Banner

Erotická návštěva

Náhodou jsem ve městě potkal svého starého přítele Honzu, kterého jsem už dobrých pět let neviděl. Slovo dalo slovo a my jsme se dohodli, že bychom se mohli sejít i s manželkami. Pozvali nás na chalupu, kterou měli v Krkonoších. Bylo léto a tak ani manželka neprotestovala, a řekla, že ráda pojede.

Erotická návštěva

V sobotu, kdy jsme vyjeli, bylo nádherné počasí a v autě bylo pořádné horko. Nebylo divu, že Hanka, moje manželka, si vyhrnula sukýnku a nohy si vystrčila téměř z okna. Byl na ni hezký pohled. Nebylo možné se na ni nedívat. Měl jsem však v ruce volant, a tak mi nezbylo nic jiného než se těšit, až dorazíme. V tom mě však začala hladit v rozkroku a bylo to jasné. Byl jsem tak vzrušený a nadržený, jako kdybych s ní byl poprvé. Ptáka jsem měl tak tvrdého, že mi již v kalhotách tlačil.

Hanka byla úžasná. Jednou rukou hladila můj nástroj a druhou si hladila přes kalhotky svou mušličku. Kdybych nebyl na dálnici, tak bych se snad neudržel a vlítnul na ni. Ona mi to však báječně vynahradila. Strčila hlavu do mého klína a vytáhla můj tyčící se úd. Nejprve ho jemně olízla a poté ho vzala do pusinky celého. Začala mi ho nádherně kouřit a já měl co dělat, abych neskončil v příkopě. Sice jsem to v té chvíli Hance nemohl nijak oplácet, ale alespoň jsem jí občas zajel rukou pod tričko, abych si s jejími bradavkami pohrál. Už jsme se moc těšili, až dorazíme a budeme to moci dokončit.

Před obědem jsme konečně dojeli ke svému cíli. Naši hostitelé nás však nečekali tak brzo. Když jsme přijeli, uviděli jsme je ležet u bazénu na zahradě a pěkně dovádět. Ivana ležela na zádech a Honza na ní a šukali jako zajíci. Honza přirážel tak divoce, že Iva hlasitě vzdychala, až křičela. S Hankou jsme stáli za zídkou a ani jsme nedutali. Byl na ně totiž nádherný pohled. Po chvilce se vyměnili. Ivana si na Honzu vyskočila a začala dovádět. Její tělo se pomalu zvedalo a zase klesalo. Oba vzdychali slastí.

Všiml jsem si, že se moje žena začala hladit. Viděl jsem na ní, že je pěkně vzrušená. Vzal jsem ji proto za ruku a vydal se směrem k vášnivé dvojici. Když jsme byli blízko, řekl jsem, „Nazdárek, nepotřebujete pomoci? Co takhle si to rozdat ve čtyřech?“ Honza i Jana se lekli a zůstali na nás nevěřícně koukat. Jejich reakce nás však oba velmi příjemně překvapila. „Tak jdeme na to,“ vyhrkl Honza a usmál se na Hanku. Ivana na nic nečekala a začala mě zbavovat oblečení. Stejně se vrhl Honza na Hanku. Díval jsem se na ni a viděl, jak se chvěje. Vzrušovalo mě to a zřejmě i ji.

Ivana mi vytáhla penis a začala ho vášnivě kouřit. Klečela přede mnou a já sledoval Hanku s Honzou, který si ji položil na trávu, a začal jí lízat poštěváček i dírečku. Bylo to vzrušující. Iva se postavila a strčila mě na zem. Otočila mě na záda a vyskočila si na mě. Zřejmě to byla její oblíbená poloha, stejně jako moje. Měl jsem ptáka tak tvrdého, že vklouzl do její jeskyňky jak po másle. Ta ale uměla přirážet.

Bylo to nádherné, ale můj zrak se nepřestával upírat na mou lásku, která díky Honzovu jazyku vzlykala slastí. Najednou si sundala tričko i sukni. Klekla si a vystrčila ke mně svůj zadeček. Přiblížila se ke mně a začala mě líbat. Najednou sebou škubla, a já cítil, jak do ní Honza vnikl. Moc se jí to líbilo, začala tak nádherně vzlykat. Udělala se během chvilky. Ivana jí následovala, a když na mě skákala jako o život, následovala ji vzápětí. Já osobně jsem měl co dělat, abych taky nestříkal. Ivana však chtěla pokračovat, a tak ze mě raději slezla.

Tentokrát si lehla na záda a čekala, až do ní vrazím. Neváhal jsem a prudce jí ho tam zarazil. Obejmula mě nohama a já přirážel a přirážel. Tentokrát se Hanka líbala s Ivou, což bylo moc, moc pěkné. Holkám se to tak zalíbilo, že se k sobě začaly tisknout víc a víc. Jejich rty se vášnivě dotýkaly a jejich ruce přejížděly přes vztyčené bradavky. Najednou nás s Honzou odsunuly a začaly se věnovat sobě.

Ivana se posunula k Hančině klínu a začala ji lízat. Prstíky jí přitom zasunovala do dírky. Vždycky jsem si přál dívat se na dvě mazlící se dívky, ale netušil jsem, že se toho dočkám. O milování s chlapem a párem jsme mluvili, ale o milování s ženou ještě nikdy. Proto mě to překvapilo, ale abych se přiznal, tak velice příjemně. Byl na ně nádherný pohled. Ale co s Honzou? Chvíli jsme holky pozorovali a přitom jsme si začali honit. Hance se to totiž moc líbilo. Dlouho jsme to však nevydrželi a museli jsme se přidat k holkám, které se mezitím prohodily. Já jsem přiklekl k mé Hance a vrazil jí ho tam zezadu. Honza to však nevydržel a strčil ho Ivaně do pusinky. Byla to prostě pohádka. Všichni jsme vzdychali slastí. Holky se chvěly vzrušením a jedním orgasmem za druhým. Já i Honza jsme přiráželi jako o život.

Najednou mě Hanka tak krásně sevřela, že jsem to už nevydržel a přišel mi orgasmus. Ještěže jsem ho stačil vytrhnout. Celou jsem ji postříkal svým horkým semenem. Honza na tom nebyl lépe. Iva zase vše, co vystříkal, polykala mocnými doušky. Všichni jsme si pak s chutí vlezli do bazénu, kde jsem holky teprve představil. Je to legrační, ale shodli jsme se na tom, že to bylo nejkrásnější seznámení v životě. Celý ten víkend byl opravdu super.

Komentáře k povídce (0)

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.