Banner

Hlas

Sedím v autě, mapu rozloženou v klíně a vlastně tu cestu ani nevnímám. Přemýšlím o tom, jak se stalo, že sem došla až tak daleko. Proč jsem začala prodávat sama sebe. Stydím se za sebe, ale už nějak nemůžu couvnout. Je těžký uživit z platu sebe i dceru. Nějak jsem potřebovala sehnat peníze. A tohle byla nejrychlejší cesta. Jeden inzerát a bylo...

Hlas

I dnes jedu za někým, koho jsem nikdy neviděla. Za někým, komu mám dávat něžnosti. Je mi zle, jen si na to vzpomenu, ale už je pozdě, abych s tím přestala. Zastavuji před domem na udané adrese a stoupám po schodech nahoru. Byt. č.7... jsem tady. Proč jsou ty dveře otevřené? Chvilinku váhám, ale po chvilce vcházím do dveří. „Je tu někdo?“ ... „Pojď dál a zavři za sebou dveře.“ Pomalu vcházím a nervózně se rozhlížím po bytě. Další příkaz tajemného hlasu mě zavádí do ložnice a pokládá mě na vzorně ustlanou postel. Nemůžu se zbavit pocitu, že ten hlas odněkud znám. Snažím se pátrat v paměti, ale jsem na velké přemýšlení moc rozrušená. Stydím se a mám i strach z toho, co přijde. Z toho, kdo se bude skrývat za tímto hlasem. Hlas mě dále nabádá k tomu, abych si zavázala oči šátkem, který leží vedle postele na malém stolečku. Snažím se trochu zaprotestovat, ale hlas mě ujišťuje, že se nemám čeho bát. Že mi neublíží. Opravdu jsem vylekaná, ten hlas mi řekl jménem.

Mým jménem, které by se neměl, jak dozvědět. Jenže strach z neuposlechnutí je větší. Beru šátek do svých roztřesených rukou a zavazuji si oči. Najednou slyším, jak šustí koberec, kdosi se ke mně blíží. Celá se třesu strachem a napětím. Znovu mi ten hlas opakuje, že se nemám bát, že mi neublíží. A už cítím horký dech na svém obličeji a dotek vlhkých rtů na mých. Ten polibek byl opravdu něžný. Po chvilince mám těmito polibky pokryt celý obličej a mé napětí malinko ustupuje. Cítím, jak mi rozepíná halenku, hladí mě na prsou, líbá mě. Ještě stále jsem napnutá strachem. Líbá mě na krku, na prsou, hladí mě po břiše a nevynechává ani kousíček. Polkla jsem na prázdno. Je to zvláštní, ale ten třes ze strachu se pomalinku změnil ve chvění způsobené vzrušením. Je to opravdu zvláštní pocit, být líbána „hlasem.“ Cítím jeho doteky na svých nohou, rozepíná mi sukni a stahuje jí. Musím se nadzvednout, aby mi mohl sundat i punčocháče a kalhotky. Ležím tady, odhalená, se zavázanýma očima a důvěřuji Hlasu. Stále mě hladí na stehnech a svými rty pokládá polibky na mé břicho.

A najednou nic. Najednou necítím žádný dotyk. Nic neslyším... jen šílené ticho. Pak jakoby z nebe cítím něco studeného mezi nohama. Něco mě studí a dráždí na poštěváčku. Nenapadá mě, co to může být. Paradoxně mě to vzrušuje. Chci, aby nepřestával, chci, aby si se mnou hrál dál. Svým pohybem mu začnu vycházet vstříc a on má jednoduchou cestu k tomu do mě proniknout. Proniknout do mě Něčím. Vniká do mě hlouběji a hlouběji, zatímco mě zvenku dráždí jazykem. Vevnitř chlad a venku teplo jazyka. Zvláštní kombinace. Vyndává ze mě to Něco a cítím, jak do mě proniká svými prsty. Bolí to, opravdu to malinko bolí. Chce do mě snad dostat celé zápěstí. Nepřestává mě při tom laskat jazykem a ta bolest za chvilinku odezní. Naopak, jsem lačná po jeho ruce. Ten pocit je tak intenzivní, že jsem se neubránila hlasitému orgasmu. Ještě chvilinku cítím jeho blízkost vedle sebe a pak slyším, že odchází. Zase jen z dálky slyším jeho hlas, který mi říká, že si mohu rozvázat oči. Mám se obléknout, vzít si připravené peníze a odejít. Jsem v šoku, protože tohle jsem ještě nezažila. Platí mě za to, že mě přivedl k orgasmu. V rychlosti se oblékám a odcházím. Peníze jsem nechala ležet na stole. Vlastně bych mu měla platit já. Jen v duchu mu poděkuji. Byl to první sex s Hlasem.

Komentáře k povídce (0)

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.