Banner

Horolezkyně

Jsem Andrea a s mou kamarádkou Verčou jsme se vydaly do hor. Nejprve jsme měly energie na rozdávání, ale moc dlouho nám to nevydrželo, asi po 2 hodinách, už jsme nemohly a musely jsme si dát poněkud delší, ale později i vzrušující přestávku. Moc se mi chtělo čůrat, tak jsem si odskočila za ledovec, dlouze jsem si ulevila, a jak jsem viděla, že kolem mě nikdo není a byl tam takový válcovitý ledovec, tak jsem si vysvlékla až ke kotníkům kalhoty a kalhotky.

Horolezkyně

Nejdřív jsem si masírovala poštěváček, pak jsem zajela prstíčkem do mušličky a začala se šukat prstem, to se mé zvlhčené kundičce začalo líbit tak, že jsem to nevydržela a začala kroužit s ledovým válečkem kolem jeskyňky a pomalu si ho tam začala strkat. Nejdřív pomalu a pak jsem začala zrychlovat, ale bohužel v mé horké kundičce se to začalo roztavovat ani jsem se nestačila udělat. Mezitím nepostřehnutelně mě pozorovala Verča a rukou si zabrouzdala k poštěváčku a začala si ho honit, jakmile jsem se po roztátí podívala, viděla jsem Verču, to mě vzrušilo ještě víc a zatím co si Verča dělala dobře, nestřehnutelně jsem se přiblížila k ní a sáhla jsem si na její krásně zrůžovělou kundičku. Verča se lekla, že se málem udělala, ale líbilo se jí to.

Pomalu jsem jí její mušličku začala krouživě oblizovat a rukama jí masírovala její krásné pevné kozičky, ale nestačilo mně to, tak jsem jí začala strkat můj mlsný jazýček až do vlhké kundičky, tak jsem z toho byla vzrušená, že jsem si začala jednou rukou sjíždět k buchtičce a honila si ji. Mezitím se Verči zvětšovaly vztahy, až vybuchla bomba orgasmu, měla jsem její šťávou plnou pusu. Po jejím vyvrcholení jsem si klekla na čtyři nohy a prcinku pořádně vystrčila. Verča měla v batohu salátovou okurku co jí zbyla od svačiny, tak ji vytáhla a pomalu mi ji tam začala strkat, bylo to strašně příjemný, ale nestačilo mi to a začala jsem tvrdě přirážet, až jsem se udělala... Začala nám být zima, tak jsme se oblékly a šly jsme se ohřát do blízké horské chatky. V chatce jsme potkaly dva kluky, kteří se nám začali líbit. Za chvíli se k nám připojili a objednali nám nějaké to pití, až jsme v sobě měli pár skleniček, dostali jsme na ně chuť, a tak objednali pokoj a šli jsme.

Ani jsme nevěděly, jak se jmenují a hned jsem jednomu z nich rozepla rifle a začala mu ho kouřit. Měl ho asi 16 cm dlouhého, ale měla jsem ho plnou pusu, moc dlouho to nevydržel a udělal se mi do pusinky, byla jsem uvnitř celá zalepená. Po vykouření se na mě vrhl jak vzteklý pes a začal mě tvrdě šoustat, kozičky létaly sem a tam, čím dál rychlejc a moje kundička dneska už podruhé vyvrcholila. Udělali jsme se skoro stejně. Verči jsem si ani nevšimla, ale až jsme byli my dva udělaní, šli jsme se podívat na ně. Verča byla opřená o stůl, ten druhý kluk jí prcal její panenský anál a prsty jí zarýval do kačenky, po chvíli jí vybílil análek a ještě jí dodělal kachničku, která dnes opět vybuchla. Zašli jsme si na čaj s rumem a vrátili se domů. Řekli jsme si, že takové výlety musíme podnikat častěji!

Komentáře k povídce (0)

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.