Banner

Dovolená v SAE

Tenhle příběh je podle pravdy. Bylo léto 2018, mně bylo 17 let a měli jsme naplánovanou dovolenou do SAE. Měli jsme jet já, mamka, otec a matčina dlouholetá kamarádka. Datum odjezdu se blížilo, ale 2 dny před odjezdem byl velkej problém v naší firmě, tak museli matka s otcem být ve firmě.

Dovolená v SAE

Tak jsme jeli jen já a matčina kamarádka - Monika. Mně už se delší dobu moc moc líbila. Monika vypadá fakt hezky asi 175 cm, černovláska, štíhlou vysportovanou postavu, krasnej zadeček a nohy a hlavně moc krásnej obličej a krásný plný rty. Přijeli jsme na hotel, na pokoji byla jen manželská postel. Takže jsem mohl spát vedle té krásné holky. Jednou odpoledne jsem šel k bazénu a ona zůstala na pokoji, že je unavená, tak si chce odpočinout. Tak jsem vyrazil, ale když jsem šel, tak jsem zjistil, že jsem nechal na pokoji telefon. Tak jsem šel zpět do pokoje pro telefon. Otevřu dveře, příjdu do pokoje a ona leží nahá na posteli a masturbuje. Já jsem tam stál a koukal na ní, po chvíli jsem jí řek „promiň, promiň, já jsem si přišel jenom pro telefon“ a rychle jsem utekl z pokoje.

Celý odpoledne jsem byl z toho docela mimo, pořád jsem na to musel myslet... Na to její krásný tělo, pevný prsíčka. A napadali mě nejrůznější myšlenky např. proč jsem tak k ní do postele neskočil atd. Když jsem přišel z pláže na pokoj, tak jsme oba dělali jako by se nic nestalo. Večer po večeři jsme šli oba do města. Sedli jsme si do takové hezké kavárničky. Na Moniku tam všichni chlapi koukali. Seděli jsme u stolu a najednou cítím, jak mě Monika začíná hladit po stehně a povídá: „Tomáši, si nemusel odpoledne z toho pokoje utéct, myslíš, že já jsem ráda, když si to musím dělat sama?“ Já jsem na ní jenom koukal, nebyl jsem schopnej odpovědět. A ona pokračovala: „Ty si to taky děláš sám a radši bys, kdyby ti to udělala holka, viď. Co bys řek na to, že bychom si na pokoji udělali takovej hezkej společnej večer?“

Jsem jen kývl hlavou na souhlas, ona se usmála a pohladila mně. Potom co mi řekla, jsem celou dobu, jak jsme seděli, myslel jen na ní a nejradši bych jí to tam udělal hnedka. Monika na sobě měla černou těsnou minisukni a černej těsnej top, ve kterým krásně vynikaly ty její kozičky a boty na vysokým podpatku. Byla taky nadržená, měla dost naběhlý bradavky a přes ten top to bylo krásně vidět. Kolem 23 hodiny jsme se zvedli a odešli na hotel do pokoje. Monika hned jak jsme přišli, se ani nesvlíkla a jak přišla, tak si lehla na postel a začala se hladit. Prstem na mě ukázala, ať jdu k ní. Lehl jsem si k ní, měl jsem nejdřív docela ostych, ale poté co mě začala líbat, tak jsem ostych ztratil a snažil jsem se být taky aktivní. Líbali jsem se, já jí přitom hladil přes kozičky, ona mně přejížděla přes rozkrok. Sundal jsem ji topik a vyvalily se na mě ty její krásný kozičky.

Jazýčkem jsem jí dráždil bradavky, během chvilky jí úplně naběhly. Poté jsem ji rozepnul sukni a sroloval tanga, který byly už docela vlhký. Měla úžasnou kundičku - úzoučkej proužek. Zasunul jsem dovnitř 2 prsty, a přitom jsem si jazykem hrál s jejíma bradavkami, ona lehce zasténala. Roztáhl jsem jí stehýnka, abych k ní měl lepší přístup, prstíkama jsem ji roztáhl pysky a vnořil do ní svůj jazyk. Vnikal jsem hloubš a pěkně jsem vevnitř rejdil a jí se to moc líbilo, chvilku jsem ještě cumlal její klitoris. Pak jsem ji políbil, chtěla ochutnat, jak chutná její šťávička. Potom mi rozepla kalhoty, už jsem tam měl pěknou bouli. Vzala si ho do pusinky a začala ho kouřit. A kuřbička to byla opravdu luxusní, bylo vidět, že už jich měla v puse dost a dost. Po chvilce kouření řekla: „Už mi ho tam vraž!!!“

Tak jsem uposlechl. Roztah jí nohy a zasunul ho do kundičku. Začal jsem intezivnějc přirážet a její vzdychání bylo taky intenzivnější. Vyndal jsem ho z ní a dal jsem ji ho na chvilinku do pusinky... Poté si klekla na čtyři, já si ji chytl za kozičky a vrazil jsem jí ho zezadu do kundičky, ona se na mě přitom otáčela a začali jsme se u toho líbat a já jí ještě u toho dráždil prstem análek. Už to na mě šlo, tak se ona otočila na záda, sevřela si kozičky a já ho vsunul mezi kozy. Trvalo to jen chvíli, co jsem se udělal. Ptákem jsem jí setřel mrdku z koziček a z obličeje a dal jí to slíznout. Poté jsem jí ještě chvilku lízal broskvičku a šli jsme se vysprchovat.

Tam se mě zeptala, jestli jsem už někdy zkoušel Piss. Já řek, že ne. Ona, že si to vyzkouší, položila mě na zem, klekla si nade mě a začala na mě čůrat. To se mi zrovna dvakrát nelíbilo, ale co jsem mohl dělat. Od tohoto momentu jsme si celou dovolenou užívali téměř 3x denně - ráno, odpoledne a večer. Zasvětila mě i do tajů análu, kterej jsem do té doby ještě nevyzkoušel. Když jsme chodili po hotelu a líbali se, tak na nás lidi koukali, poněvadž ten věkovej rozdíl 12 let, byl docela velký. Po této dovolené jsme se spolu s Monikou domluvili, že se někdy můžeme domluvit a zopakovat i v ČR, že se jí to se mnou moc líbilo. Já jsem ji odpověděl, že mně se to líbilo strašně moc.

Komentáře k povídce (0)

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.