Banner

Grupen

Bylo to na dovolené na Slovensku. Kámoš mi řekl, abych přišel večer k němu, že rodiče i se ségrou odejdou na vodu a přijedou až zejtra večer. Samozřejmě jsem přitakal. Ale pro jistotu jsem se zeptal, jestli tam bude i někdo jiný. „To je překvapení, prostě přijď a uvidíš!“ V šest večer jsem byl na cestě k němu.

Grupen

Cestou jsem viděl nějaké dvě holky, které šly do hospody. Jen tak ze srandy jsem na ně křiknul: „Čau čičinky!!!“ Ony se otočily a usmály se na mě. Byl jsem z toho trochu vedle, protože se mi to ještě nikdy nestalo, že by se holky otočily na tohle. Když jsem došel k němu, už měl připravenej stůl s hodně velkým množstvím alkoholu. Hned jsem se vrhnul po vodce. Asi za 15 minut zazvonil zvonek a on šel otevřít. Když se vrátil, držel za zadek dvě holky. No, co myslíte, co to asi bylo holky. Obě dvě se na mě zase usmály a jedna si ke mně přisedla a upila si trochu z mé skleničky vodky. Jmenovala se Denisa. Kámoš pustil televizi - porno. Denisa mi pomalu začala přejíždět po hrudníku. Jemně jsem ji chytil za vlasy a začal se přibližovat k jejím rtům. Začali jsme se líbat, ale nebylo to nic moc, protože se jí nějak nechtělo do líbáni zapojit jazýček.

Jediný, co mě v tu chvíli napadlo, bylo přejet jí vnitřní stranu horního rtu jazykem. Učinil jsem tak, a to jste měli vidět, jak se potom rozjela! Chytil jsem ji za zadek a pomalu jsem ji začal jazykem lízat krk. Hlavou jsem jel stále níž a níž, až jsem byl u jejich krásných koziček. Sundal jsem jí tričko, potom podprsenku a začal jí jemně žužlat bradavky. Bylo vidět, že se jí to líbí a to mě ještě víc rozrajcovalo. Rukou jsem jí začal přejíždět po klíně. Po chvíli mě to přestalo bavit a tak sem jí rozepnul knoflík u kalhot. Zips už si rozepla sama. Rukou jsem zajel pod kalhoty a začal jsem jemně dráždit její klitoris. Když začala vzdychat, trochu jsem zrychlil tempo. Vzdychala stále hlasitěji. Když jsem se podíval na kamaráda s jeho holkou, zjistil jsem, že ten už si ji narazil. Řekl jsem si, že jsem nějak pozadu a rychle jsem jí sundal kalhoty i kalhotky.

Rozepnul jsem si pásek, kalhoty mi spadly samy, vyndal jsem svýho Šumachra a narazil ji taky. Položil jsem ji na stůl a jemně přirážel. Potom mě zastavila a řekla, že se chce vyměnit. Mně to bylo jedno, hlavní bylo, že ho mám kam strčit. Přišla ke mně ta druhá holka (Hanka) a řekla mi, ať si lehnu. Vykonal jsem. Sedla si na mě a začala na mně řádit, jak kdybych byl nějakej kůň. Po chvíli si na mou hlavu obkročmo sedla Denisa, abych jí mohl lízat kundičku, a přitom ho kouřila kámošovi. Hanka šukala perfektně!!! Asi po čtvrt hodině jsem měl pocit, že za chvíli vybuchnu. Rychle jsem se postavil a přikázal jsem Hance, aby otevřela pusu. Já jí to tam stříknul takovou rychlostí, že jsem se nedivil, proč mu říkám Šumachr. Kámoš udělal to samý. Najednou se holky začaly oblíkat a vzápětí odešly. Od té doby jsem je neviděl a kámoš mi nechce říct, co to mělo znamenat.

Komentáře k povídce (0)

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.