Banner

Dovolená v Řecku

Jednou, letos o dovolené v Řecku, jsem byl ráno kolem 5 hodiny jejich času, fotit východ slunce. Přišel jsem na pláž a posadil se na lehátko, abych mohl fotit onen východ slunka. Po nějaké chvilce jsem koukl, že kousek ode mě se usadila holka, celkem hezká, pěkná postava. Usadila se a koukala a čekala také na východ slunka. Po chvilce jsem se po ní poohlédl a koukal jsem, že po mně pokukuje.

Dovolená v Řecku

Najednou něco řekla, ale bohužel jsem ji nerozuměl, protože mluvila řecky. Kouknul jsem na ni a začala na mě mávat, abych k ní přišel. Tak jsem vstal a šel k ní. Koukal jsem na ni a začala na mě mluvit anglicky. Moc anglicky nerozumím jen par slovíček, mluvila něco o foťáku a něco o ní. Pochopil jsme něco jako, že ji mám fotit. Váhal jsem, ale po chvilce jsem se rozhoupal a začal jsem ji fotit. Různě se vlnila a najednou se začala svlékat, pomalinku vršek, svetřík, potom sundávala tričko a po chvilce už tam seděla jen v kalhotkách. Koukal jsem na ni chvilku a v hlavě se mi honily různé myšlenky, co by se s ní dalo dělat. Vlnila se dál a hladila se po celém těla, tak jsem ještě párkrát udělal nějakou tu fotku. Po chvilce jsem to už nevydržel a odložil foťák a začal ji hladit po ramenou a pomalinku jsem sjížděl dolu na prsíčka, měla je malá, takové malé jehlanky. Začal jsem ji pomalinku líbat po krku a najel jsem na kozičky a krouživými pohyby jsem ji dráždil, ty malé jehlanky.

Začala malinko vzdychat, tak jsem po chvilce sjel z prsíček na bříško, obkroužil jsem pupík a zajel na kalhotky. Měla je malinko vlhké, nevydržel jsem to a kalhotky během chvilky měla na zemi mezi ostatním ošacením. Pomalinku jsem ji hladil po stehnech a po bokách. Začal jsem ji líbat na vnitřních stehnech a pomalinku jsem se přesouval na tu její hezkou, hladkou, voňavou kundičku. Měla ji krásně hladkou, růžovoučkou a určitě byla ještě panna. Párkrát jsem ji pohladil a potom několikrát přelíznul. Začala vzdychat rychleji a hladila mě rukama po hlavě. Prstem jsem ji dráždil poštěváček a malíčkem jsem ji začal pomalinku protahovat dírku, vzdychala víc a víc. Občas se prohnula v most. Přestal jsem, nechal jsem ji trochu oddychnout a šel jsem k jejímu obličeji a stáhl si kalhoty a ten svůj penis jsem ji přiložil k pusince. Koukala na něj jak na zjevení, ale po chvilce ho nemotorně chytila do ručky a začala ho honit. Chytl jsem ji za hlavu a přitlačil jsem ji na penis. Penis ji vnikl do pusy a udával jsem její hlavou tempo. Chvíli nevěděla, co má dělat, ale po pár taktech se začala vylepšovat.

Když už jsem cítil, že už budu, tak jsem jí podržel hlavu a vše jsem jí nacákal do pusy. Nevěděla chudák, co s tím má dělat a trocha jí vytekla ven na prsíčka. Ležela tam na tom lehátku jak malá panenka a koukala vyděšeně co se stalo. Já jsem, ale ještě neměl dost, tak jsem se přesunul zpět mezi nožky a začal jsem ji lízat prcinku. Začala opět vzdychat a začala zrychlovat. Začal jsem ji opět dráždit prstem, a to už jsem jí tam začal strkat prostředníček a projížděl jsem ji rychleji a rychleji. Vzdychala čím dál víc, a když už byla skoro na vrcholu, tak jsem se k ní víc přitáhl a vrazil jsem jí tam penis. Zarazil jsem o blanku a přirazil jsem. Vyhrklo jí pár slz z očí, ale po chvilce jsem ji už projížděl pravidelněji a rychleji a pomalinku už vzdychala v rytmu. Když jsem už pociťoval, že už budu, tak jsem se narazil pořádně a vystříkal jsem všechno k ní do prcinky a v ten okamžik dostala orgasmus aj moje milenka. Padl jsem vysílením vedle ní a oba jsme blaženě oddychovaly.

Po chvilce se zvedla, pohladila mi penis, dala mu pusu a řekla „Momentos“ a odeběhla. Koukal jsem, co se děje a po chvilce, po nějaké minutce, přišla a držela za ruku mladší sestru. Mohlo jí být tak něco kolem 15 let a byla chudák ještě v pyžamu, posadila si ji před sebe na lehátko a začala ji hladit po hrudníku a svlékla jí vršek. Já jí pomalinku svlékl spodek a už tam byla celkem nahá jako my dva. Sestra ji hladila nahoře, já ji začal hladit dole a pusinkoval jsem ji kolem pupíku a pomalinku jsem se přesouval dolu k prcince. Najednou, když jsem hodil nahoru očko, co holky dělají, tak jsem viděl, jak se líbají a hladí navzájem. Já jsem pokračoval dál v lízání a hlazení spodních partií a jemně jsem jí masíroval prstem poštěváček. Vzdychala jak o život a najednou jsem cítil, jak se mi něco otírá o penis, tak jsem koukl a vidím tam starší sestru, jak se mi ho snaží honit a kouřit. Docela se jí to dařilo lépe než poprvé. Malá už pomalinku dosahovala orgasmu a já jsem skoro už byl také hotový.

Když už jsem skoro byl, tak jsem vše vystříkal té malé na tělíčko, starší sestřička se přesunula a začala to lízat a líbala se se sestřičkou. Já jsem měl tak hezký pohled na dvě mladé kundičky, a tak jsem se přesunul, že jsem ho zezadu vrazil té starší sestřičce do kundičky a pokračoval jsem v sexu. Malá sestřička se vysoukala tak, aby ji sestra mohla lízat kundičku a dokončit to, co jsem začal. Když jsem byl hotov, tak jsem vše vystříkal do kundičky a po malé chvilce už byla hotová i ta malá princezna. Chvilku jsme tam spolu všichni tři oddychovali a koukali, jak už je slunko venku z poza obzoru. Nebylo už nic co fotit ohledně východu slunce, tak jsem ještě udělal dva snímky, jak nahaté sestřičky leží u sebe a dávají si pusu. Sbalil jsem se, oblekl se a šel jsem zpět na apartmán.

Komentáře k povídce (0)

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.