Banner

Hodný učitel

Když jsme neměli na učňáku co dělat, tak jsme měli dlouhé diskuze o světě, a často jsme se tak dostávali k našemu učiteli. Kluci o něm mluvili pohrdavě, je prej teplej a chodí nás šmírovat při koupání. A že je divnej a úchylnej a že by nás všechny nejradši vykouřil.

Hodný učitel

Také se kluků vyptával na intimní věci a v hodinách klukům nadržoval. Několikrát po takovéto diskusi se stalo, že se mi zdálo v noci o tomto muži, jak mě osahává a honí mi ho, vždy mě to vzrušilo natolik, že jsem si to musel jít udělat na záchod sám. Dával jsem si pozor a skutečně jsem objevil, že při koupání po tělocviku nás sleduje. Od té doby jsem se snažil, aby na mě dobře viděl, a tak řečeno viděl všechno.

Jednou se to vyvinulo tak, že jsem zůstal ve sprše poslední. Byl jsem si jist, že tam je a že mě pozoruje, a právě pomyšlení na jeho oči a na jeho ruce, které by se mě mohly dotýkat, mě vzrušilo natolik, že se mi postavil. Byla to zvláštní situace, začal jsem si honit, kupodivu jsem slyšel jeho oddechování - určitě ho zrovna proháněl taky - to mě hnalo vpřed a za chvíli to ze mě teklo... Opláchl jsem se pod sprchou a šel spát. Večer jsem pak přemýšlel, jestli mě viděl a jestli to chce stejně jako já... Je jakousi nepsanou zásadou, že většinou, když po něčem moc toužíte, pak toho dosáhnete a přijde to absolutně nečekaně.

Vychovatel mě určil, abych pomohl učiteli přerovnat věci v tělocvičně. Kluci mě hned varovali, abych se hlídal vepředu i vzadu, abych nepřišel k újmě, nemohli tušit, že ze všeho nejradši bych tam hlídal jeho ruce. Zaklepal jsem u jeho kabinetu, předal mi klíč od tělocvičny a první pokyny, už dotyk jeho ruky mě elektrizoval a já cítil v kalhotách napětí. Když po chvíli učitel přišel, tak jsem se ho zeptal, s čím tu chce pomoci. Řekl, jen přerovnat ty žíněnky. Uposlechl jsem. Divně na mě koukal a já tušil, že se něco stane, ale nevěděl jsem kdy a jak to provede. Vzrušovalo mě, jak cítím za zády jeho přítomnost. Čekal jsem, až něco provede.

„Hotovo pane učiteli,“ řekl jsem a otočil se čelem k němu. „Udělal jsi to rychle,“ řekl učitel, „Pokud chceš, můžeš se osprchovat, abys nebyl zpocený.“ „Dobře,“ řekl jsem a odešel jsem do přilehlé šatny, kde jsem se svlékl. Klepal jsem se vzrušením, co se stane. Přešel jsem do sprchy, pustil horkou vodu a namočil se. Neuvěřitelně se mi postavil, když jsem uslyšel jeho kroky. Opět jsem ho cítil za zády. Pomalu jsem se otočil a uviděl ho v otevřených dveřích, jak mě pozoruje. Naše pohledy se setkali, náhle jsme asi oba nevěděli kam teď. Popošel jsem k němu, tak jsem mu chtěl dodat odvahy. Já věděl, že cokoliv udělá nebude proti mé vůli. Snad to mu dodalo odvahu a položil mi ruku na stehno.

Zeptal se, zda se nezlobím, to jsem ani nemohl, horší bylo to, že jeho obavy z průšvihu byly tak silné, že se bál pokračovat, dotaz, jestli si chvíli nebudeme povídat potmě mě utvrdil nejen na duchu, ale i v kalhotách. Zhasl a posadil vedle mě na lavičku ve sprše, ruku položil opět na stehno. Snad má zvědavost tomu chtěla, abych ho mohl šokovat, protože jsem se rozhodl dělat vše po něm a položil ruku na jeho stehno. To ho evidentně vykolejilo a slyšel jsem, jak se mu zrychlil dech. Uchopil jsem jeho dlaň a posunul ji nahoru, tam kde se mi to šponovalo, jeho prsty mě začaly prohmatávat a hladit, začal jsem to samé provádět s ním, i jemu stál a měl ho dost velkého, vše to bylo strašně vzrušující...

Pak už se mi začal plnit můj sen a já nejprve ucítil jeho ruce na svém těle, pak si přede mě klekl a vzal mi ho do pusy. Bylo to božské, mě takhle sát, moc se mi to líbilo a když se postavil, tak v dané hře odplaty jsem mu rozepnul kalhoty a vyprostil jeho ptáka, a protože jsem nechtěl okrádat toho, který mi dával tolik rozkoše, vzal jsem si ho taky do úst a několikrát pohnul hlavou jako on předtím, to ale bylo asi trochu moc i na jeho představy, a tak náhle explodoval do mých úst...

Bylo zajímavé, že i když ani moje představy nebyly tak daleko, tak jsem dokázal vše spolykat, i když v prvém okamžiku jsem si myslel, že budu mít žaludek naruby. Jako by tušil, co se se mnou děje, postavil mě a vzal ho do pusy, následující orgasmus dal zapomenout na hořkost v ústech, stříkal jsem do něj a on mě cumlal i potom co mi klesl... Když jsme se takto ujistili o vzájemných sympatiích, bylo zbytečné cokoli si vysvětlovat.

Když se mě kluci ptali, co a jak, řekl jsem, že to bylo v pohodě, že já vykouřil učitele, on potom mě, na to mi řekli, že jsem velkej vůl. Volové jste pánové Vy!!! A tak v době, kdy je klid nebo mám vycházky se scházíme po vyučování v jeho kabinetu a je nám... No, jak asi?!

Komentáře k povídce (0)

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.