Banner
Banner

Erotická noc

Byla letní noc a já čekal na svou přítelkyní v mé vile. Kolem osmé hodiny večer konečně dorazila. Nemohl jsem se jí dočkat, a tak jsem se musel před tím, než přijela, udělat sám. Když jsem otevřel dveře, stála tam Monika v plné své kráse.

Erotická noc

Měla krátkou minisukni, elastické tričko, krásné dlouhé nohy, kulatý a měkký zadeček a čtyřky prsa. Na ty byl pohled opravdu nádherný. Sedli jsme si v obýváku, povídali si a popíjeli jsme víno. Při dolévání skleničky jsem zjistil, že nemá kalhotky a to mě vzrušilo. Po hodince povídání a popíjení se Monča ke mně přitulila a já ji začal líbat a rukama jsem zajel pod krátkou sukýnku. Viděl jsem, jak jí ztuhly bradavky. Už jsem se nemohl dočkat, až ji spatřím nahou. Došli jsme k posteli, kde si sundala elastické tričko a minisukni, viděl jsem ty nádherná prsa, jak se jí houpou při každém pohybu, přiblížil jsem se k ní a rozepnul jí podprsenku. Začal jsem ji líbat po celém těle a moje ruka začala vyhledávat bradavky, palcema jsem masíroval její velká prsa. Pak jsem si ji položil a začal líbat na krčku, po chvíli jsem přešel na prsa.

Když jsem viděl, že její bradavky ztvrdly jako kámen, šel jsem vytřít její mokrou jeskyňku. Měla ji krásně vyholenou, jenom uprostřed měla proužek, který byl krásně promočený. Dokonale jsem ji vysál. Začali jsme souložit, byla to nádhera, při každém vsuvu se její prsa třásla jako rosol. Začala si je sama dráždit. Byli jsme oba blízko vrcholu, a tak jsme změnili polohu. Šli jsme ke stolu, já ji posadil na stůl, roztáhl jí nohy a začal jsem jí ho tam vrážet. Byla úplně vlhká a já byl blízko výbuchu. Za chvíli to přišlo, vystříkal jsem se jí na prsa a bříško. Ona, ale chtěla ještě víc, a tak jsem ji položil na postel a začal jsem jazýčkem uklízet její jeskyňku a rukama jsem masíroval její nožičky. Po chvíli se začala cukat a dostala orgasmus. Byla to nádhera.

Ulehli jsme a popíjeli šampaňské. Po krátkém spánku nás o půlnoci napadlo jít do bazénku, který mám na zahradě, trochu si užít. Úplně nazí jsme vlezli do teplé vody, která krásně bublala. Objímali jsme se a líbali, popíjeli jsme šampaňské a smáli se. Pak Monča dostala nápad vyzkoušet si sex v bazénku za úplňku. Začala mi ho dráždit, dokud se mi pod vodou nepostavil. Já uchopil její prsa a začal jsem je líbat. Po chvíli dráždění se Monička ohnula přes okraj bazénku a chtěla to zezadu. Vrazil jsem jí ho tam a začal prudce přirážet, začala jemně vzdychat, já ji držel za boky a ona měla co dělat, aby se udržela. Pak jsme oba vylezli ven a začali souložit vedle bazénku. Ona byla tak rozpálená, že mi ani nebyla zima. Už jsem nemohl vydržet ten tlak a musel jsem jí sperma vystříknout do pusinky. Ochotně ho polykala. Pak jsme se vrátili do postele a navzájem se mazlili. A nakonec jsme usnuli...

Komentáře k povídce (0)

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.