Banner

Dvě kamarádky

Nedávno jsem měl cestu do Brna, a vzhledem k tomu, že zde studuje má velice dobrá kamarádka, tak mi nabídla, že bych u ní mohl přespat. Měla tam s pár kamarádkami pronajatý byt a zrovna tam měly být jen dvě, takže místa bylo dost. První večer u nich začal přátelským povídáním nad lahví vína…jak už to tak bývá, náš rozhovor se časem stočil na vztahy a sex…dozvěděl jsem se, že ani jedna teď nemá žádný vztah a že jim i trošku chybí sex…navíc se po chvíli sami přiznaly, že je láká zkusit sex s dívkou a navíc by si obě rády někdy vyzkoušely něco málo z SM.

Dvě kamarádky

To byla voda na můj mlýn. Zeptal jsem se, zda to myslí opravdu vážně. Obě se na sebe podívaly a s notnou dávkou vzrušení přikývly. Ano. Teď už nabraly věci rychlý spád. Vyzval jsem je, ať si obě stoupnou do pozoru a dají ruce na hlavu, že si tedy pohrajeme. Obě okamžitě poslechly. Chvíli jsem se na ně díval a přemýšlel, jak začít. Obě byly nádherné. Markéta, má kamarádka, byla asi 172 cm vysoká, měla světlé vlasy pod ramena, zelené oči, tak trojky prsa a krásný zadeček…nádherná postava. Její kamarádka Zuzana byla menší, asi tak 168 cm, bruneta, asi dvojky prsa, menší zadeček, byla celkově o něco štíhlejší a drobnější. Zvedl jsem se a šel k nim. Říkal jsem jim, že jsou teď moje otrokyně a já si s nimi budu dělat, co budu chtít…že mě musí na slovo poslouchat…že jsou tu jen pro mě…a já si teď s nimi budu hrát a za každé neuposlechnutí, nebo cokoliv se mi nebude líbit, je potrestám. Přitom jsem je začal osahávat.

Hladil jsem je po tváři, vláskách…na hrudníku…stiskl jsem jim v ruce kozy… pohladil bříško…a sjel až k rozkroku…pak jsem si sedl zpět do křesla. Přikázal jsem jim, ať si vzájemně svléknou tričko. Nejprve Zuzana Markétě a pak naopak. Holky na nic nečekaly. Obě měly bílou podprsenku a jejich prsa v nich vypadala nádherně. Mám rád holky jen v prádle. Pak jsem jim přikázal, ať se svléknou do kalhotek.

Markéta měla klasické bílé kalhotky, ale Zuzka mě mile překvapila, měla černá, úsporná tanga. Teď jsem jim řekl, ať se projdou po bytě a každá mi přinese 5 věcí, které bych mohl použít při našich hrách, a ať se neopičí a snaží, že tu, co mi přinese zajímavější věci, ocením…a mají na to 5 minut. Zatím jsem si přichystal dva papíry a dvě tužky. Holky se vrátily celkem přesně. „Tak ukažte…teď si sedněte každá k jednomu papíru a na něj každá napíše 3 věci, které by chtěla vyzkoušet na sobě a tři, které by chtěla vidět, nebo zkusit na té druhé. Obě holky se nejistě posadily a přitom se na sebe dívaly. Já si zatím prohlédl věci, které přinesly.

Markéta tu měla: vařechu, pásek, několik prádelních kolíčků, svíčku a led. Zuzka přinesla: vařechu, vibrátor, několik kolíčků, pravítko a provaz. Mezitím obě holky dopsaly. „Postavte se do pozoru a čekejte!“ Vzal jsem si oba lístky a četl. Markéta: chtěla by dostat na holou, mít kolíčky na kozách a bradavkách, a aby ji Zuzka lízala. U Zuzky by ráda viděla: jak dostane přes prsa a kundičku, kolíčky na pyscích a pokapat ji voskem Zuzka: sama by chtěla dostat na holou, být ponížena, mít kolíčky na kozách a mít je pokapané voskem, chtěla by, aby Markéta předvedla nucenou masturbaci, aby byl na ní vyzkoušen piss a aby dostala naplácáno přes kundičku.

Zvedl jsem se a šel k holkám. Oběma jsem jim potěžkal kozy a zajel rukama pod kalhotky. Zuzka byla hladce oholená, ale Markéta tam nějaké chloupky měla. Vzal jsem 4 kostičky ledu a oběma holkám dal do podprdy na každou kozu jednu. Stoupl jsem si za ně a začal je obě rukou plácat po zadečku. Stiskl jsem jim kozy, aby se led pořádně dotkl bradavek. „Teď chci, abyste se k sobě přitiskly, hladily se a líbaly.“ Okamžitě poslechly a bylo to opravdu pořádně žhavé. „Stop! Teď mi obě řeknete, kdy jste se naposledy milovaly a klukem! Markéto?“ „14 dní“. „A ty Zuzi?“ „Asi měsíc.“ „Dobře…přesně tolik ran dostanete ne zadeček!“ „Začne Zuzka…pojď ke stolu a přehni se přes něj. Dostaneš vařechou, kterou sis sama přinesla. Markéta bude počítat.“ Dal jsem Zuzce na zadeček 30 jemných vzrušujících ran…přestože nebyly nijak silné, tak minimálně od poloviny, každou doplnila pěkným syknutím a nakonec měla zadeček pěkně červený…dostala skoro na holou, neboť její tanga moc neskrývala. „Tak změna, holky, teď ty Market. A vzhledem k tomu, že máš normální kalhotky a máš dostat míň, tak to bude na holou. Zuzanka ti svlékne kalhotky, pěkně pomalu, a bude ti u toho líbat nově odhalená místa.“ Zuzka ji opravdu líbala a lízala tak intenzivně, že jsem je musel přerušit. „Tak pojď Maki.“ I Markétka teď dostala svůj díl. Dostala trošku silnější rány, aby měly obě stejně červený zadeček. Na Markétině nahé kundičce byly jasně patrné šťávy vzrušení. Na oko jsem ji vynadal, co to má znamenat, ale to tak nemůžeme nechat!

„Lehni si Markéto na stůl a široce roztáhni nohy! Zuzka k tobě pěkně po čtyřech dojde jako pejsek a pořádně tě olíže dosucha!“ Já jsem mezitím Markétu hladil a líbal po celém těla…její pička samozřejmě tak vlhla víc a víc. Po chvíli jsem se naoko rozzlobil na Zuzku, že ji má vysušit a né dráždit a že asi potřebuje motivaci. Vzal jsem pravítko a začal ji plácat po zadečku. Markéta vlhla víc a víc a i na Zuzčiných tangách bylo silně znát vzrušení. „Dost!!! Jste obě jen nadržené kurvy a zasloužíte opravdu potrestat! Obě svléknout donaha a postavit se do pozoru!“ Stály přede mnou obě nahé s rukama za hlavou…krásně tím vypínala prsa… vzal jsem pravítko a šel k nim. Obě jsem je lehce cvrnkal do koz a bradavek. Vzal jsem kolíčky a připnul je oběma na bradavky a na kozy. „Teď obě roztáhněte nohy!“ A každá dostala ještě kolíček na každý pysk. „Teď budete soutěžit, která z vás si dřív sundá nějaký kolíček, tak prohrává a čeká ji trest, vítězka bude odměněna.“ Chodil jsem kolem nich a občas tu či onu plácnul přes nějakou část těla. Po chvíli se Zuzka začala čím dál víc kroutit a sykat.

Najednou sebou škubla a sundala si kolíček z jednoho pysku. „Markéta vyhrála, smíte si, holky, sundat kolíčky. Pohodlně si, Maki, sedni do křesla a roztáhni nohy. Ty běž, Zuzi, zapálit svíčku, pak si klekni na čtyři a dojdi tak k Markétě a začni ji pořádně laskat pičku!“ Já jsem si vzal svíčku a kapal přitom Zuzce kapičky vosku na záda a zadeček. Jak jsem viděl, že se Markéta blíží k vrcholu, tak jsem to vše zastavil. Přikázal jsem Markétě, aby si vzala provaz a přivázala Zuzku na stůl. Zuzka ležela na zádech s roztaženýma nohama a rukama, přivázanýma vždy k jedné noze stolu. „Markéta mě teď smí za odměnu svléknout a pořádně mě vykouřit, Zuzko ty tu budeš zatím čekat a aby se ti čekalo lépe, tak dostaneš na své tělo pár kolíčků. A tentokráte je nebudeš moci sundat. Kolíčky budou sundané až mě Market uspokojí. A navíc tě pak čeká vosk.“

Zuzka dostala kolíčky na prsa a pysky a Market mě začala svlékat. Líbali jsme se a hladili a pak mě začala kouřit. Zuzka na nás neviděla, ale dlouho netrpěla. Byl jsem tak nadržený, že jsem stříkal během chvilky. Každý jsme si vzali jednu svíčku a šli k Zuzce. Nejprve jsme ji sundali kolíčky a pak začali kapat. Nejdříve na prsa, bradavky, hruď a bříško. Pak se mě Markéta zeptala, jestli může i na kundičku. „Můžeš, ale pak zato dostaneš ty úkol, nebo trest, záleží na tobě, rozhodni se sama.“ Pohledy obou dívek se opět setkaly, nic neříkaly, ale pohledem si řekly vše. Markéta ještě chvíli váhala, ale pak se posunula k Zuzčinu rozkroku. Začala pomalu kapat na podbřišek kolem kundičky a každou další kapkou se blížila blíž a blíž.

Já zatím Zuzku hladil a líbal a sledoval to divadlo. Zuzka sebou občas trošku škubla a mezi polibky jsem slyšel občasné syknutí a slabé au. Nakonec dostala i pár kapek na pysky a poštěváček, ale Market to nijak nepřeháněla. Po chvíli své kapání ukončila. Sama se mě teď zeptala, jaký ji čeká trest? „Dám ti na výběr, tři možnosti:

  1. necháš si od Zuzky pokapat voskem prsa a zadeček
  2. předvedeš nám masturbaci až dokonce
  3. piss od Zuzky

Navíc tě čeká 5 ran pravítkem přes kundičku! Tak zatím odvaž Zuzku, polož se na stůl a doširoka roztáhni nohy a přemýšlej! 3 ti dám já a 2 Zuzka.“ První tři dostala ode mě a byla to spíše jen symbolická plácnutí. O to více mě překvapily ty dvě rány, které byly od Zuzky, které asi musely dost bolet. „Tak co bude dál?“ „Tak tu masturbaci.“ „Dobře, můžeš začít.“ My jsme si se Zuzkou sedli na gauč a sledovali její představení. Za chvíli jsme se začali líbat, hladit a dráždit se navzájem. Zuzka šla nahoru a začala na mě jezdit. Kouknul jsem na Markétu a ta se svíjela na křesle s robertkem hluboko v kundičce. Několikrát jsme se Zuzkou změnili polohu a nakonec se udělali současně. Kouknul jsem na Markét a ta došla také zrovna dokonce.

Komentáře k povídce (0)

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.