přítelkyní. Ležela na posteli úplně nahá a koukala na televizi. Byla jsem celá nadržená a už nevěděla co dělat. Začala jsem masturbovat. Ona si toho po chvilce všimla a koukala na mě. Potom mi řekla, jestli s tím nechci pomoct. Já řekla „ano“ a ona ke mně přistoupila a začala mi lízat vagínu. Byla jsem hned hotová. Pak přišel brácha do pokoje a koukal na nás. Ptal se, co to tu děláme. Přítelkyně mu řekla, že sestra potřebovala pomoct. Bráchovi se postavil a rukou si ho začal honit. Ona mu začala kouřit penis a já na ně koukala. Po chvilce jí stékalo z pusy sperma a kapalo na zem. Brácha pak řekl, že by se na nás rád díval, jak si to navzájem děláme. Já nebyla proti a začala se s ní milovat. Brácha seděl a koukal na nás a přitom si ho honil. Potom vstal a přidal se k nám. Zajížděl do své přítelkyně a ona mě lízala na mojí broskvičce. Brácha si lehnul na záda a ona mu začala kouřit, já se přidala. Poprvé jsem měla bráchův penis v puse, chutnal velice dobře. Pak jsem na něj nasedla a strčila mu penis do mé vagíny. On na mě koukal a osahával mi prsa. Udělala jsem pár pohybů a on začal cákat. Bylo to velice vzrušující, až jsem se udělala taky. Sperma mi vytékalo z pochvy. Celou dovolenou jsme se  společně ve třech pomilovali a občas si to s bráchou rozdám sama.

Komentáře k povídce (0)

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.