Banner

Fisting na pláži

Chorvatské sluníčko se začínalo sklánět k moři a malá kamenitá nudapláž se začala vylidňovat. Odešla už uřvaná německá rodinka i maďarský homosexuální pár. Eva se rozhlédla a zjistila, že osamělý Chorvat si nenápadně přisunul ručník blíž a zírá jí do nahé štěrbiny mezi nohami ze vzdálenosti 2 metrů od ní. Dál ležela na břiše a četla si.

Fisting na pláži

Nohy, ale nenápadně rozevřela a ucítila závan chladného větříku od moře na nejcitlivějších místech. Panovalo napjaté ticho, jen vlny přirážely ke břehu. Letmo se ohlédla a zjistila, že muž už neleží, ale stojí a rukou si honí péro. Ohlédla se jen letmo, ale i tak zahlédla úctyhodnou délku i průměr jeho klacku. V půli se mu klacek stáčel na stranu. Začala vlhnout v rozkroku a uvědomila si, že po celodenní exhibici nahých údů na pláži, její kundička touží po zásunu. Celé odpoledne kolem ní kroužil mladý, asi 16, místní kluk, a upřeně jí zírá na povislá mateřská ňadra a chlupatý klín, ale neměla chuť zaučovat nemotorného zajíčka. Navíc ho neměl moc silný. A Eva věděla, že by v ní plaval a asi byl hned hotov. Kdežto muž za ní byl asi 35-letý a jeho penis byl velmi silný. Ohlédla se, a tak jako muž jí nepokrytě zíral do štěrbiny, dlouze si prohlédla jeho ozdobu.

Muž si ho pohladil a hrdě ho napřímil před sebe a pohlédl jí tázavě do očí. Zdvihla pochvalně palec. Strnula, nechápala, jak mohla tohle gesto udělat? Muž byl skokem u ní a zahájil konverzaci. Chorvatsko-rusky-anglicky. Rovnou nabídl sex a ona opáčila, že jedině s kondomem. Okamžitě zalovil v batůžku a vytáhl kondom v pomačkaném obalu. Cítila, jak teče a pysky se jí nalévají. Chtěla to hned a tady na pláži. Šli za největší kámen na pláži a Eva se předklonila a rozkročila. Muž si mlčky nasazoval kondom a hrábl jí do kundy, okamžitě zjistil, že je pořádně mokrá a široká a zajel do ní čtyřmi prsty. Zasténala a vyjekla vzrušením. Pak rovnou bez varování do ní zajel čurákem. Pocítila ten známý nádherný pocit úplného naplnění. Začala přirážet. Muž ji chytil za prsy, přitiskl se k ní zezadu a omluvil se, že déle nevydrží. Začala zklamaně protestovat a prosit, že ještě ne, ale muž vyvrcholil. Znovu se omluvil, vyjel z mokré díry a zajel do ní čtyřmi prsty. Zařičela blahem.

Začal rukou rytmicky přirážet a Eva hekala. Prsy jí visely a kolébaly se v rytmu přirážení. Chvílemi muž přestal přirážet, vyndal ruku, roztáhl pysky a v podřepu si prohlížel její macatá rodidla. Po chvíli Eva začala vrcholit, svírala mu ruku stahy poševních stěn. Slyšela mlaskání své mokré kundy a sténala. Muž ruku vyndal, usmál se na ni a šel se umýt do moře. Následovala jej. Plavali vedle sebe v moři beze slov. „Tak zase zítra touhle dobou,“ řekl s úsměvem. „Budu se těšit,“ odvětila.

Komentáře k povídce (0)

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.