Banner

Holení s mámou

Byl jsem normální 15ti letý kluk. Bydlel jsem s mámou. Byli jsem normální rodina do doby, než přišel ten den. Den jako každý jiný, ráno vše šlo jako vždy, odešel jsem do školy a máma zůstala doma, protože měla dovolenou. Protože mi odpadly poslední dvě hodiny přišel jsem domu dřív.

Holení s mámou

Cestou domu se mi hrozně chtělo čůrat, proto když jsem doběhl domu a odemkl, na nic jsem nečekal a vrazil do koupelny, když jsem ale otevřel dveře, uviděl jsem mámu, jak sedí na kraji vany a holí si kundičku, akorát si ji celou namydlila a brala do ruky žiletku. Když mi došlo, co se děje, vypadlo ze mě jen „promiň“ a začal jsem zavírat dveře, ale než jsem je dovřel, křikla na mě máma: „Klid. Pojď zpět. Co se děje???“ „Nic se neděje, ale jen se mi chce hrozně čůrat.“ „Tak se klidně vyčůrej, jestli ti nevadí, že se tu zatím oholím.“ Jelikož se mi chtělo hrozně moc, přikývl jsem. Když jsem začal močit, máma chvíli koukala na můj penis a pak se začala holit.

Když jsem se chystal po vykonání potřeby odejít, máma mě zastavila: „Počkej, nechceš se taky oholit? Koukala jsem, že si ho neholíš.“ „Ale mami no tak, já nevím, možná si ho oholím. A vůbec je to moje věc,“ začal jsem se červenat. „Ale tak synku, uděláme to hned, vypadá to líp, zkus to.“ „Mami, už jsem ti řekl, že je to moje věc.“ „No tak, nestyď se, jsem tvoje máma, už jsem tě nahýho viděla milionkrát. Pojď blíž.“ Bezmyšlenkovitě jsem přistoupil blíž. „No tak se nestyď, svlékni se a pojď za mnou.“ „Mami, přece se nebudu holit před tebou a nebudu nahej lézt od vany, kde už jsi nahá ty.“ „Klidně můžeš, mně to nevadí.“ Hlavou mi v tu chvíli proběhlo... Proč ne... Zkusit to můžu... O nic nejde...

Tak jsem se svlékl a vlezl do vany, a v tom jsem se koukl na čerstvě oholenou máminu kundičku a začal jsem cítit, že se mi za chvíli postaví. Máma si toho všimla a dělala, jakože nic. Jen se zeptala: „Zvládneš to, nebo ti mám pomoct?“ „No možná bych pomoc potřeboval, ještě nikdy jsem si ho neholil.“ Máma jako by čekala na tuhle odpověď, vzala pěnu a začala si ji stříkat na ruku, pro mě to byl vrchol. To mě vzrušilo natolik, že se mi postavil. Máma se jen usmála a začala mě pěnou potírat všude kolem ptáka. Kromě mydlení kolem, začala mi, jako by se nic nedělo, mydlit i ptáka. Jen jsem koukal, co se děje a nebyl schopen nic udělat. Máma se jen zeptala: „Líbí se ti to???“ „Moc mami, i když by jsme neměli, pokračuj.“ „Já si to myslela,“ jen se usmála máma.

Vzrušení ve mně rostlo a najednou mi ho máma začala kouřit. Vysávala ho jako o život. Kouřila jako o závod. Když jsem řekl, že už budu, máma okamžitě přestala a řekla: „Teď já.“ Sedla si zase na kraj vany a zvedla jednu nohu tak, abych měl krásný přístup k její kundičce. Na nic jsem nečekal a začal lízat. Po chvíli začala máma rychleji a rychleji dýchat a kroutit se. Její vlhká mušlička krásně voněla a chutnala a já doufal, že tohle nikdy neskončí. Máma ale najednou vstala a otočila se ke mně zády a předklonila se. Vyšpulila prdelku a řekla: „Nechceš mi ho tam strčit?“ Jak řekla, tak jsem udělal. Pomalu jsem do ní vnikl a začala přirážet. Rychleji a rychleji. Dlouho jsem to nevydržel a vystříkal jsem se do ní.

Vyklouzl jsem z ní a ona se otočila a začala mě zase kouřit. Pak si vložila můj penis mezi kozy (krásný trojky) držela prsa u sebe a mezi nimi byl můj pták. Instinktivně jsem začal pohybovat ptákem. Šukal jsem mámu mezi kozy dlouhou chvíli a když jsem řekl, že zase budu, otevřela máma pusu a nasměrovala si mýho ptáka do pusy. Vystříkal jsem jí celu pusu. „A teď se chci pořádně udělat já,“ řekla máma a nastavila mi mušličku. Začal jsem zase lízat a po chvíli používat i prsty. Prstil jsem zuřivěji a zuřivěji, a to už jsem měl ptáka zase v plné pohotovosti. Na nic jsem nečekal a vrazil jsem jí ho do kundičky. Máma začala za nedlouho sténat, kroutit se a pak křičela rozkoší. To mě vyrajcovalo až tak, že jsem ho vytáhl a udělal se jí na břicho a kozičky. Takhle dopadla moje první zkušenost s holením ptáka... Na holení vůbec nedošlo...

Komentáře k povídce (0)

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.