Banner

Elektrický orgasmus

S nevlastním otcem Vaškem jsme si dřív nerozuměli. Změnilo se to až dnes, když jsem dospělá. Máme totiž jednu společnou zálibu. Kromě toho, že jsme se shodli na tom, že je má matka kráva, zbožňujeme oba elektroorgasmy. Kamarádka Táňa mi řekla, že náš místní sexshop dává zdarma pouta na zápěstí a kotníky, pokud ho navštívíte v den svých osmnáctých narozenin.

Elektrický orgasmus

Takové věci mě sice nikdy nezajímaly, ale říkala jsem si, že bych mohla ozdobit pouta kůží nebo tak něco a použít je jako módní doplněk. Vždyť Táňa nosí kroužek na penis jako náramek. V den mých osmnáctin, v úterý ve dvě odpoledne, byl sexshop plný nadrženě vyhlížejících chlápků středního věku. Mezi nimi se vyjímali dva homosexuálové, kteří svou orientaci dávali okatě najevo. Prohrabávali všechno zboží a nad každým kouskem se smáli a něco si spolu špitali. Prodavačka u prvního pultu byla vcelku přátelská. Vážila asi metrák, měla divný účes, brýle s drátěnými obroučkami a tričko s Buffy, krotitelkou upírů. Řekla mi, že Tánina historka o otrockém nářadíčku je mýtus, který už nějakou dobu koluje po městě, a prý minimálně jednou do týdne se tak objeví nějaký čerstvý dospělý, mává průkazem totožnosti a když mu nevyhoví, žádá si vedoucího. Prodavačka se mě snažila zaujmout podrobnou přednáškou o jednotlivých erotických pomůckách.

Neskutečně mě to nudilo a tak jsem se začala rozhlížet kolem sebe. Málem jsem omdlela: u protějšího pultu stál můj nevlastní otec. Prodavač mu podával malou tašku. Nikdy jsem neviděla Vaška tak bledého jako ve chvíli, když jsem k němu přistoupila. Stále něco mumlal, zatímco jsem se prohrabávala v jeho nákupu. V tašce měl zvláštní několikacentimetrový kovový kosočtverec, ke kterému byl přiložen drát jako k domovnímu zvonku. „To je taková elektrická hračka,“ vysvětloval Vašek poté, co jsem ho ujistila, že ho neprásknu mámě. „Můžu ti předvést, jak to funguje, jestli chceš,“ dokončil už o poznání klidněji. Neměli jsme moc času, než se vrátí máma z práce, takže mi Vašek vysvětloval vše cestou. Namířili jsme si to přímo do jeho ložnice. Byla jsem vzrušená. Otčím namířil k nočnímu stolku a ze zásuvky vyndal Elektroorgasmus, přístroj velký asi jako plastová krabice na jídlo.

Byl pokrytý různými čísly, tlačítky a nápisy. Vašek z něj vyndal změť svorek, elektrod a do zdířky připevnil něco, o čem už teď vím, že je to anální zástrčka z nerezové oceli. Pak si nějakým gelem potřel varlata a anál. Dost mě překvapila jeho otevřenost a nenucenost. Celá ta podívaná byla fascinující. Připevnil k sobě elektrody a pustil do nich proud. Jeho penis byl v pozoru během pár sekund a krátce na to mi mohutně vystříkl na břicho. „Zkus si to taky,“ řekl a nabídl mi dva skřipečky. Svlékla jsem si svetr a skřipečky otřela od spermatu. Pak jsem si je přicvakla k bradavkám. Elektrický proud, který projel mým tělem, mě zpočátku dost vyděsil, ale zároveň velmi vzrušil. Otčím na mašince něco seřídil a rozkoš se zvýšila. Bradavky se mi vypnuly a vypadaly jako vybroušené diamanty. Břišní svaly se mi samy od sebe stahovaly v silných kontrakcích. Otčímovy ruce se mi draly do kalhotek a prsty masírovaly mou vlhkou kundičku. Setřásla jsem kalhotky, chytila ho za loket a pohybovala mu rukou sem a tam.

Nevím, zda to zavinila elektřina, nebo vzrušení z toho že mě hladí, ale tomu bláznovi se znovu postavil. Jeho pták byl dost velký. Začala jsem škemrat, aby si to se mnou rozdal. Orgasmus mi roztřásl kolena a poprvé v životě jsem zažila, co to je ženská ejakulace. Postříkala jsem si boty. Ještě dřív, než mi vyhověl, přeprogramoval svůj přístroj. Chtěla jsem si nechat na bradavkách skřipečky, které tak úžasně napomohly mému vzrušení. Vašek jednoduché elektrody nahradil zářivým ocelovým prstencem, který si nasadil na penis. Ke koulím si připevnil jakési ocelové destičky. Podal mi kovový třpytivý kosočtverec, který jsem ho viděla kupovat v sexshopu. „Všechno nejlepší k narozeninám, srdíčko! Moje holčička už je dospělá! Chtěl jsem tě tím dárkem překvapit - teď si tohle zastrč do prdelky.“ Dychtivě jsem ho poslechla. Byla to obrovská síla. Takové vzrušení jsem nikdy před tím nepoznala.

Proud projíždějící bradavkama je fajn legrace, ale galvanizovaný ocelový disk zastrčený v zadečku mě trochu pálil, než jsem si na něj zvykla. Oba jsme byli téměř okamžitě připraveni na skutečnou soulož. Vašek mě objal a s jistými potížemi do mě zasunul svého velkého ptáka. Položila jsem se na postel a volty nechala šimrat každičký kousek otčímova penisu. Jeho obrněné koule mi narážely na zadek a dotýkaly se tam nagelovaného kosočtverce. Výsledná jiskra mi přivodila další úžasný orgasmus. Ještě dlouho po tom, co jsme skončili, mi tělem projížděly elektrické výboje a rozechvívaly mě. Už jsem neměla strach. Cítila jsem, že žiju. Na posteli, ale po našem experimentu zůstaly stopy a měli jsme co dělat, abychom do matčina příchodu všechno uklidili. Jen pro pořádek nevěřím, že ta anální věcička byla původně určená pro mě. Vašek si jí určitě pořídil pro sebe a já si myslím, že si takhle chtěl jen zajistit mé mlčení. Možná mu ještě nedošlo, že bych ho práskla jen v případě, že by mi jednou přestal půjčovat své elektrické nádobíčko.

Komentáře k povídce (0)

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.