Banner
Banner

Ideální šukačka

V okamžiku, kdy přišel do mého bytu, na nic jsem nečekal. Okamžitě jsem ho otočil, zakousl se mu do riflí na zadku, a řekl, že dneska konečně něco zažije. V té chvíli jsem mu už kalhoty rozepl a strhl i s trenkama, strčil jsem mu jazyk do nastavené prdelky, vůbec nechápal, co se mu tam snažím s tím jazykem dělat. Kdyby věděl, co ho čeká.

Ideální šukačka

Hlavu jsem mu strčil úplně k prdelce, olizoval koule, a pak celým jazykem projel přes otvor k jeho zádům. Bylo vidět, že chce strašně něco ve své prdelce cítit, naslinil jsem si prstík a pomalu zatlačil prst do vyholeného análku. Ještě mírně stáhl půlky, ale pak povolil a můj prst mu krásně rejdil v řiťce. Půlky jsem mu opět roztáhl a do vytvořené dírky jsem zastrčil jazýček a prstík, co jsem měl v jeho análku, a pak jsem mu ho strčil olízat. To už můj klacek stál, já ho přihoňoval a zároveň si strčil olízaný prst sobě do zadku. To už jsme skučeli oba. Pořádně jsem si projížděl prstem prdel. Měl jsem chuť tam mít taky něco velkýho, ale na to byl ještě čas.

Hned poté jsem vyndal svoje už dva prsty ze svojí prdelky, zarval mu je do řiti, kterou jsem si před tím jazykem pořádně připravil. Nehorázně jsem prsty v jeho prdeli rejdil, druhou rukou jsem mu střídavě honil naběhlou kládu a žmoulal koule. Myslím, že začal mít namále, aby se nevystříkal, ale to jsem mu nedovolil. Sesunul jsem se mu k rozkroku. V téhle pozici bych dokázal vydržet hodiny, kdy si honím vlastního čuráka, v puse koule, a prsty střídavě v jeho prdeli a pak v mojí, a to vše v pohybu. Prdelka se už dávno dvěma prstíkům krásně přizpůsobila, dovolil jsem si s prstíky v jeho řiťce hrát a pohybovat, cítil jsem, jak vnitřní teplo prdelky uspokojuje moje prstíky a moji mysl.

Ležel na boku, pravou nohu měl skrčenou a hlavu v jeho klíně, po dlouhých minutách pozorování mé ruky v jeho zadku, jsem začal mít chuť na něco nepoznaného. Celou plochou jazyka jsem mu začal oblizovat koule a potom i jeho péro, pomalu jsem přejížděl po žilce na ocasu, občas jsem změnil styl a špičku jazyka zavrtal do análku. Potom sem se špičkou jazyka přes koule a celý penis dostal až ke špičce žaludu, kde jsem se zabýval jeho žaludem, a špičkou jazyka se postupně snažil dostat pod předkožku, která žalud objímala.

Moje chuť na něho čím dál rostla. Otevřel jsem dokořán pusu a vsunul si ho do pusy, ale ještě pusu nesevřel a jazykem se ho snažil nedotýkat. Cítil jsem ho v puse a pomalu dýchal, pak pusu sevřel, zaslechl jsem sladké zaskučení. Chvilku jsem vydržel, měl ho v puse a vychutnával jeho teplo. Sevřel jsem rty a pomalu přejel po celé délce. Jen co jsem byl u špičky, vzal jsem do pusy co nejvíce slin a rty navlhčil jeho předkožku. Pomalými pohyby jsem mu začal kouřit jeho ocas, pořád jsem ho kouřil, pomalu jsem si ho nadzvedl a do připravené prdelky opět začal přirážet svoje dva prstíky, a s rychlostí kouření jsem stejně rychle přirážel rukou na jeho prdelku.

Byl jsem tak nadrženej, že jsem pustil ruku, kterou jsem si ho držel při kouření, a strčil si ji do zadku. Měl jsem co dělat, nevěděl jsem, co mě víc vzrušuje, jestli jedna moje ruka v jeho zadku nebo druhá v mém zadku, nebo naběhlá kláda v puse. Ležel jsem na zádech a svíjel se. Viděl jsem, že mu něco chybí vytáhl jsem ruce z obou zadků a strčil mu je olízat. Olizoval teplo z prdelí, nasáklé prstíky a já ho přitom nepřestával kouřit. Vypadalo to, že chtěl stříkat, ale já ještě neměl chuť. Já měl chuť ho cítit v sobě.

Vstal jsem, položil ho na záda, přešel jsem nad něj, rozevřel si půlky a vlastním prstem rozpíchanou prdelku jsem mu strčil před nos a cítil jsem, jak jsem se napíchl na jeho už připravený jazyk. Jak jsem klečel a vychutnával jazyk v řiťce, pomalu jsem začal opět honit jeho kládu, aby neochabla. Měl jsem strach, že vystříknu, přestal jsem, pohonil si kládu a dal si do ruky pořádné množství slin, udělal jsem zadkem prudké pohyby po jeho hlavě, až jsem cítil jeho nos, jak se mi dotýkal dírky.

Namazal jsem mu čuráka připravenými slinami, stoupl si, otočil se a nasadil hlavičku navlhčeného kopí na svoji rozlízanou dírku a pomalu jsem se začal podlamovat v kolenou. Cítil jsem, jak se mi jeho klacek prodírá do vnitřností, koukal jsem na něj, jak si užívá mého přisedáni na jeho natěšený kolík, až to vypadalo, že to dál nepůjde. Ale to už byl celý ve mně a já plnou vahou dosedl a odpočíval zároveň, vychutnával to, co mě zezadu plnilo. Po chvíli, co jsem na něm seděl, jsem se začal opět zvedat o kousek a pak s chutí opět tvrdě dosedl. Začal jsem si udávat tempo a krásně si rozdíral prdelku. On začal nadzvedávat pánev a sténáni se přeměňovalo v křičení slastí.

Oba dva jsme mrdali tak tvrdě, jak jsme jen uměli. Začal jsem být unavený, svalil jsem se mu ke krku, ale jeho čurák kmital v mým zadku už s takovou razancí, že jsem zhluboka vzdychal a kousal ho do jazyku. Nevydržel jsem to, posunul se dopředu a jeho penis vyklouzl. Chtěl jsem změnit polohu, ale před tím jsem si navlhčil dírku dětským olejíčkem, pořádně si namazal dírku a stoupl jsem sem si, zvedl jednu nohu na opěradlo gauče, on ke mně přistoupil zezadu a do naolejované dírky vjel jak po másle. Píchal mě chvilku, už jsem necítil žádný tlak jen pocity přirážení, už jsem nemohl - honil jsem si svého klacka, on vzdychal... Jeho křik skončil, pohyby přestaly a teplo se rozprostíralo v mým zadku.

Zůstával ale stále na mně napíchlý. Svalili jsem se na zem, pořád napíchlý, spojení a slepení. Tlak v zadečku polevoval, pánev jsem si odtáhl a krásně to mlasklo, ale mě pořád stál. Otočil jsem ho na záda, začal mu olizovat klacka, který mně krásně vošukal, polykal jsem a volízával jeho sperma z jeho čuráka s chutí mojí prdelky. Cítil jsem, jak v jeho klacku bylo spousta krásné šťávičky a vychutnával jsem si ho. Otočil jsem ho na břicho, pomalu se přiblížil k jeho unavené prdelce, přiložil kládu a jemně vnikl. Stačilo mi jen pár přírazů a už jsem ho plnil... Krásně jsme si to užili a pak usnuli.

Komentáře k povídce (0)

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.