Banner

Erotika po Rumunsku

Kdo byl někdy před lety na dovolené v Rumunsku, ten dobře ví, jak vypadaly a možná stálé vypadají nudistické pláže. Jsou to vysoké ohrady z vlnitého plechu, uvnitř nichž se smaží buď samé dámy, nebo samí pánové. Já jednu z těch ohrádek také kdysi pilně navštěvovala. Jednoho dne pozdě odpoledne, spíš už v podvečer, když jsem se dostavila k opékání, nebyla v ohradě ani noha.

Erotika po Rumunsku

Než jsem si rozestlala molitanovou podložku, odskočila jsem si do menší ohrádky, což bylo WC. Jakmile jsem asi tak po třech minutách vyšla ven, zůstala jsem stát mezi dveřmi jako solný sloup. Pár metrů ode mne ležel muž se ženou a zrovna se začínali škádlit. Na první poslech i pohled to byli místní a mě náhle přepadla zvědavost, jak asi vypadá erotika po Rumunsku. Žena roztáhla masitá stehna, muž si nad ni klekl, bez okolků do ní zavedl svůj býčí ocas a začal šoustat. Prostě nuda. Brzy mě to přestalo bavit a já se rozhodla vrátit se do kempu. Vydala jsem se k východu, ale zrovna v tu chvíli muž ustal v přirážení, zhluboka se napil z láhve, ležící dosud v písku, a upřeně se mi zahleděl do očí. V tom momentě jsem podklesla v kolenou, jako očarovaná se doploužila k souložící dvojici, svlékla se, poklekla vedle ležící ženy a snědý muž mi začal drsně ohmatávat kozy. Kvalita mých tuhých prsů ho natolik zaujala, že začal být něžnější, a dokonce mé bradavky ochutnal jazykem. Ve své partnerce se už nepohyboval, jediné, co ho zajímalo, byla má ňadra.

Připadalo mi to vůči té ženě nespravedlivé, protože jsem se na ni ohlédla a spatřila v jejích tmavých očích zklamání. Uchopila jsem mužovu hlavu do dlaní a nesmírně opatrně, aby má bradavka nevyklouzla z jeho úst, jsem se přemístila tak, že jsem seděla čelem k němu na poddajném, příjemně hladkém ženině břiše. Když jsem se dobře usadila, pustila jsem mužovu hlavu, natáhla ruce za sebe a polaskala ženina ňadra. Nejprve ztuhla údivem, snad i chvíli přestala dýchat, ale potom slastně vzdychla a já také, protože mně začala hladit boky. Zpočátku plaše a nesměle, ale brzy si troufla přemístit dlaně na mě břicho a nakonec i na prsa. Bylo to všechno neskutečně bláznivé. Měla jsem chvílemi dojem, že se mi to zdá, nebo že jsem snad zešílela v té sluneční výhni, ale odejít jsem nedokázala. Obzvlášť stále trochu nesmělé dlaně snědé ženy, bloudící mi teď už po celém těle, mě přitahovaly jako dva magnety. Touha vybičovaná takřka k nevydržení, mi plnila hlavu výjevy z pokoutně shlédnutých pornofilmů a já si strašně přála, udělat všechno pro to, aby nám všem bylo dobře.

Mužova ústa i zuby zpracovávaly mé bradavky s takovou nezkrotnou tvrdostí, že jsem zatoužila pocítit je i na jiných částech těla, a ze všeho nejvíc v rozkroku na poštěváčku. Mé sportem vycepované tělo mi teď jako už mnohokrát pomohlo k dosažení cíle. Bez jakékoliv námahy jsem si lehla, přičemž jsem svým tělem zakryla ženu pode mnou, vzepřela jsem se na pokrčených nohou, takže mé pohlaví se znatelně přiblížilo k mužovým ústům. On nemohl nepochopit, co od něj chci. Podložil mi mozolnatými dlaněmi půlky, pozvedl mě ještě o kousek výš, já mu přehodila nohy přes ramena, zaklesla je do sebe a už jsem cítila to krásné, co jsem si tolik přála. Jeho jazyk ve mně ryl jako obrovský nenechavý plž a jako kdyby uhodl, na co myslím, začal se znovu pohybovat ve své partnerce, ze které dosud nevyklouzl. Žena vzdychala, šeptala neznámá slůvka plná vášně a vzrušení a mačkala mi kozy jako smyslů zbavená. Nohama zaklesnutýma na mužově šíji, jsem se přitáhla o kousek blíž k němu, takže jsem spočívala hlavou na ženině hrudi a snadno jsem jí mohla dosáhnout mezi nohy. Byla pořádně mokrá a navíc tak velká, že se mi do její buchty k mužovu obřímu ocasu podařilo zasunout z každé strany jeden prst. Palci jsem jí přejížděla přes klitoris, což ji tak vzrušovalo, že jsem zřetelně cítila, jak se uvnitř zachvívá.

Když jsem zpozorovala, že muž své pohyby v její pochvě zpomaluje, chytla jsem ho jednou rukou za varlata, prsty druhé ruky obemkla kořen penisu a silně stiskla. Začal přirážet, jako by přišel o rozum a během několika vteřin se do ženy vycákal. Já však potřebovala ještě chvilku na to, abych došla k vrcholu, tak jsem penis z ženiny pochvy vyjmula a honila ho, abych muže ještě trochu povzbudila. Nebyl úplně ochablý a byl to pro mě nesmírně vzrušující pocit, držet v dlaních ocas, tlustý jako dobře rostlá okurka a navíc mokrý po celé délce. Znovu jsem stiskla varlata velká jako husí vejce, muž zasunul svůj jazyk tak hluboko do mé pochvy, že to bylo až k neuvěření, a to byl ten okamžik, kdy ve mně vybuchla nastřádaná chlípná touha a já začala bez zábran křičet, házet sebou a bušit pěstmi do písku plného kamení. Když jsem se vrátila zpátky na zem, snědá žena stále ležela na zádech, spokojeně oddechovala a muž si už zase přihýbal zteplalého moku z láhve. Blesku rychle jsem se oblékla a zmizela, abych přílišným otálením na „místě činu“ nenarušila kouzlo toho, co jsem právě prožila. Dlouho jsem se potom koupala v moři a do kempu se vrátila až za setmění, aby na mě manžel nic nepoznal. Ale stejně jsem to nevydržela a všechno mu později podrobně vyprávěla. Vzrušilo ho to a šoustali jsme po tom tak dlouze a pěkně, že by to vydalo na další vyprávění o erotice po Česku.

Komentáře k povídce (0)

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.