Banner
Banner

Erotický zážitek

Jmenuji se Radim a je mi 15. Jednoho podzimního pátečního odpoledne jsem se vrátil ze školy a jelikož jsem neměl nic na práci, našel jsem si na netu nějaké péčko a začal masturbovat. Úplně jsem zapomněl, že za mnou má přijít můj kámoš Tom, takzvaný Mrmel. Proto jsem byl překvapen, když začal zvonit.

Erotický zážitek

Byl jsem, ale zrovna, v nelepším, proto jsem na to, jak zvonil, nereagoval. Asi za 5 minut jsem uslyšel, jak se za mnou otevírají dveře do pokoje. Ahoj Rad..., zarazil se Mrmel, který právě vešel do pokoje. „Bylo odemčeno, tak jsem vešel.“ Omlouval jsem se a chtěl jsem se obléct, ale Mrmel řekl, že mu to nevadí a zeptal se, jestli se může přidat. „Klidně, nemám s tím problém“ odpověděl jsem. Byl jsem totiž zvyklý masturbovat s bráchou i s otcem. Mrmel byl mou odpovědí nadšen a během minuty byl úplně nahý a řekl, že když není nahý, tak mu to nejde. Řekl jsem, že to taky mohu zkusit a vysvlékl jsem se také. Nyní jsme byli oba nazí a já jsem pustil na PC nějaký porno film. Potom jsme si sedli na zem a začali si honit. Asi za 10 minut jsme byli hotoví, ale neměli jsme nic, čím by jsme očistili dávky ejakulátu, které znečistily naše žaludy. Chtěl jsem zajít dolů pro kapesník, ale Mrmel mě zastavil a řekl, že zná něco lepšího. Klekl si a strčil mého dvanácticentimetrového pyje do pusy.

Chtěl jsem ho hned okřiknout a říct mu, ať ho okamžitě vyndá, ale nezmohl jsem se na to, protože mi to začalo dělat opravdu dobře. Nakonec jsem se zmohl jen k vzdychání a povzbuzování, ať kouří rychleji. Jazykem kroužil kolem mého žaludu a vylízával spegma, které mi tam zbylo od včerejška. Potom začal jemně honit a postupně zrychloval. Byl jsem opravdu vzrušený a za chvíli jsem to Mrmlovi dokázal, to vyvrhnutím dávky mého spermatu na jeho tvář. Mrmel slízal všechno zbývající sperma i spegma a poté jsme si vyměnili pozice. Mrmel stál a já jsem vzal jeho penis a vložil jej do úst. Byl o dost delší než můj - asi 20 cm, a ani se celý do pusy nevlezl. Začal jsem dělat to co mi Mrmel dělal před chvílí. Narozdíl od mého šulina, však na tom jeho nebyly ani stopy po spegmatu, byl tam pouze ejakulát, který vyprodukoval při masturbaci. Já jsem všechen ejakulát poslušně slízl. Pak jsem začal jazykem kroužit okolo jeho červeného prokrveného žaludu a jednou rukou mu honit lulána. Mrmlovi se to zřejmě líbilo, a tak mě odměnil pořádnou dávkou teplé lepkavé šťávičky a já jsem ji opět všechnu slízl. Po tomto nádherném zážitku jsem byl hodně zpocený, tak jsem políbil Mrmla a řekl mu, že se jdu osprchovat.

Sešel jsem dolů do koupelny a začal se sprchovat. Úplně jsem se zapomněl zavřít. Když jsem vyšel z koutu, tak mi spadl ručník na zem a já se pro něj sehnul. Chtěl jsem se zvednout, ale už jsem nemohl. Ve svém pozadí jsem cítil pocit, který jsem nikdy předtím neprožil !!! Mrmel mě sledoval až do koupelny, aby našel vhodnou situaci a nyní ji našel. Svůj velký penis mi zarazil do mého análu a začal tvrdě přirážet. Můj svěrač se obepínal pevně kolem jeho tvrdého žilnatého penisu a já jsem nemohl nic dělat. Ze začátku to bolelo, ale po pár přírazech se moje pocity změnily v přesný opak. Začal jsem hlasitě vzdychat, když jsem cítil Mrmluv penis, který se mi zaráží skoro až do střeva. Mrmel stále přirážel a rval to od mě stále rychleji, což mělo za následek jeho brzké vyvrcholení. Svým ejakulátem mi vyplnil kompletně celý anální otvor. Šťávička ještě vytékala z mého zadku ven, a tak jsem si v něm namočil prst a ochutnal. Směs obsahu Mrmlovych nadvarlat a mého střeva chutnala opravdu zajímavě. Byli jsme oba totálně vyčerpaní a Mrmel navíc měl být za chvíli na hodině hry na varhany, tak jsme se umyli, oblékli a dali si pusu na rozloučenou. Od té doby se scházíme skoro každý týden a máme se velmi rádi.

Komentáře k povídce (0)

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.